София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 669
  • 757
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте. Малкият е приет в яслата на филиала на 92 ОДЗ. Знаете ли кога да очаквам да ни извикат на родителска среща?

# 121
  • София
  • Мнения: 6 249
Някой да има излишни точки от Била (за хавлиените кърпи)?

# 122
  • София
  • Мнения: 390
Зададох си въпроса и в темата за частните детски градини, но нямам отговор. Надявам се тук някой да може да ми даде информация.
Има ли някоя майка, чието дете посещава Първа частна детска градина в кв. "Х. Димитър"? Опитвам се да се свържа с тях, но всички телефони, които откривам, са грешни.

Яслата се намира на спирката на 85 до магазина на Ганчев. Цените варират различно за всеки от 250 до ,,,:roll: по договорка с директорката, дали е на половин ден и т.н. За там не съм чула хубави отзиви. не им давали вода, кетаринга бил филии и отношението на персонала било под всякаква критика, памперсите се сменяли преди да вземеш детето. Thinking Погледнете другата частна Мечти, тя се намира под новото блокче с/у у-щето и спирката на тролея. Моето дете ходи по часово там и за сега съм доволна. Кетаринга е на беборани. персонала са млади момичета и мн се занимават с децата.
по добре си проверете и на двете места.  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 727
pepina_prima, благодаря. Аз също водих детето в "Мечти", но за 1-2 часа и ми се искаше да видя и другата ясла как е, за да реша. От "Мечти" бях доволна, но той беше за много мъничко там и нямам съвсем обективна представа.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 715
Павилионът /магазинът/ за маслини на пазара Х. Димитър е затворен и празен от известно време, дали е за постоянно? Къде в квартала има подобен магазин за маслини? 

# 125
  • Мнения: 33
Здравейте Simple Smile
Приемате ли нови членове в групата Simple Smile От декември съм с бебко и живея в Левски. Вълнуват ме същите въпроси като вас. Надявам се да сме си взаимно полезни!

# 126
  • Мнения: 78
Здравейте,някой знае ли в района мебелист/дърводелец.Трябва ми за пребоядисване на решетка на бебешко креватче

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 1 047
Здравейте! Знае ли някой има ли млекомати в нашия район и къде?

# 128
  • София
  • Мнения: 1 675
Ние се записахме при др Саздова и съм доволна, поликлиниката вече е затворена, всички се преместиха в нов медицински център на ул. „Найден Георгиев“, пак в близост до пазара.
Много жалко за др Сапаревска, да почива в мир.
Не съм виждала млекомат и магазин за маслини, но съм доволна от магазина за млечни продукти на пазара.
Има ли майчета с малки бебета за разходки из квартала?

# 129
  • Мнения: 33
Исках да се включа за маслиновото магазинче...ама съм пропуснала, че говорите за Х.Димитър...понеже и в Сухата река го затвориха...но гледам, че пак е отворено.

# 130
  • София
  • Мнения: 8 131
А някой да е купувал в района препарат за миялна Fairy. Никъде не мога да намеря.

# 131
  • София
  • Мнения: 3 054
А някой да е купувал в района препарат за миялна Fairy. Никъде не мога да намеря.
Аз съм си купувала, ама не много наскоро. От едно магазинче за перилни препарати, тоалетна хартия и тем подобни на пазара Герена - пада се като влизаш от парка към сергиите - в ляво. От едната му страна са алкохол и цигари, от другата хляб и курабии, а срещу него има колички за сладолед /и пак хляб/.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 946
Някой може ли да ми препоръча педиатър в 18 поликлиника?

# 133
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Д-р Петрунова  Peace идеална е .Страхотен човек и определено си разбира от работата.

# 134
  • Мнения: 3 044
Здравейте! Дали сте виждали кантора на нотариус в нашите квартали?

Общи условия

Активация на акаунт