На море в Турция - тема 36

  • 86 490
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 48
Дайте идея за хотели при които децата се смятат до 14 години.Освен Ефталиите разбира се.Нещо до 2500 лв. с автобус за двама възрастни с две пораснали деца Wink

# 691
  • Мнения: 310
Дайте идея за хотели при които децата се смятат до 14 години.Освен Ефталиите разбира се.Нещо до 2500 лв. с автобус за двама възрастни с две пораснали деца Wink

MAJESTY CLUB LYKIA BOTANIKA 4*
MAJESTY CLUB TUANA PARK HV1 *
 

Това са хотели където децата са деца до 13,99 и са във Фетие

# 692
  • Мнения: 69
Някой запознат ли е как стой въпроса с роуминга в Турция.

# 693
  • Мнения: 4 500
Някой запознат ли е как стой въпроса с роуминга в Турция.

Ми как да стои? Имаш - говориш.

# 694
  • Мнения: 69
ХА ха ха
Това е повече от ясно-имах предвид цена на минута

# 695
  • Мнения: 4 500
ХА ха ха
Това е повече от ясно-имах предвид цена на минута
Доста беше, не помня, но си спомням, че за 3 разговора по 2 мин макс всеки, бая платихме, с 30 лв повече  Crazy На виваком сме ако има значение. Купи си фонокарта, излиза по-евтино  Peace Има ги на всеки ъгъл/магазинче.

# 696
  • Мнения: 737
Всеки моб.оператор трябва да има такава информация на сайта си.
Ето например на Теленор тук може да въведете държавите и да видите цените.  Wink

http://www.telenor.bg/bg/content/%D1%80%D0%BE%D1%83%D0%BC%D0%B8% … road_roaming_form

# 697
  • Варна
  • Мнения: 3 963
ХА ха ха
Това е повече от ясно-имах предвид цена на минута


наближавайки Турция спираме телефоните и ползваме само ИНтернет през уайфита . Минута роуминг е към 5 лв.Наши приятели не са направили така , нета им е минавал през мобилния оператор , ползвали телефона като GPS и като се върняха получиха сметка почти 400 лв.Разбира се ако ви устройва няма проблем да го ползвате.

# 698
  • Русе
  • Мнения: 7 088
По спомен изходящите разговори на М-тел бяха към 7 лв./мин., входящи към 2 лв. и нещо. Аз отдавна съм си спряла мобилния нет, тъй като на мен и в България ми дърпаше и ми въртеше сметка. В Турция хващах гръцкия Водафон и говорех само на входящи, не се отрази особено на сметката ми Peace

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 1 928
Привет чакащи мечтаната почивка.  bouquet Аз още много ще почакам - до 04.09.Има ли други пътуващи на тази дата към Мармарис??? Може пък да се засечем с някой от темата.
Ето ни и нас на 4 .9 към Мармарис .Пътуваме с Ориент 99 и сми в хотел Идеал Прайм .
Ще се радваме да се засечем !

# 700
  • Мнения: 217
ХА ха ха
Това е повече от ясно-имах предвид цена на минута
По предната година и нас ни таксуваха с високи тарифи 5 лв или 7 лв не помня, но миналата година ММ ходи да провери предварително и включи роуминг  10 мин. за 15 лв към Виваком, което е добре и спокойно се обадихме на родителите и приятели за по 2-3 мин  Hug
И на мен ми се иска 29.05 по -бързо да идва и да заминаваме Peace

Последна редакция: чт, 23 апр 2015, 22:38 от ahat

# 701
  • София
  • Мнения: 1 182


И на мен ми се иска 29.05 по -бързо да идва и да заминаваме Peace

И ние чакаме същата дата - 29.05.  Peace

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 08:49 от hris.g

# 702
  • Мнения: 63
Здравейте! Благодаря за хубавата тема, от където човек може да научи много неща. Аз за първи път ще пътувам за Турция и малко съм притеснена, понеже не знам нито английски, нито турски и от това се притеснявам дали ще се оправя. Embarassed Ще има представител на фирмата, но винаги може ли да го занимавам ако нещо не ми е ясно? Ние тръгваме на 15.05. за 7 нощувки в Маджестик Клуб - Дидим. Ще се радвам ако някой скоро посетил го даде отзиви. Прочетох на първа страница отзивите, но последният не е за този хотел, а е за друг. Ще пътуваме с автобус и също така да попитам - при пътуването храна носите ли си или автобуса спира на места от където може да си купим нещо за хапване, а и на връщане как е? Благодаря отново. Ако има някой от групата, който ще пътува за този хотел на тази дата ще се радвам да се запознаем.  Hug

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 09:21 от Stayl_01

# 703
  • Русе
  • Мнения: 856
Stayl_01, сега видях, че наистина има друг коментар. Ще направя корекция на първа страница. Peace

Ако има нещо ново за допълване на първа страница, напишете я, за да я публикувам. Hug

Засега съм включила коментара на miss july за забележителностите в Мармарис.

# 704
  • Мнения: 4 500
при пътуването храна носите ли си или автобуса спира на места от където може да си купим нещо за хапване. А и на връщане как е? Благодаря отново. Ако има някой от групата, който ще пътува за този хотел на тази дата ще се радвам да се запознаем.  Hug
На тръгване носим 1 раница със сандвичи от нас  Mr. Green ММ яде много, детето също  Crazy Спира автобуса, и да не си носите нищо, то гладни няма да останете  Peace На връщане е по-проблемно, почти нищо не носим, евентуално 1-2 хлебчета със сирене/кашкавал/маслина от обяда. Вода носим винаги, 2 бут х 1,5 л  Peace
Езика да не те притеснява. 5 изречения да знаеш на АЕ са ти достатъчни  Blush
Мястото, където отивате е страхотно. Ние там не сме ходили, но наши близки приятели бяха там миналото лято и са очаровани  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт