На море в Турция - тема 36

  • 86 507
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Alleisha, може да се засечем в Тюрбан-а Heart Eyes....а и предните мнения само ме надъхват и радват, че съм избрала правилния хотел Wink.
П.П. 30 август е много далече ooooh!...

# 181
  • навсякъде
  • Мнения: 348
И ние тази година сме в Тюрбан, само че от 03.07. За първи път ще бъдем в Мармарис, досега винаги сме ходили в района на Анталия. С нетърпение чакам....

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И ние тази година сме в Тюрбан, само че от 03.07. За първи път ще бъдем в Мармарис, досега винаги сме ходили в района на Анталия. С нетърпение чакам....

Ще бъдеш очарована и от курорта, и от хотела.

# 183
  • Мнения: 3 117
Момичета, доволни ли сте от Емералд?
Харесах си хотел вече от техните оферти, но нещо не прочетох много мили мнения за тях някъде в началните теми.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 10 719
Момичета, доволни ли сте от Емералд?
Харесах си хотел вече от техните оферти, но нещо не прочетох много мили мнения за тях някъде в началните теми.

Аз лично не,защото са некомпетентни или аз попаднах на такава,но има много доволни в темата,та,няма категоричен отговор Peace

# 185
  • София
  • Мнения: 2 388
Момичета, доволни ли сте от Емералд?
Харесах си хотел вече от техните оферти, но нещо не прочетох много мили мнения за тях някъде в началните теми.
Аз капарирах в края на януари при Емералд, забележки нямам, за разлика от Ориент да речем договор получих веднага, любезни и компетентни ми се сториха  Peace Надявам се да нямам разочарования. Препоръчаха ми ги доста хора  Peace

# 186
  • Мнения: 3 117
Благодаря ви! Ще ги тествам значи. Дано всичко да е ОК. То така или иначе там май те поема руска агенция.

# 187
  • Варна
  • Мнения: 10 719
Благодаря ви! Ще ги тествам значи. Дано всичко да е ОК. То така или иначе там май те поема руска агенция.

Пожелавам ти да не допираш до тях и да си изкарате страхотно Peace

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 1 930
И ние сме в умисъл кой да е  newsm78
Моля дайте мнение кой да изберем  Tired
Мармарис Идеал Праим или
Анталия МС Аранча Ресорт ?
До петък трябва да вземем решение .За  първи път ще ходим в Мармарис и Анталия .
избора Ви няма да е лесен. Аз повече клоня към Мармарис,заради уникалната атмосфера и компактността на курорта. Бил съм и в двата,всеки си има достойнства и силни страни. По-голямата територия е на Аранчия,но по-доброто обслужване е в Прайма. Били ли сте вече на почивка в Мармарис или това ще Ви е първо ходене?
Това ни е първото ходене в Мармарис .
Благодаря ти liv1892 много се надявах да се включиш .Държа на твоята позиция и вече избрахме  newsm68
Днес резервирахме места за Прайма ,дано да ни хареса и да е хубаво времето .
Отново сме с Ориент 99 .
Надявам се да не ни разочароват .

# 189
  • Мнения: 3 117
Благодаря ви! Ще ги тествам значи. Дано всичко да е ОК. То така или иначе там май те поема руска агенция.

Пожелавам ти да не допираш до тях и да си изкарате страхотно Peace
Много ти благодаря! Това ще е първата ми почивка в Турция. От две години се каня и стигам само до Гърция Mr. Green
А като знам разликата в качеството на обслужване направо се размечтах.  Simple Smile

# 190
  • Мнения: 15
Дорис имат много нови и луксозни автобуси- СЕТРА те са лично техни.Аз за 4-та година ще пътувам с тях и съм много доволна- точни и коректни.

# 191
  • Мнения: 5 459
Ваня изпревари въпроса ми. И ние ще пътуваме с Дорис тази година, та мислех да питам, дали са комфортни автобусите и посрещащата фирма дали е отзивчива?

# 192
  • Мнения: 1 036
Тя посрещащата фирма не е ли все Посейдон. Поне преди две години така беше

# 193
  • Мнения: 5 459
Нямам идея. Миналата година ни посрещна една прекрасна Ева, но тогава пътувахме с Ориент. Много сме доволни от това слънчево девойче.

# 194
  • Мнения: 15
Да си призная не помня името на фирмата по посрещане но всичко е уредено при Дорис. Дори деня преди заминаване ти изпращат sms за точен час на тръгване.А за автобусите не се притеснявай-всички са хубави и удобни!

Общи условия

Активация на акаунт