Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 086
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 546
Поздравления и от мен за минусите, момичета! Само така  Peace
Аз все още не мога да намеря баланса. Изкарвам по 10-ина дена на разумно балансирано и здравословно хранене и изведнъж ми пада пердето и се започва едно.... ядене  Embarassed Правех си различни сурови десертчета, подсладени с фурми или мед. Гледах да имам винаги под ръка нещо такова, но започнах да се увличам, да ги хапвам през ден, през два... После спрях да правя, за да не се изкушавам. Но пък започнах да посягам към купешките боклуци  Whistling Маша, и аз съм телец и много добре знам за какво говоиш. Представителите на тази зодия /в повечето случаи/ сме си направо лакоми  Tired Искрено ти се възхищавам за това, че си успяла да озаптиш апетита си  Hug

# 676
  • Мнения: 5 405
Yoya, аз съм същата  Peace
Затова по-добре си имай едно наум след тези 10 дни и си кажи, че на всеки 10 режимни/стриктни дни ще имаш 1-2 нережимни. Като сладкото или нещото, което ти се яде, си го приготвяй сама  Peace Хем ще си стриктна, хем ще си хапнеш и сладко след определените дни и ще е полезно/знаеш какво има в него Simple Smile

# 677
  • Мнения: 170
Маша, поздравления и от мен за минусите Simple Smile

 Rolling Eyes ох днес ми е 4-ти ден само по режима дано да устискам до следващият ден за мерки. В режима ми има много лакомства, но като се знам какво съм без едно мога, но с едно цъ - дали е от зодията не знам

Merry то е ясно, че не ни преследват с кантара.. , но за килограмите пречат си .. то точно така от януари по един, по два и хоп още 4-5 върху другите Sad - че и повечето дрехи не ми стават (заинатила съм се да не си купувам нови с по-голям номер да видим кое ще е)

# 678
  • Мнения: 622
 Hug благодаря, мили момичета! Пределно ми е ясно, че чудеса за един месец не могат да се случат, така, че зареждам 2 дни и продължавам напред!

# 679
  • Мнения: 546
Hug благодаря, мили момичета! Пределно ми е ясно, че чудеса за един месец не могат да се случат, така, че зареждам 2 дни и продължавам напред!
ХабсилЮтнУ!  Laughing Сигурно си имаш план за зареждащите дни, но тортата, която Руми е качила тия дни изглежда безумно вкусна  Wink

# 680
  • Мнения: 622
Hug благодаря, мили момичета! Пределно ми е ясно, че чудеса за един месец не могат да се случат, така, че зареждам 2 дни и продължавам напред!
ХабсилЮтнУ!  Laughing Сигурно си имаш план за зареждащите дни, но тортата, която Руми е качила тия дни изглежда безумно вкусна  Wink
Имам, да, обаче..О чудо, не ми се яде сладко  #Crazy #Crazy, викам си това не съм аз, та се налага да се поглеждам в най-близкото огледало за доказателство.. Mr. Green
Май колкото по-малко ям сладко по не ми се яде. Обаче съм сигурна, че няма начин да е все така, тогава ще си спретна от тази торта. Решила съм за целта да взема да си замразя изчистени вишни, че току виж съм изкарала до зимата без сладко  Joy

# 681
  • Мнения: 5 405
Аз бих заредила с 1 кило череши  Laughing

# 682
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 881
Идвам да споделя...
От две седмици пак тренирам с Руми, спазвам си ограниченията в храната колкото мога, но си имам малките забежки ... особено уикендите... И пак съм удивена! Мерките ми буквално се свиват. Коремът ми, най-проблемната по принцип при всички хора зона, се изглади, "сплесна" се Grinning ... Голям кеф. Но... с усилия! Действително е гадничко като започнеш и в началото усещаш колко си излязъл от форма - аз бях спряла с тренировките над 6 месеца по здравословни причини. Не съм се теглила, но по дрехите усетих каква беля започва да става... Сега усещам много яко как тялото ми "отговаря" на тренировките по страхотен начин.
Опитвам се да тренирам мин. 3 пъти седмично с видеата на Руми (например 2 кратки тренировки, една по-дълга, около 60 мин), + 2 излизания да карам колело. Купихме си колела и се размазваме с мъжа ми - по 15-20 км. из града и из парковете навъртаме.
Откъм храна - главно вечер внимавам много какво ям, защото съм открила за себе си, че тогава най-много ми се лепи. Гледам да е режимно, без мазнина. През деня си позволявам повече, например въглехидрати и тук-таме по някоя бисквита Орео Grinning

Ще изчакам да стане месец поне тренировки преди да си измеря обиколките Simple Smile (На кантара не се качвам от години вече, научих си урока).

# 683
  • Мнения: 622
Аз бих заредила с 1 кило череши  Laughing
Режима ми е с много плодове, позволено ми да заредя с половин шоколад, представяте ли си?!? Аз обаче вчера си хапнах освен менюто за деля и 2 филийки пълнозърнет хляб, днес пак така ще направя. bowuu

# 684
  • Мнения: 170
нали зареждането е само ако не се свалят мерки? не е задължително на всеки 4-ри седмици?
Чудех се дали режима може да се съчетае и с лунуването? и дали е удачно от време на време да се пускат водни - плодови - оризови (има голям извор) от разтоварващи дни?

 Sway, поздравления!
наистина изисква усилие да се влезне в "ритъм" Simple Smile - но неусетно ще напреднеш. Аз си карам по графика даден от Румяна. Когато имам сили и време пускам и по малко йога и се старая поне докато е топло да ходя повечко.

# 685
  • Мнения: 622
mamaNinka, зареждането, за да не свиква тялото с количеството храна, определено в режима. Аз го правя по указания на Руми. Peace

# 686
  • гр. София
  • Мнения: 395
Маша от долината, браво за резултатите Hug
mamaNinka, на мен ми се струва излишно да правиш това лунуване - режимът си е достатъчно добър и без него. Още от 90 дневната диета съм намразила чисто плодовите дни, макар да обичам много плодове, да не говорим за водния ден!

# 687
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Нали се гледам в огледалото, дрехите ми стоят добре, значи си тежа идеално  Laughing

Това и на мен ми стана любимо!  Simple Smile

Аз режима си го карам стриктно през седмицата, но събота и неделя съгрешавам. Гледам да не е прекалено, но се случва.

Иначе тренировките си ги правя всеки ден, без събота и неделя, но тогава карам колело обикновено. Реших да повторя РумФит тренировките. Много ми допаднаха и наистина се усещам по-силна след тях.

А череши колко обичам!!! Това ми е едно от трудните неща, да се ограничавам с плодовете. Мога да изям 1кг. череши без проблем, или диня...

# 688
  • Мнения: 5 405
Решила си да повториш РумФит тренировките?  Shocked Значи нещо не правиш както трябва. На мен ми дойде мега тежко към края, даже не завърших последната седмица - супер кратки, но мега интензивни. Чак не исках да виждам тренировки след третата седмица Simple Smile

# 689
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
  Merry аз не ги правя в трудният им вариант. По-трудните упражнения ги модифицирам. Също така ми отнема по-дълго време всяка една тренировка.  Въпреки това пот се лее от мен на вадички. Направо капе на едри капки. Обичам такива интензивни тренировки - кратки, но супер натоварващи. Ходя си с мускулна треска през цялото време, но точно това ме кара да усещам, че има ефект.  Сигурно ще ги потретя и почетвъртя докато успея да ги направя така както са, без да модифицирам упражненията.

Общи условия

Активация на акаунт