На море в Турция - тема 36

  • 86 524
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Добър вечер!За първи път влизам в темата защото за първи път сме решили да почиваме в Турция.Ще ви бъде много благодарна да ми препоръчате къде.Имам желание да е  All Inclusive. За 5 нощувки.Проблема ми е че в бг  двете ми деца които са на 13 години вече ги таксуват като големи хора и трудно намирам нещо на нормална цена което да става за 4тирима.Най вероятно ще можем да почиваме в края на август след 20ти. Бихте ли ме ориентирали къде  и с коя туристическа агенция?Благодаря ви предварително.

# 676
  • Мнения: 1 036
daviz

Пробвай да потърсиш хотел, където до 13,99 г. са още деца - намират се такива. По отношение на ТА рядко има еднозначни мнения, обади се нанякоя от споменаваните тук в темите и си постави изискванията за децата.
Имай в предвид, че цените през август са едни от най-скъпите, а и си е доста гореща.

# 677
  • Мнения: 310
Добър вечер!За първи път влизам в темата защото за първи път сме решили да почиваме в Турция.Ще ви бъде много благодарна да ми препоръчате къде.Имам желание да е  All Inclusive. За 5 нощувки.Проблема ми е че в бг  двете ми деца които са на 13 години вече ги таксуват като големи хора и трудно намирам нещо на нормална цена което да става за 4тирима.Най вероятно ще можем да почиваме в края на август след 20ти. Бихте ли ме ориентирали къде  и с коя туристическа агенция?Благодаря ви предварително.

Ефталиите таксуват децата до 14,99 като деца. Погледнете ги, в Алания, Анталия. Има няколко хотела от тази група, ползват нов общ аква парк и мисля че не са скъпи

# 678
  • Плевен
  • Мнения: 252
От 1 седмица се балтая и търся оферти за Турция от 26.06 за 7 нощувки с автобус и нищо не намирам, или са свършили местата, тези туроператори май не им се работи. Ако ми препоръчате свестен туроператор, който да ми предложи оферти за моите дати ще съм благодарна.

# 679
  • Мнения: 262
От 1 седмица се балтая и търся оферти за Турция от 26.06 за 7 нощувки с автобус и нищо не намирам, или са свършили местата, тези туроператори май не им се работи. Ако ми препоръчате свестен туроператор, който да ми предложи оферти за моите дати ще съм благодарна.
Не знам защо искате някой друг да ви свърши работата.Ами свършили са местата,за хотелите които са се доказали.Например Веноса-Дидим. Аз още от януари пея да се правят резервации през зимата,обаче винаги има хора които се сещат в края на РЗ че  лятото чука и трябва да се стреснат за своята почивка в Турция. Както и да е,Вие си знаете. А не вярвам някоя от ТА да я мързи да работи . Все пак конкуренцията между тях е голяма и не може да си позволят нехайство и безхаберие.Иначе ще стоят гладни...  Просто дайте си изискванията,бюджета до който се простирате,какъв транспорт ,колко човека,деца и т.н. Да не е просто ,така е.Но избора вече е ограничен,това е положението.

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 22:32 от liv1892

# 680
  • Варна
  • Мнения: 10 733
Чак пък ограничен,малко преиначаваш ми се струва.

# 681
  • Плевен
  • Мнения: 252
Така е, просто сега ми изникна свободно време, там където работя е когато може, а не когато искам. Две агенции - ориент 99 и бтдс ми изгубиха цяла седмица с чакане за отговор от хотела и т. Н не искам да се обяснявам. Все пак, ако някой иска  да ти вземе парите ще намери възможност.

# 682
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Така е, просто сега ми изникна свободно време, там където работя е кигато може, а не когато искам. Две агенции - ориент 99 и бтдс ми изгубиха цяла седмица с чакане за отговор от хотела и т. Н не искам да се обяснявам. Все пак, ако някой иска  да ти вземе парите ще намери възможност.

Виж Албена Холидейз, ако не си. Аз с два разговора за един ден си резервирах, потвърдиха ми и платих. Даже се учудих, че ми дадоха много подробна информация за хотелите.

# 683
  • Мнения: 16
Извинете,ако  се  повтарям,но за Бодрум какви пари да  взема? Евро,лири,долари? Благодаря ви.

# 684
  • Мнения: 1 525
Sdanailova,
Препоръчвам Ви - повече Simple Smile

Всякаква валута може. Екскурзиите се предлагат в евро. Но на пазара, за долмушки, най-добре е с лири.

n_kirpi,
Ако искате помощ от тук, дайте някакви параметри. Бюджет, предпочитан превоз, предпочитан курорт, изисквания за хотел.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Nosim си 200-300 лири за долмуши , пазари , тоалетни , дребни покупки.В магазини - най често Де Факто , Коттон , LC Waikiki , плащаме с ВИЗА ДЕБИТНА еврова.За зор заман носим стотина евро.

# 686
  • Мнения: 262
Има ли резервирали от групата в новия хотел "Aurum Moon" 5* -Дидим ?

# 687
  • Мнения: 44
Извинете,ако  се  повтарям,но за Бодрум какви пари да  взема? Евро,лири,долари? Благодаря ви.

evro i liri si vzemete za drebni pokupki, e po dobre v liri

# 688
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Привет чакащи мечтаната почивка.  bouquet Аз още много ще почакам - до 04.09.Има ли други пътуващи на тази дата към Мармарис??? Може пък да се засечем с някой от темата.

# 689
  • Мнения: 5 138
Привет чакащи мечтаната почивка.  bouquet Аз още много ще почакам - до 04.09.Има ли други пътуващи на тази дата към Мармарис??? Може пък да се засечем с някой от темата.
ние, но към Кушадасъ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт