София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 962
  • 757
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 983
И на нас ни предстои детски рожден ден и съм набелязала: Вила Щуротия в Хаджиев Димитър, клубът на Биляна Йотовска срещу Била, в Левски Г има пицария с детски кът и още едно заведение Оазис,мисля се казва пак с детски кът,но нямам преки впечатления Peace засега

# 316
  • София
  • Мнения: 6 258
При мен е проблем, че нямам време да ги проучвам, че пиша дипломна работа. Сетих се и аз за Вила Щуротия, имаш ли представа за цените там? Освен да запазя някъде с ваучер пак.

# 317
  • Мнения: 3 046
Аз не съм виждала клуба на Б. Йотовска, знам им магазина къде е, това някъде там ли е? За каква възраст деца е подходящ, може ли малко повече информация?
Вила Щуротия имаха цени в сайта.

# 318
  • София
  • Мнения: 3 060
Наскоро бяхме на РД в едно клубче до парка Заимов, Крибо - мисля, че е сравнително ново. Симпатично и уютно, но децата играят на "долния" етаж, а възрастните са на "горния". Иначе е топло, приятно, получи се хубав РД на дете на 8 години.
В Норита в помещението за родители се влиза през детското помещение - не са чак толкова отделени.
Много оборотно е едно клубче на улица Тимок /района на Сточна гара/, казва се Лиани - три пъти поне сме ходили там, голямо е, има много неща за забавление, но за мен е минус, че организират по 2 рожденни дни едновременно.
Клубчето на Б.Йотовска е точно до магазина й /ако не са и общо помещение/ - Паячето Синекрачко се казва.
Пак в района на парка Заимов имаше едно Морско Конче - там сме празнували РД, то е в една къща и помещенията са отделни за родители и деца /отделни стаи на къщата/, но беше много приятно и уютно и то. Само не знам дали още го има...
Тигър го няма отдавна...
За малко по-големи деца опция са и партитата в онази малката сладкарница в блок 18 /дългия блок срещу пазара Герена/, но как се казваше...забравих!!! Там партито протича в организирани игри, танци и задължително обличане в различни костюми - имат много варианти. Но е за по-големи деца. За сега това е най-бюджетният РД, който сме успявали да спретнем, но затова пък много се забавляваха  Peace
Ако се сетя за още някой клуб може пак да се включа   Blush

# 319
  • София
  • Мнения: 390
Декември празнувахме рожденния ден на малката в вила щуротия и останахме мн доволни. Като цена ми излезе над 400лв. Аз поръчах пакета за 10 деца, който беше около 300лв и отделно хапки кетъринг, за всеки половин час след платените 2 ти взимат по 30 лв.

# 320
  • София
  • Мнения: 6 258
Благодаря ви, мами! bouquet Ще го мисля и утре ще звъня.

# 321
  • Мнения: 105
За разочарованието ми от Лиани съм писала в предната тема, няма да повтарям. При нас не бяха 2 , а 4 РД наведнъж #Crazy #Crazy #Crazy В Паячето е тесничко и напоследък правят една хитрина, че оставят ниско долу на щанд : солети, бонбони, чипсове и т.н. и децата ги взимат свободно.Съответно после сметката ти "Леле майко"! Това до парка Заимов го затвориха отдавна.А за новото не съм го виждала. В Левски Г е пицария Вики, то си е ок за възрастните , които са гладни и искат да си ядът и пият. Децата са в съвсем друга постройка и има кака при тях.Обаче, като искат при родителите е едно обличане, едни обувки, каката звъни,че излизат без якета, търчане си е. Rolling Eyes Аз съм празнувала във Вила Щуротия и  си взех пакет 10деца. Беше сутрешно парти, пихме кафета, сокчета, колички и тн. Кетъринга беше вкусен и предостатъчен, остана ми и за вкъщи( не съм поръчвала нищо допълнително, това което си беше в пакета). Децата супер много се забавляваха. Имат страхотни аниматори. Излезе ми  около 360-380лв. не помня вече.  
Pepina_prima не знам как си се вредила за там, една приятелка искаше за декември и нямаше никакви места. Питаше и за след празниците, началото на януари, но тогава имаха свободно чак за края на януари, но на нея й се видя много далече след месец.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 08:47 от Gabriele07

# 322
  • София
  • Мнения: 390
За разочарованието ми от Лиани съм писала в предната тема, няма да повтарям. При нас не бяха 2 , а 4 РД наведнъж #Crazy #Crazy #Crazy В Паячето е тесничко и напоследък правят една хитрина, че оставят ниско долу на щанд : солети, бонбони, чипсове и т.н. и децата ги взимат свободно.Съответно после сметката ти "Леле майко"! Това до парка Заимов го затвориха отдавна.А за новото не съм го виждала. В Левски Г е пицария Вики, то си е ок за възрастните , които са гладни и искат да си ядът и пият. Децата са в съвсем друга постройка и има кака при тях.Обаче, като искат при родителите е едно обличане, едни обувки, каката звъни,че излизат без якета, търчане си е. Rolling Eyes Аз съм празнувала във Вила Щуротия и  си взех пакет 10деца. Беше сутрешно парти, пихме кафета, сокчета, колички и тн. Кетъринга беше вкусен и предостатъчен, остана ми и за вкъщи( не съм поръчвала нищо допълнително, това което си беше в пакета). Децата супер много се забавляваха. Имат страхотни аниматори. Излезе ми  около 360-380лв. не помня вече.  
Pepina_prima не знам как си се вредила за там, една приятелка искаше за декември и нямаше никакви места. Питаше и за след празниците, началото на януари, но тогава имаха свободно чак за края на януари, но на нея й се видя много далече след месец.



Вредих се 1 месец по-рано с капаро от 150 лв.,но беше през седмицата, преди празниците в работен ден от 18ч.

# 323
  • София
  • Мнения: 8 131
Вила Щуротия за мен е много малка. Зависи колко деца и възрастни ще сте.
Ние празнувахме трети рожден ден в Оазис. Детският кът е нов и доста голям. Децата останаха доволни.

# 324
  • Мнения: 105
Е да, наистина зависи колко деца искате да поканите. Във Вила Щуротия е до 15деца,така бяха и пакетите май. В Оазис съм била лятото, то си е ресторант с приятна градина. Зимата не знам как стоят нещата. Понеже съм пълна с истории за местата за празнуване на детски рожден ден, щом го споменахте ще ви разкажа, какво ни се случи точно там. Празнувахме завършването на детската градина (края на май). Бяха 30 деца, затова търсихме по-голямо заведение.И около 50 възрастни, с учителките разбира се. От Оазис, много добре знаеха бройката на децата.Искаха куверт на всяко дете( не помня колко беше newsm78 ). И пристигнахме всички след тържеството с хлапетата. Може да си представите развълнувани деца на 6-7 години как изглеждат. Оставихме ги горе в детския кът и ние се настанихме долу. Никой не ни беше предложил нито аниматор, нито DJ, нито каквото и да е забавление за тези деца. Те само скачаха и търчаха по гумените настилки.Имаше едно момиче на 16-18г. и шефката на р-ранта, беше горе при тях. След 20мин. стана суматоха, почнаха да се качват бащи, майки, викове, караници, скандали... И оказа се, че жената е със слаби нерви и някак си са й дошли в повече децата и е шамаросала здраво  едно от дечицата, защото не искало да слезне от батута. Детето го изведоха е яко червени бузи (отпечатък от ръка), рева един час, не искаше повече да се върне горе, учителките се качваха дори да се разправят.С една дума пълен шок, развали ни се празника. Точно майката на удареното детенце, беше подготвила изненада огромна торта, а то такава изненда стана.Децата успокояваха приятелчето си! Ако празнувате там , искайте аниматор или нещо за забавление, за да нямате такива ужасни инциденти!

# 325
  • София
  • Мнения: 8 131
Сега кътът е друг. Долу, на мястото на магазина. Нов и по-голям. Има и аниматори.
На мен лично във вила Щуротия и за 10 деца ми се видя малко и тясно. Говоря за вътре.

# 326
  • София
  • Мнения: 390
Сега кътът е друг. Долу, на мястото на магазина. Нов и по-голям. Има и аниматори.
На мен лично във вила Щуротия и за 10 деца ми се видя малко и тясно. Говоря за вътре.


За Вила Щуротия много зависи, колко са големи дечицата. Ние 10 деца и майки ни беше ОК, но децата бяха м/у 3
 и 5 г. аниматорката ни беше добра, успя да ги заиграе, а по малките се заиграха сами и на всички им беше забавно. За по-големи деца от 5 нагоре няма да имат мн мн какво да правят там и ще им дойде тесничко Simple Smile

# 327
  • София
  • Мнения: 593
Здравейте, момичета раздвижила се е темата 😄 Може ли малко подробности за този клуб за по-големи деца на Герена? Ние сме в района, но не съм го чувала.

# 328
  • София
  • Мнения: 3 060
Здравейте, момичета раздвижила се е темата 😄 Може ли малко подробности за този клуб за по-големи деца на Герена? Ние сме в района, но не съм го чувала.
Ако имаш предвид това, за което аз съм писала - то не е детски клуб. Това е една сладкарничка, казва се Ваниса - в дългия блок срещу автогарата /блок 18/. Ако човек не е ходил там на РД вероятно ще гледа доста скептично. Помещението е малко и някак - неугледно. Но пък рожденните дни са забавни. Ние сме били вече на няколко РД там - протичат по сходен начин. Собственичката организира децата - русуват върху балони, играят на "музикално столче", танцуват. По време на всяка игра гостите получават дребни подаръчета - примерно танцуват и трябва да замръзват при спиране на музиката. Който направи най-страшната/смешна/или някаква друга муцунка - печели подарък. И така играта продължава докато всички гости получат подаръчета - тетрадки, химикалки, папки, близалки, дребни сувенири. Послед следва обличане на гостите с костюми - първо рожденника и самата "водеща" /тя май винаги е вещица/ и започват представяне на гостите, нещо като маскен бал. Накрая пак правят някакви игри - примерно танц на забързваща се музика или нещо подобно.
Хората са внимателни /момичетата, които работят там и самата собственичка/. За нашия РД имахме пица и разни пуканки, солети и подобни, разпределени по масите. Ние празнувахме с около 10-тина деца, но сме били и на по-голям РД. За съжаление няма място за родителите - организират една маса покрай витрините. Но пък повечето родители водят децата и ги оставят за партито /2 часа и половина/, така че не е проблем, освен ако не са семейни приятели, с които искате да седнете и да се почерпите. Ако времето е хубаво - има масички навън.
Мога да пиша цени, но не знам дали е редно, а и може да има някаква промяна. Ако мога с още нещо да съм полезна - насреща съм  Hug

# 329
  • София
  • Мнения: 593
Мандаринка, благодаря! То ми е съвсем под носа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт