Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 064
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 479
Преди година си поръчах режима на Руми но се наложи да го прекъсна поради бременност.Сега исках   да продължа със тренировките...Бях ги свалила преди година ,но на друг компютър и не съм ги мислила,защото си пазя кореспонденцията със Руми в пощата.Да,обаче сега като си вляза в пощата -не мога да дръпна клипчетата-изписва ми че странницата не е намерена...Някой с подобен проблем и как го реши?Все пак съм си платила веднъж за тренировките-не знаех,че имат някаква давност ...

Тя така или иначе ги снима наново и предложи на всички, които някога са били на платен режим при нея да и пишат и да изпрати новите линкове. Пиши и, доста от нас си ги получиха новите стари тренировки нищо, че отдавна сме си поръчвали програмите  Peace


Пропуснала съм кога е писала. Ще взема да  пиша и аз, че имам липси.

# 706
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Писах на Руми и ми отговори още на същия ден!Изпрати ми тренировките и не само това,но ми предложи и ако имам нужда да ми коригира режима-в случай,че кърмя или имам много по-различно тегло от периода за който е бил изработен режима.Свалих си само трениривките,не кърмя и не тежа много повече от периода преди да забременея(аз и тогава си бях със наднормено тегло) -а и не би ми било удобно да се възползвам от предложението,но съм приятно изненадана и  много впечатлена.Много коректно и мило отношение,показващо загриженост и внимание.  bouquet за Руми!

# 707
  • Мнения: 8
Ох и моят режим закъснява, а след няколко дни заминавам и на почивка  Cry Cry Cry

# 708
  • Мнения: 1 203
Ох и моят режим закъснява, а след няколко дни заминавам и на почивка  Cry Cry Cry

Е, той едва ли е закъснял 6 месеца, а за резултати след няколко дни е трябвало да започнеш тогава някъде  Mr. Green Mr. Green
Споко, ще дойде и следващата година ще си ОК Wink

# 709
  • Мнения: 8
Ох и моят режим закъснява, а след няколко дни заминавам и на почивка  Cry Cry Cry

Е, той едва ли е закъснял 6 месеца, а за резултати след няколко дни е трябвало да започнеш тогава някъде  Mr. Green Mr. Green
Споко, ще дойде и следващата година ще си ОК Wink


6 месеца ли  Simple Smile? как пък реши, че 6 месеца съм чакала Simple Smile Май ме обърка с някой

# 710
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Ох и моят режим закъснява, а след няколко дни заминавам и на почивка  Cry Cry Cry

Е, той едва ли е закъснял 6 месеца, а за резултати след няколко дни е трябвало да започнеш тогава някъде  Mr. Green Mr. Green
Споко, ще дойде и следващата година ще си ОК Wink

6 месеца ли  Simple Smile? как пък реши, че 6 месеца съм чакала Simple Smile Май ме обърка с някой

Нещо май не се разбрахте...

# 711
  • Мнения: 5 405
Ох и моят режим закъснява, а след няколко дни заминавам и на почивка  Cry Cry Cry
Е, той едва ли е закъснял 6 месеца, а за резултати след няколко дни е трябвало да започнеш тогава някъде  Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

Abigael, идеята е, че с 5-10 дни закъснение няма да постигнеш кой знае какво и да го имаш и да го нямаш режима. Все пак лятото си се сетила да влизаш във форма, а не преди 6 месеца, за да се притесняваш сега  Peace

# 712
  • Мнения: 8
Ох и моят режим закъснява, а след няколко дни заминавам и на почивка  Cry Cry Cry
Е, той едва ли е закъснял 6 месеца, а за резултати след няколко дни е трябвало да започнеш тогава някъде  Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

Abigael, идеята е, че с 5-10 дни закъснение няма да постигнеш кой знае какво и да го имаш и да го нямаш режима. Все пак лятото си се сетила да влизаш във форма, а не преди 6 месеца, за да се притесняваш сега  Peace


хаха май нещо не се разбрахме наистина Simple Smile Че кой иска резултат за 3-4 дни Simple Smile Все още не съм срещала магически пръчки Wink Просто съм нетърпелива да го получа и започна ^^ Искам да си го следвам и през ваканцията, а не знам дали ще имам нет докато съм на почивка.. :S

# 713
  • Мнения: 5 405
Всички?  Laughing

# 714
  • Мнения: 170
Ще ти е нужно нещо телефон, таблет, лаптоп, от където да си гледаш тренировките Simple Smile - изтегляш ги и ги гледаш офлайн (аз на една флашка съм си ги метнала)
а менютата и важните упътвания (заменки, грамажи и т.н.) си ги разпечатах - много ми е удобно така.

т.е. можеш да спазваш режима и по време на почивка, и по време на работа Simple Smile

# 715
  • Мнения: 8
Ще ти е нужно нещо телефон, таблет, лаптоп, от където да си гледаш тренировките Simple Smile - изтегляш ги и ги гледаш офлайн (аз на една флашка съм си ги метнала)
а менютата и важните упътвания (заменки, грамажи и т.н.) си ги разпечатах - много ми е удобно така.

т.е. можеш да спазваш режима и по време на почивка, и по време на работа Simple Smile

Да да и аз точно това мисля да направя Simple Smile затова се надявам да ги получа преди ваканцията иначе няма как да ги изтегля и сваля на флашка :/ ама каквото такова Simple Smile Ако ли не, след ваканцията Wink Супер натоварен график има Руми :/ за мен е важен крайния резултат Peace

# 716
  • Мнения: 1 203
4-ти ден кросфит и не съм скована  newsm78 Дори днес ми дойде по-лека Лейди Ди от Амбър и Пепилота примерно (с изключение на диамантените, де там леко няма, но цялостното ми усещане е по-леко) ...
Мисля, че 5-те грама глутамин след тренировка ми помагат за по-доброто възстановяване, защото определено РумФита е яко гърч  Mr. Green Ама много ме кефи  Mr. Green А междудругото него няма и нужда да го гледаш на клипче - така или иначе малко са тези с темпото на Руми и без компромиси в техниката. Аз само чета тренировката и после си я правя с мое темпо за колкото време ми отнеме. Та е идеален за почивки и ваканции  Wink

Иначе да, с Абигейл не сме се разбрали взаимно  Peace

Последна редакция: чт, 02 юли 2015, 16:23 от Птиците ...

# 717
  • София
  • Мнения: 10 858
Птичке, и аз почнах Румфита днес. Много, много ми харесва, направо съм във възторг! Сигурно с времето ще ми се укроти възторга, но като за първи ден много положително впечатление имам. Правих и силовата част, така мисля и да остана до края, със силовите. То с тях идва не повече от 25-30 минути активната част, което е супер.
Значи с теб ще вървим почти заедно  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 1 203
Значи с теб ще вървим почти заедно  Heart Eyes
Дааа  Hug
Мога да те стряскам какъв гърч те чака  Mr. Green Mr. Green  Например утре мисля, че е смертелна тренировката, която ти се пада  Crazy Аз лично предпочитам 300 бърпита пред 150 скачащи напада, а утре имаш точно 150 скачащи напада  ooooh! За да е още по-готино и 150 скока навън-навътре от чатуранга  Whistling Това ми беше най-тежката тренировка тази седмица  Peace

Иначе  и аз съм във възторг от Румфита, правя и 2-те части засега, че съм в залата. Но на морето ще правя само първите - хем кратки, хем размазващи. А и друго наблюдавам, ще кажеш има ли го и при теб Simple Smile Откак правя кросфита съм толкова ентусиазирана и енергична, че хранителната ми дисциплина е желязна без да полагам особени усилия  Shocked
Малко стана моята - върна се от море и влезе във форма. Ама тоя ол инклузив на Дюни с техните баклави много ме мори  Embarassed Но пък за следащото море ще съм се румфитнала  Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 юли 2015, 16:23 от Птиците ...

# 719
  • Мнения: 5 405
Да кажете как се чувствате и в края на кросфита  Mr. Green

След тая тренировка с 150 напада имах МТ на дупето 3 дена... ба*и тренировката  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт