Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 080
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18
Merry, Irka аз също съм много доволна от Румфит тренировките, кратки са а в същото време мисля, че доста добре ми се отразиха. В момента продължавам със седмица 26 както я е дала Руми в сайта, но може би след 1-2 седмици и аз ще повторя Румфита

# 691
  • Мнения: 1 668

 Даже си купих една книга на Надя Петрова, препоръчана от Руми. Имам нужда от психологическо надъхване и наритване, за да стигна крайната си цел Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Как се казва книгата на Надя Петрова ?

# 692
  • Варна
  • Мнения: 323
"В търсене на истината за храната и здравето".... ако сте чели подобни книги, статии едва ли ще научите нещо ново, но на мен ми харесва да си я чета на плажа..хахаха.... И аз съм телец, и обожавам да готвя, но вече повече от година не съм се вихрила в кухнята /разбирайте правене на торти, мусаки и тн калорийни бомби/. А спазването на режим при мен е въпрос на психологическа нагласа. Открих Румяна преди 1г и свалих 10кг и много мерки. И просто започнах да ям по-здравословно, да търся домашно произведена храна и тн Сега пак съм на режим, защото имам да свалям още 10-15кг и искам да знам, че трябва да се отчитам на някого  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и с Румяна комуникацията е  много приятна. Открих за себе си, че тренировките за супер напреднали от миналата година, сега са ми станали почти лесни.. особено след Румфита, който доста ме озори.... Само за протокола да отбележа, че съм от тези, които са виждали три цифри на кантара....

# 693
  • Мнения: 622
Еее браво!   bouquet

# 694
  • Мнения: 170
Страхотно vanyaes, Simple Smile дано лесно да се смъкнат 10-15 кг.

не знам за вас, но ми се струва, че адски бавно се случват нещата утре е ден за мерки, но поне по усещане и дрехи не намирам ралика Sad

# 695
  • Варна
  • Мнения: 323
Страхотно vanyaes, Simple Smile дано лесно да се смъкнат 10-15 кг.

не знам за вас, но ми се струва, че адски бавно се случват нещата утре е ден за мерки, но поне по усещане и дрехи не намирам ралика Sad

Оо, аз боря кг от 5г...то 90дд, кленов сироп, Байкова и какво ли не... ooooh! ooooh! ooooh!
Но от 1г с Румяна нещата се случват много по-здравословно. Да не споменавам колко е готино да можеш да тренираш с 5кг гири... преди 1г ми ставаше лошо при гребане с 3кг, а сега го правя с 10кг. Hug
Успех на всички, не бързайте и не се отказвайте!

# 696
  • Мнения: 5 405
не бързайте и не се отказвайте!
Peace

мамаНинка, Wink

# 697
  • Мнения: 170
Simple Smile тук съм, не се отказвам лесно
но и тази седмица резултатите не са за завиждане Sad пак +0,5 кг. и нов рекорд Sad - вярно има един два минуса в см. но не усещам да ми е по-леко
 
дано идната седмица е малко по-добре

приемам всякакви идеи за малко по-бързо постигане на някакви резултати

vanyaes, за кленовия не знам, но 90 дд на мен не ми помогна особено Sad по-скоро обратното

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 12:41 от mamaNinka

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте, от вчера и аз съм с вас Simple Smile
В петък си получих режима с двуседмично закъснение, за което Руми ми се извини и ми предложи като компенсация две седмици допълнително следене. Нямам кой знае колко за сваляне, целта ми е минус 3 кг и общо стягане и тонизиране. Докато си чаках режима правих 90 дневното предизвикателство, но въпреки че карах предимно на салати, риба и плодове килограмите не мърдаха. Сигурна съм, че сега нещата ще се получат и ще съм в перфектна форма за морето след месец Simple Smile.

# 699
  • тук и там
  • Мнения: 11 638
Преди година си поръчах режима на Руми но се наложи да го прекъсна поради бременност.Сега исках   да продължа със тренировките...Бях ги свалила преди година ,но на друг компютър и не съм ги мислила,защото си пазя кореспонденцията със Руми в пощата.Да,обаче сега като си вляза в пощата -не мога да дръпна клипчетата-изписва ми че странницата не е намерена...Някой с подобен проблем и как го реши?Все пак съм си платила веднъж за тренировките-не знаех,че имат някаква давност ...

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Мен Руми ме предупреди да си сваля тренировките, защото линкът ще бъде деактивиран след време.
Предполагам това е станало при теб. Няма ли как да си ги вземеш от другия компютър?

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
ПДа,обаче сега като си вляза в пощата -не мога да дръпна клипчетата-изписва ми че странницата не е намерена...Някой с подобен проблем и как го реши?Все пак съм си платила веднъж за тренировките-не знаех,че имат някаква давност ...

Не можеш, защото линковете се пазят известно време/тя за това пише да си ги дръпнем на комп/

# 702
  • Мнения: 1 203
Преди година си поръчах режима на Руми но се наложи да го прекъсна поради бременност.Сега исках   да продължа със тренировките...Бях ги свалила преди година ,но на друг компютър и не съм ги мислила,защото си пазя кореспонденцията със Руми в пощата.Да,обаче сега като си вляза в пощата -не мога да дръпна клипчетата-изписва ми че странницата не е намерена...Някой с подобен проблем и как го реши?Все пак съм си платила веднъж за тренировките-не знаех,че имат някаква давност ...

Тя така или иначе ги снима наново и предложи на всички, които някога са били на платен режим при нея да и пишат и да изпрати новите линкове. Пиши и, доста от нас си ги получиха новите стари тренировки нищо, че отдавна сме си поръчвали програмите  Peace

Иначе аз подхванах РумФита малко по-късно, за да ми съвпадне с отпускарския сезон - бе, хора какво е това чудо  Shocked за по 20 мин ставам вир вода изцедена  #Crazy

# 703
  • Мнения: 337
(...)Да,обаче сега като си вляза в пощата -не мога да дръпна клипчетата-изписва ми че странницата не е намерена(...)
Пиши на Руми. Тя ще ти съдейства.

# 704
  • тук и там
  • Мнения: 11 638
Ще пиша на Руми -дано да стане!Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт