На море в Турция - тема 36

  • 86 339
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 1 891
Хайде и аз да се похваля с резервация от 04.09 за Мармарис.Отново Simple Smile Хотела е Грийн нейчър.
И ние сме от 04.09 но в Идеал Прайм .
С коя агенция сте ?

# 271
  • Мнения: 807
Вече платих за Ephesus princess Кушадасъ - от 15. 09. със самолет  Laughing може да се засечем с някой някъде.

# 272
  • Мнения: 95
 Някой има ли информация , дали това лято в Сюрмели ще има водни пързалки ?

Опс, отговарям си сама Simple Smile
Направих запитване към хотела и ми отговориха, че има на детският басейн само една и тя е къса.  Sad

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 12:00 от stia21

# 273
  • София
  • Мнения: 1 423
Някой има ли информация , дали това лято в Сюрмели ще има водни пързалки ?

Опс, отговарям си сама Simple Smile
Направих запитване към хотела и ми отговориха, че има на детският басейн само една и тя е къса.  Sad

Аз пък от 2-3 места знам, че ще има големи пързалки. Дори ми казаха, че са купени и сега през фувруари щяло да се издава някакво разрешително от тамошното ХЕИ и щяли да ги монтират. Кога сте на Сюрмели, ние сме от 11.09., събирам компания да е по-весело? Дори Албена холидейз са го написали http://www.albenaholidays.bg/%D1%81%D1%8E%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%B … eli-efes-kusadasi

# 274
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Аз без каквито и да е  намерения за почивка в Турция до преди две седмици, в самия край на ранните записвания резервирах за 09.06 в Папилон зюгма, Белек. Благодаря на момичетата, изказали мнение по питанията ми.  Hug  Надявам се, да не съм сгрешила в избора си на хотел, още повече, че трябваше да съм в съвсем други води и всичко стана много набързо.

# 275
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Хайде и аз да се похваля с резервация от 04.09 за Мармарис.Отново Simple Smile Хотела е Грийн нейчър.
И ние сме от 04.09 но в Идеал Прайм .
С коя агенция сте ?
Агенцията е Cacao tours София.Пътувахме с тях през 2013 пак в Мармарис и останахме доволни

# 276
  • Мнения: 95
Някой има ли информация , дали това лято в Сюрмели ще има водни пързалки ?

Опс, отговарям си сама Simple Smile
Направих запитване към хотела и ми отговориха, че има на детският басейн само една и тя е къса.  Sad

Аз пък от 2-3 места знам, че ще има големи пързалки. Дори ми казаха, че са купени и сега през фувруари щяло да се издава някакво разрешително от тамошното ХЕИ и щяли да ги монтират. Кога сте на Сюрмели, ние сме от 11.09., събирам компания да е по-весело? Дори Албена холидейз са го написали http://www.albenaholidays.bg/%D1%81%D1%8E%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%B … eli-efes-kusadasi

Аз също чух , че тази година ще има пързалки и ми беше важно, че сме с дете. Бях много разочарована ми отговориха днес преди обяд  от хотела, някой си Sertaç BALCA,Sales Manager bowuu...Жалко!
Ние сме евентуално от 22.06, чакам потвърждение :0 разминаваме се, но ви желая весело изкарване! sun

# 277
  • Мнения: 177
И аз съм чела доста добри отзиви за Какао Турс, поне от 1-ва ръка мога да кажа, че са доста отзивчиви  Peace
Аз отново съм в чудене след почти сугурно избраната Палома Клуб султан. Изведнъж се промениха критериите ни за пътуване (заради едно прекрасно събитие) и сме се насочили към papillon zeugma (особено след коментара на 1-ва страница). Та моля за малко помощ или насоки - има ли хотел от подобен клас, който да си заслужава повече от Папилома. Видях по-горните препоръки за хотелите от веригата Royal, но при най-харесвания от тях - Royal wings, ме притеснява пътя, който е в такава близост до хотела. Моля за помощ, т. като мнението на агенциите ми се струват леко подправени.  Praynig

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 891
Хайде и аз да се похваля с резервация от 04.09 за Мармарис.Отново Simple Smile Хотела е Грийн нейчър.
И ние сме от 04.09 но в Идеал Прайм .
С коя агенция сте ?
Агенцията е Cacao tours София.Пътувахме с тях през 2013 пак в Мармарис и останахме доволни
Благодаря !Ние сме с Ориент99.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Све,не се съмнявай,че си уцелила десятката,хубава верига са Папилоните и държат на доброто отношение към клиентите си,честито Sunglasses


Петя,това,че хотела е на пътя,не ти е проблем,изобщо,по-скоро ме притеснява коментара на видяли хотела приятели,че за да стигнеш до аквапарка се минава през хотела,а и до самия аквапарк има само бар,без храна Peace

# 280
  • Мнения: 177
След това потвърждение, май няма да го мисля много много Папилона  Party

# 281
  • Мнения: 3 024
Папилон "Зюгма" е един от най-добрите хотели за мен, където съм била /Роял Драгон, Роял Алхамбра, Спайс и... подобни/. По-малък е по територия, по-компактен е, но има атмосфера и най-вече обслужването е страхотно. А и е един от малкото хотели, където концентрираните напитки, включени в Ултра ол бяха оригинални.

# 282
  • Мнения: 16
На мен също не ми хареса Спайс -а в Белек.  Пълна 10-ка давам на Корнелия Даймонд и Сусеси.

# 283
  • Мнения: 262
На мен също не ми хареса Спайс -а в Белек.  Пълна 10-ка давам на Корнелия Даймонд и Сусеси.
Разбира се всеки си има свои разбирания и оценки. Но аз миналата година постигнах мечтата си да почивам в Spice&Spa  в Белек и с открито сърце заявявам че това ще бъде първият хотел ,който ще повторя.Почивката си я оценявам на пълна 10-ка,безкрайно съм доволен от хотела и обслужването. И то при положение че почивах в самия край на сезона-средата на октомври.Изключителен плаж и море,както и обслужване.
Естествено и другите хотели които цитирате са топ ниво. Все пак това е Белек и там лош хотел просто няма. Разбира се има нюанси в различните критерии на всеки. На мен лично Space&Spa ми надхвърли очакванията и съм безкрайно доволен.

# 284
  • Мнения: 6
Здравейте!Не съм почивала в Турция досега.Разгледах доста хотели и все по-трудно ми става да избера къде да почивам със семейството си в началото на юни.Обърках се от всички тези цени.Надявам се първата ми почивка в Турция да е незабравима и да имам желанието пак да се връщам там!Искам хотела да е на пясъчен плаж, да има зелена територия, добра анимация, разнообразна храна, водни пързалки и да се вместя в 3000 лв със самолет.Ще пътуваме аз и съпруга ми и двете ми деца на 8 и 10 години.Приемам идеи за хотел!Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт