Звездни компромати- 234 част

  • 67 523
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 074
Бижу, ама как може така, възмутена съм. Кийра нали я бяха избрали за най-стилно облечената бременна, дори Дукесата е след нея. Иначе сериозно - Кийра не само, че се облича грозно, ами... всъщност споделяла съм - кривозъба, с обратна захапка и ръбеста. Мерси за такава красавица. Пък мъжът ми да си я харесва, колкото иска.  Crossing Arms

Кийра Найтли няма обратна захапка, а четвъртита челюст и остра брадичка... Peace...  харизматична е, аз също я харесвам  Heart Eyes

# 286
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, не е захапка при нея, а изключително неадекватна мимика- сама си издава челюстта напред, особено при напън за "емоция" на екран. Иначе е много, много красива, като сърничка.

А най-елегантна бременна е Софи на Къмбърбач. Нищо, че сватбената и рокля май ще е разочарование.

# 287
  • София
  • Мнения: 5 606
Бижу, ама как може така, възмутена съм. Кийра нали я бяха избрали за най-стилно облечената бременна, дори Дукесата е след нея. Иначе сериозно - Кийра не само, че се облича грозно, ами... всъщност споделяла съм - кривозъба, с обратна захапка и ръбеста. Мерси за такава красавица. Пък мъжът ми да си я харесва, колкото иска.  Crossing Arms
Тонка и на мен ми доста...да се изразя нежно - ръбеста. Облеклото й винаги е потресаващо, да не говорим, че все ми изглежда недоспала, гладна и жадна.

http://www.ladybants.com/2015/02/15/bobbi-christinas-organs-fail … just-matter-time/
За втори път излиза тази новина. Дано пак не се потвърди  Praynig

# 288
# 289
  • Мнения: 17 546
Бижу, ама как може така, възмутена съм. Кийра нали я бяха избрали за най-стилно облечената бременна, дори Дукесата е след нея.
Ами... възмущавай се! Laughing Щом тази е най-стилната бременна, аз вероятно съм печена тиква. Crazy
Съжалявам, но нищо у К.Найтли не ми харесва. Confused Нито у Софи Къмбърбач, ако така се казва.

Последна редакция: нд, 15 фев 2015, 21:51 от Бижy

# 290
  • Мнения: 1 455
Не подозирах, че в бекстейджа вече слагат мрежички върху главите на моделите, за да не им се развали грима докато чакат да им дойде времето. Съответно и да не цапат дрехите, които сменят. Като човек, който се е занимавам с това, мога да кажа, че тая мрежичка, колкото и гадно да изглежда захлупена върху жив човек, спасява от много неприятности Blush при съсипани скъпи модели.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/ … 5531a5d97b28f9414

Още от ревюто на Бекъм:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/ … b4df0896d4b393c07
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/ … 26b7a98bfa8aaf716

# 291
  • Мнения: 19 327
Не знам защо ревящата Норт:


ми напомня на това:

# 292
  • Мнения: 6 311
На няколко места чета, че Алисия и Ники Михайлов са се разделили, но все в сайтове, на които не може да се вярва много.

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 9 783
Вече писах по-горе, че Алисия го е потвърдила и в личния си профил, т.е напълно е вярно.

# 294
  • София
  • Мнения: 2 389
Не знам защо ревящата Норт:


ми напомня на това:


hahaha Има нещо, да.

# 295
  • Мнения: 11 018
Днес бях изключително удивена да я видя в Панаир на суетата. Даже не повярвах, че е тя, реших, че си приличат просто. Определено се е разхубавила за 10 години  Joy, поне на червения килим, де  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 3 857

Не мога да се отърва от натрапчивата мисъл, че са като брат и сестра... Толкова да си приличат визуално.

Кийра никога не съм я харесвала, нито като актриса, нито я намирам за красавица с тази масивна долна челюст, която създава впечатлението, че е с обратна захапка. А какво прави в номинираните за Оскар тази година, продължава да е загатка за мен.

# 297
  • Мнения: 2 453

И аз, и аз. Голяма прилика имат.


Днес бях изключително удивена да я видя в Панаир на суетата. Даже не повярвах, че е тя, реших, че си приличат просто. Определено се е разхубавила за 10 години  Joy, поне на червения килим, де  Mr. Green

Ще трябва да го гледам пак, и аз нямам спомен за нея там.

# 298
  • Мнения: 3 827
необработена снимка на Синди Крауфорд за списание ...

# 299
  • София
  • Мнения: 2 811
Да хейтна малко и аз. Не харесвам Кийра нито на посочените снимки, нито на други.  Peace
Семейство Бекъм обаче са ми симпатични.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт