Ловеч

  • 4 592
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
за мами май съм само аз която пи6е-а незнам дали работи но ще поразпитам  bouquet

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
БЛАГОДАРЯ за съдействието  tsetskabon, но се отказвам да ги търся ве4е. Тук никои не е чувал за тях скоро. Ще си поръчам от друга фирма!
Просто видях темата за Ловеч и реших да питам дали знаеш

# 17
  • Мнения: 3 457
мъжа ми каза 4е работели от4асти ,но нищо незнаеше за матраци-обади се на услуги и питаи за ловеч

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,другата седмица се очертава да си ходим на Ловеч.
Искам да попитам къде има добре зареден детски магазин с храни и памперси?И къде в центъра има повече люлки и пързалки?
Много благодаря предварително.Искам да съм подготвена,за да не се окаже че докато ги намерим трябва вече да си тръгваме.

# 19
  • Мнения: 10 605
Люлки има пред Младежкия дом и в градинките на магазините на Слави мес. Добре зареден магазин - на Светофарите, срещу магазина за бяла техника, входът е от пресечката до аптеката. tsetskabon ще каже най-точно!

# 20
  • Мнения: 3 457
Люлки има пред Младежкия дом и в градинките на магазините на Слави мес. Добре зареден магазин - на Светофарите, срещу магазина за бяла техника, входът е от пресечката до аптеката. tsetskabon ще каже най-точно!
също и на центъра в градската градина срещу полициятяа,има и в бившото кафе атлантик ,с/у ресторант Рязан,там има и много добре зареден детски магазин ,но за дрехи -ишлемета не ти го препоръ4вам,понеже 99% са с дефекти ,а за дрехи а дефекти са скъпи.пАМПЕРСИ ИМА И ДО МАГАЗИНА НА ПАЗАРА НА сЛАВИ МЕС И НА БАБАКОВЕЦ,пак ДО СЛАВИМЕС,АКО НЕщО ДРУГО ТЕ ИНТЕРЕСУВА -ПИТАИ И КАТО ДОИДЕ6 АКО ИСКАш се обади  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Mnого благодаря!
Обаче някой ориентири не ги знам.Все пак не живея от 10 години и ходя по веднъж за няколко дни.Та сега да попитам магазина на Слави мес  къде е.
И светофарите -кой ?-аз знам при полцията и по-нагоре към болницата.
Ако се сетите преди години какво е било,по ги знам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 457
значи има 2 магазина  с люлки на славимес-единия е над ветеринарния техникум ,а другият е на мястото на стария супер маркет в Бабаковец,аз ти писах и за люлки с/у полицията в градската градина,а другата мама където ти е писала за памерси е под гарата точно след първия светофар в дясно,аз там не съм ходила и не мога да кажа колко е заредено,но има и други детски магазини-ако иска6 като си доиде6 ми се обади и ще ти ги покажа-прати ми ЛС .

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 17:04 от tsetskabon

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,в неделя се завърнахме.Извинявам се че не се обадих,но една седмица не стига да се видя с всички познати,особено след като ходим веднъж в годината.
Много ми хареса града както винаги.Много си го обичам и сега ми е много мъчно.Завиждам ви за кафетата с детски кътове.Направихме и голям пазар Laughing.
Догодина се надявам пак да си постоим и ще се обадя.

# 24
  • Мнения: 289
Ей,нямат активност тия ловешки мами.Да се запознаем - и аз живея на центъра на квартира,че с майка ми имахме проблеми,ама да ви кажа сега ни е по-добре някак.Който иска да се видим на разходка да пише.Ние с Йоана сме насреща!

# 25
  • Мнения: 37
Лутам се аз из форумите и никъде не срещнах мами  от Ловеч  Cry Не може да няма,сигурна съм newsm78
Дайте да заформим и ние една темичка де  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 797
Здравей! Аз съм от Ловеч, но от 10г. живея в София. Имаше преди една тема за майки от Ловеч, но май е останала много назад.

# 27
  • Мнения: 2
И аз съм от Ловеч и живея и работя в Ловеч

# 28
  • Мнения: 289
Хей здравей,тогава ще пием кафе някой път
пиши ми на icq-to  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 289
и аз съм от Ловеч.ама не сме много май  Laughing пиши ми,може да сме се виждали

Общи условия

Активация на акаунт