София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 898
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте! Дали сте виждали кантора на нотариус в нашите квартали?

Мисля, че не.
Аз ползвам един в Редута на ул Гео Милев.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 946
И аз ползвам този в Гео Милев. Не мисля, че има друг по-наблизо.

Какви са мненията за Коларова и Воденичарова от 23 поликлиника?  newsm78  Почти нищо не открих в нета.

# 137
  • Мнения: 3 046
Благодаря ви, и аз при него свърших работата, учудващо бързо  Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 377

Какви са мненията за Коларова и Воденичарова от 23 поликлиника?  newsm78  Почти нищо не открих в нета.

Като специалисти, не мога да помогна. Но ми е правило впечатление, че винаги е празно пред кабинета им.

# 139
  • Мнения: 555
Здравейте. Малкият е приет в яслата на филиала на 92 ОДЗ. Знаете ли кога да очаквам да ни извикат на родителска среща?
До колкото помня в първата половина на септември  Peace

# 140
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря.

# 141
  • Мнения: 555

Яслата и градината са отлични ! Директорката знае какво прави / тя е една за основната и за филиала/ . Назначава се много добър персонал , всичко е организирано , чисто , отлично място за децата!  Peace
Уверена съм , че ще бъдете много доволни ! Здраве и успех !  bouquet

# 142
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря!
Аз малко се тревожа, защото края на октомври очаквам второ бебе. Мислех да отлагам колкото мога. Но и мястото не е за изпускане.
Знаете ли дали все още срокът за отлагане е 3 месеца и дали директорката би ми влязла в положение и да измислим някакъв вариант.

# 143
  • Мнения: 555
Благодаря!
Аз малко се тревожа, защото края на октомври очаквам второ бебе. Мислех да отлагам колкото мога. Но и мястото не е за изпускане.
Знаете ли дали все още срокът за отлагане е 3 месеца и дали директорката би ми влязла в положение и да измислим някакъв вариант.

За съжаление тук не мога да Ви бъда полезна. Нямам никаква представа как стои въпросът с отлагането . Директорката е много свестен човек , но мисля , че точно принципната й работа е довела и до този успех! Не знам ....наистина как да постъпите . Няма лошо според мен да говорите с нея, нищо не губите. Ако може да се направи нещо - О.К , ако Ви каже че няма как да "пазите" мястото ще решите да го пускате или каквото и да е друго решение удачно за Вас.
Градината / яслата наистина си заслужават. Моето дете завърши 4-а група , тръгна на ясла от 2.4 месеца и сме много доволни , много ! Да са живи и здрави да продължават в този дух , защото децата са най-святото нещо на света и заслужават най-доброто !

# 144
  • София
  • Мнения: 8 131
Много ме успокоява мнението Ви!
Аз също не искам да действам против правилата, просто се притеснявам от вируси с малко бебе у дома. Ще говоря с нея и ще решим как можем да действаме. Благодаря още веднъж!

# 145
  • Мнения: 1 410
Veseto* ,предполагам ,че решението ще бъде да си плащате половината такса всеки месец.Така детето ще се води ,че посещава детското заведение и няма да загубите мястото.Но говорете с директорката , не се доверявайте прекалено,совите не са това което са!

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 14:29 от Татянка-Бърборанка

# 146
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз нямам против дори и цялата да плащам. Ще говоря с директорката

# 147
  • София
  • Мнения: 6 254
Сетих се, че тук май не съм писала - продължавам да си търся детегледачка, почасово.
Също и отзиви за жена за помощ в домакинството. Ще ми се да са познати хора или познат на познат.

# 148
  • Мнения: 555
Аз пък събирам отзиви и насоки за евентуална частна занималня за 1-ви клас в района на 49 СОУ Бенито Хуарес ?/ В района на училището за да могат да ми взимат детето от там !  Peace Ще бъда благодарна на всякаква информация по въпроса ! Не съм сигурна че съм във вярната тема , но не знам къде да пиша по този въпрос !   bouquet

# 149
  • Мнения: 395
Здравейте!
Аз, за съжаление, не съм още за тази тема, защото живея в другия край на София, но искам да се преместя в Сухата река.
Пиша, за да помоля, ако някоя от вас чуе за тристаен апартамент, който се продава в района, да сподели на лични, за да не разводнявам темата ви.
Предпочитам личен контакт, а не през агенции, защото от там предлагат какви ли не небивалици.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт