Пиърсинг - къде, как, колко?

  • 135 879
  • 186
  •   1
Отговори
# 60
Аз имам пиърсинг на пъпа вече от три месеца.В началото нищо ми нямаше обаче през последния месец постоянно ми е зачервено, мажа го всеки ден със спирт и гентамицин , но не минава. Вие с какво ще ми препоръчате да го мажа?

# 61
  • Мнения: 4 435
Аз имам пиърсинг на пъпа вече от три месеца.В началото нищо ми нямаше обаче през последния месец постоянно ми е зачервено, мажа го всеки ден със спирт и гентамицин , но не минава. Вие с какво ще ми препоръчате да го мажа?


Със спирт не го мажи.Ще правиш следните  неща:от аптеката си купи един спрей-Лево корт се казваше,пише се Laevo kort.По едно време не се намираше,така че ако пак няма поискай някакъв заместител,имаше един oxy cort .И другото,което е хубаво да правиш са промивки с кислородна вода.Или с памуче напоено почиствай или лежейки изливаш от бутилцицата в пъпа и седиш така няколко минути.Искам да те питам от какъв материал ти е обицата?

# 62
  • Мнения: 312
Аз имам пиърсинг на пъпа вече от три месеца.В началото нищо ми нямаше обаче през последния месец постоянно ми е зачервено, мажа го всеки ден със спирт и гентамицин , но не минава. Вие с какво ще ми препоръчате да го мажа?

И при мен беше така,когато за първи път си пробих пъпа.Зачерви се и започна да се възпалява.Махнах обецата и мястото си зарастна(може би обецата ми ми раздразни рната,защото беше сребро).След известно време пак си пробих пъпа и сложих златна(бяло злато,че не ми харесва жълтото) и сега всичко си е ок. Та моя съвет е да смениш обецата.

# 63
abe hora iskam da vi pitam kade se namira tfa studio maniq.vsi4ki kazvat 4e e na bito6ka ama kade to4no dnes hodih i ne go namerih....daite nekfi orientiri tam se vurtq kato maloumen i ne moga da go namerq...10x predvaritelno

# 64
zna4i mnogo iskam da si napraa piercing na vejdata i na ustnata ... iskam da znam dali boli na vejdata Sad xixix malko me e strax edno takova sigorno 6te me pomislite za tupa....  newsm78  vse pak txn

# 65
  • Мнения: 4 435
zna4i mnogo iskam da si napraa piercing na vejdata i na ustnata ... iskam da znam dali boli na vejdata Sad xixix malko me e strax edno takova sigorno 6te me pomislite za tupa....  newsm78  vse pak txn


Споко,отивай и си прави няма да боли. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 2 864
zna4i mnogo iskam da si napraa piercing na vejdata i na ustnata ... iskam da znam dali boli na vejdata Sad xixix malko me e strax edno takova sigorno 6te me pomislite za tupa....  newsm78  vse pak txn
на веждата боли по-малко отколкото на ухото  Laughing

п.п. абре хора, пускайте търсачката, има толкова много и подробно описано в темите /поне от мен  Mr. Green/

# 67
Аз имам пиърсинг на езика и мога да ви кажа,че изобщо не боли.Дупчиха ме без упойка(не знам как се съгласих,защото съм голяма бъзливка Laughing ) Нищо не усетих,освен как една игла минава през езика ми,но чувството беше повече като гъдел,отколкото като болка Laughing можех да си говоря,да си ям още на първия ден!никакви проблеми! Дупчих се в "диви и красиви"-Пловдив.НАмира се малко след кафе Шоколад(след подлеза на малката главна)Човека ме предразположи много,пък и е образ голям Mr. Green тъй,че смело напред Wink Peace

# 68
  • Мнения: 40
Не знам дали ви интересува едно мъжко мнение, но пиъсинга на езика лично мене, а и повечето мъже, които познавам, ги отвращава.
Според мене едно такова "разкрасяване" не си струва, но въпрос на личен избор все пак. Бих презпочел да се целувам с дама, която е с хубав парфюм, добре облечена (респ.съблечена), но пиъсингът нещо не ме кефи.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 864
Не знам дали ви интересува едно мъжко мнение, но пиъсинга на езика лично мене, а и повечето мъже, които познавам, ги отвращава.
Според мене едно такова "разкрасяване" не си струва, но въпрос на личен избор все пак. Бих презпочел да се целувам с дама, която е с хубав парфюм, добре облечена (респ.съблечена), но пиъсингът нещо не ме кефи.
аз пък съм чувала, че усещането да се целува някой с обица на езика е различно и било... ммм по-хубаво  Whistling

# 70
  • Мнения: 4 435
Аз имам пиърсинг на езика и мога да ви кажа,че изобщо не боли.Дупчиха ме без упойка(не знам как се съгласих,защото съм голяма бъзливка Laughing ) Нищо не усетих,освен как една игла минава през езика ми,но чувството беше повече като гъдел,отколкото като болка Laughing можех да си говоря,да си ям още на първия ден!никакви проблеми! Дупчих се в "диви и красиви"-Пловдив.НАмира се малко след кафе Шоколад(след подлеза на малката главна)Човека ме предразположи много,пък и е образ голям Mr. Green тъй,че смело напред Wink Peace

И аз си дупчих езика в това студио,наистина е готин пича.Изобщо не ме боля.


Не знам дали ви интересува едно мъжко мнение, но пиъсинга на езика лично мене, а и повечето мъже, които познавам, ги отвращава.
Според мене едно такова "разкрасяване" не си струва, но въпрос на личен избор все пак. Бих презпочел да се целувам с дама, която е с хубав парфюм, добре облечена (респ.съблечена), но пиъсингът нещо не ме кефи.


Мене половинката ме накара да я махна след 2-3 месеца,изобщо не му харесваше. Sad

# 71
мАцКи абЕ Аз Се ДуПчИх НяКоЛкО Дни ПрЕдИ РоЖдЕнИя Ми ДеН (24.05) иии оЩе На ВтОрИя МеСеЦ Си СмЕнИх ОбЕцАтА зАщОтО Си Бях ХаРеСаЛа ДрУгА.СлВА БоГу нЯмАм ПрОбЛеМИ До СеГа АбСоЛютНО НикАкВи.ЗаЗдРаВЯ Ми СуПеР бЪрЗо ... сАмО ЛяТоТо МаЙ мИ БеШе ВлЯзЛа ПесАчИнКа в ДупКаТа И МаЛкО Ме БолЯ АмА Се ОпРаВиХ  Wink аЗ ХоДиХ В "tRiP HoUsE" вЗеХа мИ 40лв. За пРоБиВаНе И ОбЕчКа ... КолЕбАх Се И Аз ДоСта вРеМе АмА МинаВаХ пОкРаЙ СтУдИоТо и Уш СаМо Да ВлЯзА дА ПоГлЕдНа ЦеНиЧкО АлА БаЛа и СлЕд 15 Мин. ИзЛяЗоХ С ОбЕчКа ХиХи яКо Е Ако Ви ХаРеСвА и иСкАтЕ НаПрАвЕтЕ Си ... КаКвО Ли Не Ми иЗчЕтОхА зА пИъРсИнГа На ПъПа,ДаЖе чУх За НяКаКвА БолЕсТ КоЯтО МожЕлО Да Те хВаНе : ЧеРвЕн ВяТаР мАй АмА Нз ИсКаХ И Го нАпРаВиХ и Съм СуПеР ДоВолНА  Hug АйДе цУнКи От МеНе  Rolling Eyes Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

# 72
  • София
  • Мнения: 1 914
abe hora iskam da vi pitam kade se namira tfa studio maniq.vsi4ki kazvat 4e e na bito6ka ama kade to4no dnes hodih i ne go namerih....daite nekfi orientiri tam se vurtq kato maloumen i ne moga da go namerq...10x predvaritelno

Студиото е точно след Уго. И гледаш табелите.  Laughing

# 73
  • Мнения: 52
Сега попадам на темата и бих искала да споделя, че имам горчив опит от слагането на пиърсинг с пистолет. Преди 10 години, когато пиърсинга не беше толкова популярен в България, реших, че искам да имам обици на езика и на пъпа. Отидох в тогавашният дом на красотата във Варна, някаква лелка козметичка се вихреше. Попитах я дали слага обици на език и пъп, а тя беше толкова убедителна...един вид дупчи езици по 20 пъти на ден . Постави ми обиците с пистолет, медицински, от тези с винтче, 2 дни по късно езика ми беше толкова надут, че не можех да дишам през усатата,много ме болеше, а обицата буквално беше потънала в езика...Махнах и двете обици.
Година по късно се пробих в "на тъмно", без упойка ми сложиха и трите пиърсинга, самото пробиване на езика не боли толкова, лично мен ме болеше докато зарастваше. Когато езика се пробие, той се надува двойно Simple Smile поради тази причина обицата, която се слага е много голяма(дълга), след около 10 дни я смених. През това време не можех да ям всичко, наблягах на супички и сокчета, а и трудно говорех   Embarassed . Никога не се съгласявайте да ви поставят пиърсинг с пистолет, винагаги гледайте дали има стерилизатор, инструментите да са дезинфекцирани, уверете се , че разпечатват иглата пред вас. Не се притеснявайте да задавате върпоси, когато предприемате такава стъпка Simple Smile А на всички ,които са решили да си поставят такова бижу по тялото успех Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 259
Винаги съм искала на пъпа. Не си сложих преди 3 години и сегашния ми прител не позволва!

Общи условия

Активация на акаунт