София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 624
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 946
Някъде наоколо да има пункт за изкупуване на стъкло? Имаме едно мазе с празни буркани и ще е грехота да ги хвърля, ако могат да се рециклират. До нас няма цветни кофи и така и така ще ги карам някъде, по-добре да е на пункт, хем да взема някой лев.  Blush

# 166
  • София
  • Мнения: 6 246
Къде точно в квартала сте? Има няколко в района (вторични суровини, изкупуват стъкло, хартия, пластмаса). Аз нали съм "грийнпийс" (както ми вика мъжа ми  Laughing), та ги знам, хубаво е, че сложиха до нас цветни контейнери. Единият е където завива 85 след сточна гара, преди мелницата. Има един след Кауфланд и един на Резбарска посока Ботевградско и Декатлона.
Ако са ти далеч, може и в някой разделен контейнер. Имай предвид, че стъклото се изкупува най-евтино - по 3ст./кг. (затова клошарите масово обират пластмасовите бутилки, те са 50ст/кг, онзи ден един ме заговори и му дадох бутилките, които бях приготвила да хвърлям в жълтия контейнер).

Или пусни обява в подарявам.ком, преди време издирвах от познати буркани за зимнината ми.

# 167
  • София
  • Мнения: 1 946
Хм, че то 1буркан е 1ст. Как очакват хората да им носят неща за рециклиране?! Пълна загуба на време, по-добре да ги оставя отстрани на коша, пък дано някой ги вземе и ги занесе.

# 168
  • София
  • Мнения: 6 246
Ами да, то горивото до пункта може би излиза по-скъпо.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 139
Къде са преместени кабинетите на личните лекари от първия етаж на 23-то ДКЦ?

# 170
  • София
  • Мнения: 377
Ето тук. Зад блок 71А. Улица Найден Георгиев.
https://www.google.bg/maps/@42.7096285,23.3514188,3a,90y,136.39h … e0!7i13312!8i6656

# 171
  • София
  • Мнения: 1 139
Много благодаря  bouquet

# 172
  • Мнения: 33
Привет!
Наближава ни избор на педиатър. Рових из разни стари теми тук и в др форуми. От интернет намерихинфо, че в 23 ДКЦ към днешна дата са д-р Воденичарова и д-р Колрова. Може ли актуална информация дали е така, а също и впечатления: чака ли се много, какво е отношението към кърменето, АБ и др такива малки въпросчета.

# 173
  • Мнения: 56
Привет!
Наближава ни избор на педиатър. Рових из разни стари теми тук и в др форуми. От интернет намерихинфо, че в 23 ДКЦ към днешна дата са д-р Воденичарова и д-р Колрова. Може ли актуална информация дали е така, а също и впечатления: чака ли се много, какво е отношението към кърменето, АБ и др такива малки въпросчета.
Здравей,  аз се сблъсках с този избор преди 5 месеца и наистина информацията е доста оскъдна. За тези две лекарки немога да кажа нищо. Ние се спряхме на д-р Михнева, работи със здравната каса,но в частен кабинет.На този етап сме доволни, не бърза да изписва антибиотик, ние минахме лека настинка, не бърза със захранване,слага задължителните ваксини,любезна е,бебешката консултация е в отделни часове от редовните прегледи.  Simple Smile

# 174
  • Мнения: 33
Привет!
Наближава ни избор на педиатър. Рових из разни стари теми тук и в др форуми. От интернет намерихинфо, че в 23 ДКЦ към днешна дата са д-р Воденичарова и д-р Колрова. Може ли актуална информация дали е така, а също и впечатления: чака ли се много, какво е отношението към кърменето, АБ и др такива малки въпросчета.
Здравей,  аз се сблъсках с този избор преди 5 месеца и наистина информацията е доста оскъдна. За тези две лекарки немога да кажа нищо. Ние се спряхме на д-р Михнева, работи със здравната каса,но в частен кабинет.На този етап сме доволни, не бърза да изписва антибиотик, ние минахме лека настинка, не бърза със захранване,слага задължителните ваксини,любезна е,бебешката консултация е в отделни часове от редовните прегледи.  Simple Smile

Звучи добре. Дали ще може координати на лични?

# 175
  • Мнения: 37
Здравейте, има ли други детски клубове в района на Хаджи Димитър и Сухата река, освен тези в читалището и до Била, които бихте ми препоръчали?

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 378
Виждала съм и една реновирана къща—Вила Щуротия,малко след моста Чавдар,но не знам какво предлагат.Има ги във фейсбук

# 177
  • София
  • Мнения: 377
Във "Вила Щуротия" е много хубаво, но я предлагат само за реждени дни и поводи в които се наема цялата къща. Не може за почасово гледане на деца или забавление.

# 178
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,
можете ли да ми кажете някъде в квартала има ли народни танци и уроци по рисуване за дете на 5г.?
Преди време бях чула за уроци по народни танци в читалището на пазара, но не знам има ли все още, провеждат ли се и кога? Ако някоя от вас знае, ще съм благодарна да ми отговори.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 946
Има в читалището до църквата зад ОМВ до моста Чавдар.


Някой може ли да ми препоръча ЛОГОПЕД в района?

Общи условия

Активация на акаунт