На море в Турция - тема 36

  • 86 398
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Гледах днес, че Емералд имат комбинирани почивки - о.Кос и Бодрум и о.Родос и Мармарис. Само не ми допадна, че настаняването в Мармарис е в хотел с 3* /Selen/. Иначе в Бодрум хотела е Diamond of Bodrum 5*. Мисля, че агенциите трябва да започнат да мислят повече в тази насока да правят комбинирани почивки. Аз бих се възползвала. С удоволствие бих резервирала една комбинирана Мармарис-Фетие  Grinning

# 166
  • София
  • Мнения: 2 382
Гледах днес, че Емералд имат комбинирани почивки - о.Кос и Бодрум и о.Родос и Мармарис. Само не ми допадна, че настаняването в Мармарис е в хотел с 3* /Selen/. Иначе в Бодрум хотела е Diamond of Bodrum 5*. Мисля, че агенциите трябва да започнат да мислят повече в тази насока да правят комбинирани почивки. Аз бих се възползвала. С удоволствие бих резервирала една комбинирана Мармарис-Фетие  Grinning
И на мен ми допада, за другата година си го заплювам този вариант  Mr. Green

# 167
  • Мнения: 5 782
Това лято сме си харесали хотел Батихан, Кушадасъ. Понеже ще пътуваме с автобус, интересуваме на коя туристическа агенция автобусите са най-удобни и комфортни за дълъг път?
Моля да споделите и лошите и хубавите отзиви за автобусните пътувания, защото ако ти се скапи настроението още от самото пътуване, почивката ти се разваля!

# 168
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Хич не ти се разваля почивката....след ден реанимация Wink и разкошен хотел всичко забравих Heart Eyes.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Това лято сме си харесали хотел Батихан, Кушадасъ. Понеже ще пътуваме с автобус, интересуваме на коя туристическа агенция автобусите са най-удобни и комфортни за дълъг път?
Моля да споделите и лошите и хубавите отзиви за автобусните пътувания, защото ако ти се скапи настроението още от самото пътуване, почивката ти се разваля!

Това с автобусите е малко на късмет. Може да ти се падне страхотен, луксозен автобус и съвсем обикновен такъв и то при една и съща агенция. Ние пътувахме с Емералд. Автобусите им не бяха нищо особено, даже напротив - на отиване автобусът беше добре, но седалката ми се стори доста твърда. На връщане автобусът беше хубав /не супер луксозен/, но седалките бяха доста на гъсто.

# 170
  • Мнения: 5 782
Зомбайо , не е така. 15-16 часа да пътуваш в автобус с развален климатик в най-големите жеги и с тесни седалки на който едва седиш, камо ли да спиш, направо ми идваше да се откажа от почивката!
miss july , не търся луксозен автобус, а удобен за дълъг път. Ама, викаш всичко е къмет! Дано да го имаме!
Доколкото знам ТА ползват определени автобусни фирми за првозвачи, защото не всички имат собствени такива. Добре, де не могат ли да имат претенции за свестни автобуси, или цената е определяща: за по-скапаните автобуси по-ниска цена. Разсъждавам просто,не знам дали е така.

# 171
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Права си, monii ....особено за тесните седалки, по-точно за малкото разстояние между тях - аз, както съм  1,76, се сгъвах в невероятни пози за да ми е удобно Mr. Green
И наистина е на късмет за вида на автобуса.

# 172
  • София
  • Мнения: 102
Моля пак за помощ  Embarassed  .Чуденката сега е между Pine Bay (Кушадасъ) и Club Turban (Мармарис).
Кой да изберем?  newsm78

# 173
  • Мнения: 1 525
WONDERS,
Аз бях 2014-та в Pine Bay - Кушадасъ.
Тази година в Club Turban.

# 174
  • Мнения: 1 031
С две ръце в Мармарис -Тюрбан.
Освен хотела и самото море е по-различно - най-вече по-топло!!!

# 175
  • София
  • Мнения: 102
А като анимация,басейни и храна?
За Тюрбана съм чувала хубави неща,но самите снимки са ми малко...постни  newsm78 може би не съм попадала на по-добри.

# 176
  • Мнения: 1 031
За храната няма да имате забележки от години! Басейни си има и да аквапарк като в Кушадасъ няма, но си има и пързалки и т.н. За анимацията също само суперлативи, но за мен година с година рядко си приличат - зависи от екипа.

Не на последно място, Тюрбан е със страхотна територия и не е в нищото като Пайн Бей. Самият хотел предразполага към страхотни разходки по брега на морето из самия курорт, който също за мен е по-добър от Кушадасъ.

Ако изберете Тюрбан -отидете на ала карта, който е на брега на морето и на залез слънце е разкош

# 177
  • София
  • Мнения: 102
За храната няма да имате забележки от години! Басейни си има и да аквапарк като в Кушадасъ няма, но си има и пързалки и т.н. За анимацията също само суперлативи, но за мен година с година рядко си приличат - зависи от екипа.

Не на последно място, Тюрбан е със страхотна територия и не е в нищото като Пайн Бей. Самият хотел предразполага към страхотни разходки по брега на морето из самия курорт, който също за мен е по-добър от Кушадасъ.

Ако изберете Тюрбан -отидете на ала карта, който е на брега на морето и на залез слънце е разкош
Да , и аз клоня към Мармарис Simple Smile .А според вас Тюрбан ли е най-добрият хотел там?

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За храната няма да имате забележки от години! Басейни си има и да аквапарк като в Кушадасъ няма, но си има и пързалки и т.н. За анимацията също само суперлативи, но за мен година с година рядко си приличат - зависи от екипа.

Не на последно място, Тюрбан е със страхотна територия и не е в нищото като Пайн Бей. Самият хотел предразполага към страхотни разходки по брега на морето из самия курорт, който също за мен е по-добър от Кушадасъ.

Ако изберете Тюрбан -отидете на ала карта, който е на брега на морето и на залез слънце е разкош
Да , и аз клоня към Мармарис Simple Smile .А според вас Тюрбан ли е най-добрият хотел там?

Тюрбан и Marti Resort може би са най-добрите хотели, които нашите ТА предлагат.

# 179
  • Мнения: 1 398
Здравейте!
Намерих изгодна оферта за един от коментираните хотели в темата-Palm Wings Кушадасъ за май.
Може на някой да е полезна...
http://www.deals.bg/May-Turtsiya-Kushadasa-4-ili-5-noshtuvki-5-A … ;utm_campaign=173

Общи условия

Активация на акаунт