Отписване от трудовата борса (бюро по труда)

  • 8 500
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, имам питане, значи миналата година се регистрирах на трудовата борса (бюро по труда) като безработен без никакъв стаж. Сега искам да се отпиша та въпроса ми е какви документи са ми необходими?

П.С. Отписването може ли да стане ако съм подал заявление за обучение предлагано от бюрото на труда което все още не е започнало или по време на течащо такова?

Благодаря предварително за отговора, Поздрави!

# 1
  • Мнения: 1 846
Здравей!Най-добре питай на място. А и не виждам защо да си прекъсваш регистрацията в борсата ?
Ако се отпишеш, как ще си ползваш обучението от борсата?! Не намирам логика в написаното.
 Peace

# 2
  • Мнения: 160
Здравей!
Прекратяване на регистрация в Дирекция "Бюро по труда" става лично с подаване на заявление за отказ от поддържане на регистрация. А, ако те включат в курс, би трябвало служебно да ти прекратят регистрацията, но щом до момента не си включен, вариантите са 2 - или си поддържаш регистрацията, докато те включат или си прекратяваш регистрацията и не се включваш.

# 3
  • Мнения: 83
Здравейте,
интересувам се относно отписването от Бюрото по труда поради започването на работа.
Казаха ми, че мога да им изпратя сканирано Заявление -декларация на електронната поща, за да не ходя лично.
Нещо друго трябва ли да изпращам като приложени документи, например копие на трудов договор или нещо друго? Предварително благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт