София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 952
  • 757
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 258
Преди имаше кухня в Сухата река в градината, която е зад пожарната, не знам кой номер се води.
Аз взимам от Патиланско царство (тази от горния линк, в Стефан Караджа), защото ни е пред блока.

# 286
  • Мнения: 87
Здравейте има ли майки с деца в ЦДГ 83 Алиса в Хаджи Димитър.? Предстаи ни местете от Жар Птица - 2-ра група. Моля за впечатления. Благодаря предварително!

# 287
  • София
  • Мнения: 390
Здравейте има ли майки с деца в ЦДГ 83 Алиса в Хаджи Димитър.? Предстаи ни местете от Жар Птица - 2-ра група. Моля за впечатления. Благодаря предварително!

Да моето дете е Алиса 2 група. Аз лично съм много доволна Simple Smile а защо се местите, ако не е тайна? Simple Smile

# 288
  • Мнения: 87
Не пускат децата като са си легнали да пикат и непрекъснато викат.

# 289
  • Мнения: 271
Здравейте, момичета,

търси се квартира за младо семейство с кротко момиченце на 2 г. и 4 месеца в район Подуяне и съответните му принадлежащи квартали. От началото на декември да се нанесе. Моля за съдействие. Благодаря за помощта ви предварително.

# 290
  • София
  • Мнения: 983
Здравейте, някой с впечатления за добри антицелулитни масажи в района на Левски?

# 291
  • Мнения: 26
Здравейте има ли майки с деца в ЦДГ 83 Алиса в Хаджи Димитър.? Предстаи ни местете от Жар Птица - 2-ра група. Моля за впечатления. Благодаря предварително!

Аз нямам преки впечатления , но на една приятелка детето й е там от октомври  и от нея знам , че учителките са пълен потрес. Не дават инфо и са грубички . Не искам да те плаша , не знам коя група е и как се казват даскалиците , но това знам аз . Иначе моята е в 58 СДЯ и съм много щастлива , защото всички са прекрасни там . Също така ми отделят поне 5 минути след взимането на детето , за да ми обясняват как се протекъл деня Simple Smile

# 292
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте!
Някъде по нашите квартали някой да ходи на народни танци  и да е доволен ?!

# 293
  • Мнения: 3 046
В хотел Акорд доколкото знам има, но нищо повече.

# 294
  • София
  • Мнения: 11 116
В хотел Акорд доколкото знам има, но нищо повече.

Благодаря!

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 378
В 42 ОУ, има народни танци— клуб акцент, може да видиш страницата им има информация за различните групи.

# 296
  • София
  • Мнения: 1 946
Някоя мама от квартала да ползва памперси BABY LOVE от ДМ и да не й трябват кутиите? Трябват ми няколко кутии, може и една по една да си ги взимам да не ги държите на склад, докато станат 2 или 3.
Ще съм много благодарна.

# 297
  • Мнения: 495
От къде си поръчате храна ако ви се наложи с доставка до Левски Г

# 298
  • Мнения: 224
Ние най-често поръчваме от пица Вики Simple Smile

# 299
  • Мнения: 495
Ние най-често поръчваме от пица Вики Simple Smile
Мдаммм и ние така,но се чудех дали има и други заведения с доставка че само Вики писва 😁😁

Общи условия

Активация на акаунт