Как да отрежа биберона?

  • 2 033
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
desitka^ да пишеш за резултата, ще следя темата и ако се окаже ефикасен метода и аз ще пробвам скоро  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 270
Аз го клъцнах съвсем малко, колкото да излиза въздуха. Тя го ползва само за приспиване и докато спи. И когато го отрязах така се раздразни, изпадна в някаква нервна криза. Не можа да спи цяла нощ и рева с цяло гърло. Баща й също ми се развика, че тормозя детето, а и той е на работа на другия ден....И на другия ден купих нов Tired За сега съм се отказала. Иначе през деня не го търси. И като е в пълно съзнание разбира, че не й трябва. Но започне ли да се унася, заспивайки, не може без него. А тя заспива изключително трудно. И си мисля, че ако го махнем  положението ще стане кошмарно.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Притеснявам се, защото знам че за нея яслата ще е доста голям стрес. Тя е неотлъчно до мен и не може да изкара дълго без мен, никой не признава - дори и баща си не иска. Та неискам да и се натрупа всичко в яслата. Така или иначе ще и е трудно. А все някога трябва да свикне.
Не се притеснявай те няма веднага да и го махнат при нас докато свикне си му го даваха и той само мен признаваше аз го дадох на 1год и6мес,според мен сега пробвай да не и го даваш през деня,за да не и го взимат другите деца,че това ги дразни много

# 18
  • Мнения: 182
Само да ви улесня-моята ситуация е от преди 9 год. ,но подейства безотказно.Както е биберона ,по дължината му направих много разрази,по4ти до пластмасата,ама много го нарязах.Толкова 4е цъфна като майска роза.Знаех какво ме о4аква-няколко безсънни нощи,но идейката си заслужаваше.Човечето изобщо не посмя да го поиска повече-вярно че плака миличкото,но предпочитам детето ми да има подредени правилно зъбки,отколкото претенциите му да надделеят.Успех и даян ви желая в начинанието!

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Я този метод с рязането не го знаех  Simple Smile, но моята госпожица забелязах, че е нагризала нейния и тук -там има малки дупчици и сигурно затова не го търси толкова много вече   Grinning.

# 20
  • Мнения: 154
Лара току що се събуди и беше много кисела и ядосана на бибата и аз я излъгах да я хвърлим през прозореца на кокошките и тя я хвърли. Но в следващия момент се осъзна и взе да плаче. Усещам че тая нощ ще е кошмарна, но ще трябва да се справим.

# 21
  • Мнения: 7 430
desitka^ да пишеш за резултата, ще следя темата и ако се окаже ефикасен метода и аз ще пробвам скоро  Grinning

Peace
И аз ще следя - нашия само вечер като го слагам да спи му я давам, един път бях баща му забравил да му я даде и мрънкаше доста време - после се усетихме да я дадем.
Дано имате успех Wink

# 22
  • Мнения: 154
Ами какво да ви кажа - тая нощ не беше толкова ужасна както си я представях. Трудно беше заспиването (защото Лара само когато спи я ползваше бибата), то бяха песнички, то беше люлеене, доста зор видях и доста рев му дръпна, но аз и не очаквам да стане без проблеми. Сега също заспа трудничко, но по-бързо от снощи. Надявам се лека полека и по-скоро да свикне с мисълта че трябва да спи без биба.
Е пак ще пиша какво е развитието на нещата.

Общи условия

Активация на акаунт