Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 7

  • 65 901
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 410
Хей хей (: Пиеш ли вода? Ако не е тайна колко си висока/килограми Hug
Ще го оправим Simple Smile

и аз днес кривнах малкооо, ама айде от време на време може

# 736
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Нещо криввам от режима Sad трудно си харесвам какво да ям на обяд и вечеря. Ако едното ми харесва,то другото не ми се яде. От седмица свободното ми време минава в кухнята Cry Само 400г минус имам и ме е страх,че и тях ще загубя.

# 737
  • София
  • Мнения: 2 410
Хей хей Simple Smile разгледай заменките Simple Smile почти всичко с всичко може да смениш Simple Smile онзи ден от картофи печени със сирене си направих домашно мюсли (прясно мляко, овесени ядки, малко ядки и фурма) Simple Smile айде по-ведро Hug кажи ако искаш какво горе долу ти е режимно и кое не ти се яде и какво точно ти се ядр Simple Smile и може легално да го сглобим със заменките и добавките

# 738
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Много благодаря  Hug Страхотна замяна си направила Simple Smile
Трябва заменките да ги науча по-добре.Сега видях,че картофите може да заменя с малко макарони. А боба и нахута с какво може да се замени?

# 739
  • София
  • Мнения: 1 727
Хора, от една седмица съм на режима, обиколки не съм свалила и с милиметърче, но съм един кг отгоре.
Ако си пред цикъл е възможно.

# 740
  • Мнения: 5 405
Ако си пред цикъл е възможно.
Aко имаш мускулна треска - също. И ако си яла нережимно точно преди да се мериш - тоест ден-два.

Утре ще гледам да спретна новата тема. Май няма да успея да направя това, което исках  Tired

# 741
  • Kyustendil
  • Мнения: 7
Ехх, момичета и аз доста често не спазвам както трябва. Понеже още кърмя и все се жаля добавям и това и онова... А това е грешно. Иначе за за две седмици стриктно спазване на тренировки и режим свалих 4,500кг 8 см талия, 3 см бюст, 3 см бедро представете си за два месеца щтях да съм трепач  Laughing Но ще гледам да бъда по сериозна и от страна на тренировките, а те са МНОГО важни и само как се променя тялото страхотно заслужават си усилията

# 742

Общи условия

Активация на акаунт