Луков марш в събота, 14.02 - вашето мнение!?

  • 10 890
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X

Двама от мъжете носели ножове и боксове. При проверка на лек автомобил "Волво" и петимата мъже в него, са намерени палки, ножове и спрейове. Седмината са отведени в различни районни полицейски управления за последващи действия, уточниха от МВР.


Тези от кои са били - от шествието или от контрашествието? А контрашествието кой го организира?
Като се каже А, да се каже и Б...
Ще обидиш Adelle с този въпрос! Как можеш въобще да си помислиш, че на някой ще му хрумне да заплашва нацитата с боксове и ножове. Трябва да е много храбър тип!

Снимки от контрашествието:
http://clubz.bg/14664-kontra_lukovmarsh_naprejenieto_se_pokachva_snimki

Третата снимка радва!  Peace

Миналата година не са били повече от 10 човека контрамаршисти:

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 19:36 от Анонимен

# 166
  • Мнения: 25 891
Не знам какво носят "нацитата", но при така вдигнатия шум, щеше да е голяма изненада, ако нямаше опити за саботаж и внедряване на провокатори.
Пак ще повторя - преди години, когато никой не беше чувал за тях, шествията си протичаха мирно и тихо - всяко чудо за 5 минути. Откакто почнаха протестите на този, онзи и още няколко, вече цялата страна знае за тях, че и навън.
Чудно ли е, че ще има и опити за всевъзможни провокации? Кои нарочно, за да компрометират събитието, други - по навик, видял селският луд събрани хора на мегдана и излязъл да си покаже номерата...

ПП Сега видях продължението и снимките. Ами, какво да кажа?
Луков марш и контрашествието са 1:1 като ДПС и Атака. Едните без другите са просто загубени... И безсмислени също. Дано поне сребърниците си заслужават мръзненето...

# 167
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Само да не се сблъскат с участниците в контра-марша, защото и такъв ще има.  Simple Smile

Участниците в контра-марша със сигурност са палили свещи да нямат засечки с марша...

Е хубава работа, нали не налитахте на бой.  Simple Smile
Или правилата са само за виртуалното пространтво.  Wink
Казах го абсолютно иронично, след изписаните епитети за хората, участващи в Луковмарш. И кои сме ние? Аз заявявала ли съм, че ще ходя на шествие?

# 168
  • София
  • Мнения: 4 878
И кои сме ние? Аз заявявала ли съм, че ще ходя на шествие?

Идейни съмишленици.

# 169
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И кои сме ние? Аз заявявала ли съм, че ще ходя на шествие?

Идейни съмишленици.
Понякога се изумявам хората каква изкривена психика имат, по отношение чуждите идеологии. И как обичат да квалифицират. Когато намериш един мой пост, подкрепящ твоите думи, тогава ми говори за идейни съмишленици.

# 170
  • Мнения: 14 478
Гледам плаката и се чудя? Генерал Луков е престъпление?
Явно продължават да текат сребърници към "прогресивната младеж", за да мрази България.
Чудя се как вообще са се раждали хора като Луков и вообще имало ли е полза от тяхото усилие и защо ли са се занимавали да ходят на война и да защитават страната си.
Трябвало е направо да ни предават на Сърбия, Гърция и Русия-тогава въпросните контрамаршироващи щяха да бъдат доволни.

За съжаление обаче на прогресивната младеж спрат ли сребърниците и веднага се разсипват редиците на прогресивните "антифашисти", защото омразата към стойностното в една страна винаги оцелява само когато е силно подкрепяно отвън.

Та -така-ликуйте "антифашисти" и се бийте в гърдите, но няма да можете да затриете името на генерала, така подло и мръснишки застрелян в гръб точно от хора като вас!

# 171
  • София
  • Мнения: 4 878
И кои сме ние? Аз заявявала ли съм, че ще ходя на шествие?

Идейни съмишленици.
Понякога се изумявам хората каква изкривена психика имат, по отношение чуждите идеологии. И как обичат да квалифицират. Когато намериш един мой пост, подкрепящ твоите думи, тогава ми говори за идейни съмишленици.

От темите за бежанците мога да извадя няколко кг твои постове. Кой от кой по-цветист.

# 172
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Мда...значи, щом не желая страната ни да се пълни с бежанци, за които държавата ни да се грижи, вместо да се погрижи за собствените си граждани, аз съм част от фашистите.
Класика...кийп уолкинг, както се казва...накрая можеш да ме сравниш направо с Ирма Грезе...

# 173
# 174
  • Мнения: 14 800
Какво  сте ги зажалили за тези ''бежанци''?Млади нагли мъже дошли да ги хрантути ЕС.По цял ден се мотаят по улиците пушат,говорят по мобилни,докато ние ходим на работа,плащаме данъци,сметки и пр.На нас кой ни съчувства?Както каза Кеворкян,като толкова ви е мъчно вземете си ги вкъщи!Стига сте упреквали и вменявали вина.И в тази тема набутахте ''бежанците''.

# 175
  • Мнения: 2 401
Пък аз едва преди седмица разбрах, че имало такова нещо, че и редовно се провеждало, че и от години в София.  Ама нали сме циркаджийска държава в последната петилетка.. show must go on.

# 176
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ми знае ли човек какво е било, шеф на бранниците е бил по някое време , ама какво е бранник, едни ги харесват, други не. Иначе бил убит човека пред 4 годишната му дъщеря и от тук от там, нещо с давност близо 80 години, има ли живи свидетели, абсурд.

Като кръщаването на много улици по България на Ванче Михайлов, е той със сигурност е убил много народ, ама сега го величаят, ама име - някъкво съчетание от звуци, не бива да се ядосваме май  newsm78.

# 177
  • Мнения: 14 478
Ми знае ли човек какво е било, шеф на бранниците е бил по някое време , ама какво е бранник, едни ги харесват, други не. Иначе бил убит човека пред 4 годишната му дъщеря и от тук от там, нещо с давност близо 80 години, има ли живи свидетели, абсурд.

Като кръщаването на много улици по България на Ванче Михайлов, е той със сигурност е убил много народ, ама сега го величаят, ама име - някъкво съчетание от звуци, не бива да се ядосваме май  newsm78.
Естествено че е убивал Ванчо Михайлов. Как искаш да удържи Македония да не се посръбчи-с раздаване на захарни петлета ли? Ако не беше той-македонците сега щяха да са "южни сърби".
Що за безумни мнения изказвате...игнорантни.
 И опълченците на Шипка са убивали, и Ботев и той е убивал...
А пък Хан Аспарух що народ е избил ехеее-чет нямат. Ти как мислиш се гради държава-с продаване на рахат локум и целуване на бебчета ли?

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 10:37 от Герри

# 178
  • София
  • Мнения: 4 878
Ми знае ли човек какво е било, шеф на бранниците е бил по някое време , ама какво е бранник, едни ги харесват, други не. Иначе бил убит човека пред 4 годишната му дъщеря и от тук от там, нещо с давност близо 80 години, има ли живи свидетели, абсурд.

Като кръщаването на много улици по България на Ванче Михайлов, е той със сигурност е убил много народ, ама сега го величаят, ама име - някъкво съчетание от звуци, не бива да се ядосваме май  newsm78.
Естествено че е убивал Ванчо Михайлов. Как искаш да удържи Македония да не се посръбчи-с раздаване на захарни петлета ли? Ако не беше той-македонците сега щяха да са "южни сърби".
Що за безумни мнения изказвате...игнорантни.
 И опълченците на Шипка са убивали, и Ботев и той е убивал...
А пък Хан Аспарух що народ е избил ехеее-чет нямат. Ти как мислиш се гради държава-с продаване на рахат локум и целуване на бебчета ли?

Каква държава е градил Ванчето? Той е терорист par exellance. Колкото "героите" от ислямска държава градят, толкова и той. Не случайно всички терористи и терористични организации от втората половина на 20-ти век досега, са усвоявали и са се учили от челния опит на ВМРО.
А ако не беше той, бъди сигурна, че днешните македонци нямаше да бъдат толкова анти-български настроени. Защото убитите от него и хората му българи са многократно повече от убитите сърби. Тероризирал е преди всичко мирното население във Вардарска Македония, не югославските власти.

# 179
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И ти къде заби.
Какво искаш да кажеш? Че македонците са анти-българи, заради един човек ли?
Мда, иначе за ВМРО си права, ако те не съществуваха, много е вероятно и ИРА да не съществуват....

Общи условия

Активация на акаунт