Моите любими торти!!!

  • 98 098
  • 431
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 867
Браво! newsm10 Който си е майстор - си е майстор!  chef  bouquet

# 136
  • Мнения: 5 873
Благодаря labrex.Блата стана за 10 мин на мах(900 вата),крема за 15 и я украсих за още 10 мин.Супер бързо и вкусно.Опитайте.Да добавя само,че е добре да се сиропира леко.

# 137
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ванче - много сладка тортичка Simple Smile Браво! Hug  bouquet

И да този кекс, за който съм дала рецептата става малко сухичък и е добре да се сиропира Simple Smile  bowuu

# 138
Това е любимата торта на мьжа ми и сина ми:www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=540049
ь рецептата сьм я дала тук:www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=1503

# 139
  • Мнения: 22 867
Това е любимата торта на мьжа ми и сина ми:www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=540049
ь рецептата сьм я дала тук:www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=1503

И твоята рецепта звучи много вкусничкооооо! Heart Eyes И тортата добре изглежда. Ще я пробвам, въпреки, че не съм сигурна, че ще измайсторя тия завъртулки за украсата и. newsm78

# 140
Завьртулките не са никак сложни-аз ги правя за пьрви пьт и смятам че сьм се справила горе-долу добре.

# 141
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
А пък аз днес утрепах вси4ки у нас с Плодовата торта на NATALYNA!!!
Направо си облизоха пръстите барабар и 4инийките...утре 6те дам снимка,но моля имаите милост аз съм пълен Новак!!! ooooh!
ПРОСТО РАЗКОшшшшшшшш!!!
БЛАГОДАРЯ ТИ NATALYNA!!!  bouquet  bouquet  bouquet

p.s.а ти си помисли че на тортата ти ще й се размине....просто Рикотата си свър6и първоначалната задача Joy Joy

# 142
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Радвам се че ви е харесала!  bowuu   bouquet

Давай снимки!  Mr. Green

# 143
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ама нема да ми се смеете..........много hahaha hahaha
това ми е 2-рата торта през живота.....то си ли4и де и вчера бях повече като изследовател ,то желатин ли не беше...ама ми беше весело....така че глдаите ooooh!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=29726
ама бе6е вкусна....ве4е и история.................. Joy

# 144
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ааа и извинявам се и за 4инията ама немам нито форма са торта дето се отделя нито табла подходяща за целта........но 6те поправя гре6ката скоро........

# 145
  • Мнения: 98
Ето една торта, която скоро опитах и много ми хареса

Продукти:4 пакета обикновени бисквити4 яйца100 г маргарин1 1/2 ч.ч. пудра захар1 ч.ч. прясно мляко1 ч.ч. натрошени орехи1/2 ч.ч. стафиди16 с.л. кристална захар2 с.л. какао2 с.л. ром2 пакетчета ванилияНачин на приготвяне:
1. Бисквитите се натрошават на едри парчета и към тях се прибавят отделените жълтъци, пудрата захар, ванилията, маргарина и какаото. Омесва се добре, след което сместа се залива с прясното мляко, ромът, орехите и стафидите. Отново се разбърква добре и се разпределя в подходяща чиния или тавичка като блат.
2. Отделените белтъци се разбиват на сняг заедно 6 с. л. от кристалната захар. Останалата захар се сгрява и се излива на тънка струя върху разбитите белтъци докато все още продължават да се бият.  Оставя се да изстине и с тази смес се украсява блата.

За съжаление нямам снимка, но импровизирайте.
Това е една от любимите ми тори и искам да си я направя, но за съжаление тук в Америка нямат никакви бисквити, които да наподобяват на нашите обикновенни бисквити, само тия тъпи Орео че това за мен не са бисквити ама американска работа  #2gunfire #2gunfire

# 146
  • Мнения: 1 116
Ето една торта, която скоро опитах и много ми хареса

Продукти:4 пакета обикновени бисквити4 яйца100 г маргарин1 1/2 ч.ч. пудра захар1 ч.ч. прясно мляко1 ч.ч. натрошени орехи1/2 ч.ч. стафиди16 с.л. кристална захар2 с.л. какао2 с.л. ром2 пакетчета ванилияНачин на приготвяне:
...........
Това е една от любимите ми тори и искам да си я направя, но за съжаление тук в Америка нямат никакви бисквити, които да наподобяват на нашите обикновенни бисквити, само тия тъпи Орео че това за мен не са бисквити ама американска работа  #2gunfire #2gunfire

В руските магазини можеш да намериш подобни на нашите обикновени бисквити, или да ползваш тукашните Honey grahams

# 147
  • Мнения: 22 867
Ето идеи за торти, за майсторки, разбира се!

# 148
  • Мнения: 1 708
Нямам думи просто!

От какво е направена завивката на бебето?Пак ли от тези бонбони?

# 149
  • Мнения: 22 867
Нямам думи просто!

От какво е направена завивката на бебето?Пак ли от тези бонбони?

sneji_, за съжаление, само мога да предполагам. Случайно попаднах на тези снимки, но към тях нямаше рецепти. Реших, че може да послужат като идеи за оформяне на торти. Като имам предвид какви майсторки пишат във форума. Така че.................няма да бъда много полезна, освен със снимките, просто много ми харесаха и реших да ги покажа в темата. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт