На море в Турция - тема 36

  • 86 339
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 273
Благодаря за отговорите.

# 151
  • Мнения: 6
Здравейте! Планираме почивка в Анталия в началото на юни и съм в процес на избор на хотел. Търся класен семеен хотел, не твърде далеч от летището, подходящ за деца. Спряла съм се на Роял Холидей Палас в Лара или Папийон Белвил в Белек. Какво може да ми препоръчате? Имате ли впечатления от тях?

# 152
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Здравейте! Планираме почивка в Анталия в началото на юни и съм в процес на избор на хотел. Търся класен семеен хотел, не твърде далеч от летището, подходящ за деца. Спряла съм се на Роял Холидей Палас в Лара или Папийон Белвил в Белек. Какво може да ми препоръчате? Имате ли впечатления от тях?

И в двата съм била,който и да избереш,ще сте доволни,добри хотели с отлично обслужване,и двата си заслужават Peace

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 1 891
И ние сме в умисъл кой да е  newsm78
Моля дайте мнение кой да изберем  Tired
Мармарис Идеал Праим или
Анталия МС Аранча Ресорт ?
До петък трябва да вземем решение .За  първи път ще ходим в Мармарис и Анталия .

# 154
  • Мнения: 807
Аз клоня към Aqua fantasy в Кушадасъ - много ми харесва, и още повече, че ще има пързалки вътре. Притеснява ме единствено това, че може да е адски шумно там, където е басейнът и шезлонгите за почиващите от хотела (не тези, които са към аква-парка) и да не мога да си почивам и да си спя, докато съм на плаж  Grinning Имате ли мнение по въпроса?

# 155
  • Мнения: 5 459
Вчера получих бланка за застраховка отмяна на пътуването, обаче честно казано толкова объркано, че аз, горката блондинка , нищо не разбрах:нито къде да платя, нито какво покрива тази застраховка, нито до колко дни трябва да я заплатя  ooooh! /към Армеец-65 лева/

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вчера получих бланка за застраховка отмяна на пътуването, обаче честно казано толкова объркано, че аз, горката блондинка , нищо не разбрах:нито къде да платя, нито какво покрива тази застраховка, нито до колко дни трябва да я заплатя  ooooh! /към Армеец-65 лева/

Отиди в клон на Армеец. Там би трябвало да ти я направят без да се налага да правиш нищо....освен да платиш де  Wink

# 157
  • Мнения: 5 459
Тя направена. Както казваш само трябва да платя  Grinning Само , дето не мога да разбера какво покрива....

# 158
  • София
  • Мнения: 1 423
Тя направена. Както казваш само трябва да платя  Grinning Само , дето не мога да разбера какво покрива....

Покрива не дай си боже, смъртен случай в семейството, връщат ти парите. Също мисля и смърт на баща, майка, брат, сестра. Общо взето пари хвърлени на вятъра, макар, че и аз направих тая простотия с такава застраховка. Повечето хора ходят 2-3 семейства, ами ако на едното се случи случката, второто ще му е много неприятно да отиде само.

# 159
  • Мнения: 310
Аз клоня към Aqua fantasy в Кушадасъ - много ми харесва, и още повече, че ще има пързалки вътре. Притеснява ме единствено това, че може да е адски шумно там, където е басейнът и шезлонгите за почиващите от хотела (не тези, които са към аква-парка) и да не мога да си почивам и да си спя, докато съм на плаж  Grinning Имате ли мнение по въпроса?

Не знам от къде идват тия информации за адския шум в Аква Фентъзи.
Първо самия аквапарк с пързалките е отделен. Там около басейните  - в аквапарка, също има шезлонги. Може да се каже че там е най-шумно, защото има силно пусната музика. Тази музика не се чува извън аквапарка.
Второ, за басейните в комплекса - няколко са и не е по-шумно от всеки един басейн с много хора на него. По-шумно става когато има анимация. Отделно има един "тих" басейн, за над 18 г., където колкото пъти сме минавали около него е имало между 0 и 2-ма човека
Трето, на самия плаж е изключително спокойно и най-малко посещавано. Има достатъчно шезлонги и хамаци. Перфеткно е за излежаване с книжка.

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тя направена. Както казваш само трябва да платя  Grinning Само , дето не мога да разбера какво покрива....

Към застраховката трябва да има някакви общи условия, в които подробно е обяснено всичко.
http://www.tourchance.eu/statia/SPECIALNI_USLOVIQ_na_zastrahovka … _pytuvane-64.html

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 10:38 от miss july

# 161
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Много благодаря за отговорите!  bouquet
Преди дни бях гледала самолетна програма за Анталия 7 нощувки от вторник 09 юни при една туристическа агенция. Проверявам снощи и изненада, няма такава програма, а посочени два варианта за други полети в събота, както е другия чартър. Ще го мисля още малко.

# 162
  • Мнения: 5 459
Тя направена. Както казваш само трябва да платя  Grinning Само , дето не мога да разбера какво покрива....

Към застраховката трябва да има някакви общи условия, в които подробно е обяснено всичко.
http://www.tourchance.eu/statia/SPECIALNI_USLOVIQ_na_zastrahovka … _pytuvane-64.html
Hug Малко се "светнах".

# 163
  • Мнения: 262
И ние сме в умисъл кой да е  newsm78
Моля дайте мнение кой да изберем  Tired
Мармарис Идеал Праим или
Анталия МС Аранча Ресорт ?
До петък трябва да вземем решение .За  първи път ще ходим в Мармарис и Анталия .
избора Ви няма да е лесен. Аз повече клоня към Мармарис,заради уникалната атмосфера и компактността на курорта. Бил съм и в двата,всеки си има достойнства и силни страни. По-голямата територия е на Аранчия,но по-доброто обслужване е в Прайма. Били ли сте вече на почивка в Мармарис или това ще Ви е първо ходене?

# 164
  • Мнения: 7
Много благодаря за отговорите!  bouquet
Преди дни бях гледала самолетна програма за Анталия 7 нощувки от вторник 09 юни при една туристическа агенция. Проверявам снощи и изненада, няма такава програма, а посочени два варианта за други полети в събота, както е другия чартър. Ще го мисля още малко.
На ЕМЕРАЛД самолетните програми са от ден вторник и доколкото виждам от сайта имат офис в Русе.
Пакетите на TEZ TOUR са с двата варианта на полет от София в ден събота.

Общи условия

Активация на акаунт