Зов за помощ !!!

  • 1 993
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Добри хора, моля за вашата човечност да ми помогнете да събера 13 хиляди лева за живото спасяваща операция на съпруга ми. Искрено Ви благодаря предварително моя 14 годишен син да не остане сирак. банкова сметка :  BG43IORT812910033121800 Валута : BGL . При Инвест банк АД .

# 1
  • София
  • Мнения: 29 166
Документи, доказващи нуждата от тази сума? Напр. сканирана епикриза, оферта от съответната болница, други подробности...

# 2
  • София
  • Мнения: 930
Защо потребител с името Иван Захариев събира пари за операция на СЪПРУГА СИ?
Кой тук е мъжът и кой жената в това семейство?!

# 3
  • Мнения: 8
Извинете ,но използвах фейсбука на сина ми за да се регистрирам.

# 4
  • Мнения: 8
В момента мога да направя само снимки,но утре мога да ги сканирам .

# 5
# 6
  • Мнения: 8
Моля Ви помогнете до 6 март трябва да се съберат парите всеки да дари колкото може .

# 7
  • Мнения: 1 536
Доколкото чета и разбирам ,пациентът е лекуван и изписан в стабилно състояние?
Има и две касови бележки,платени и на стойност 13 000 лева. Призива е за спешно събиране на пари за животоспасяваща операция и опасност едно дете да остане без баща?
Извинете ако не съм разбрала добре,но съм объркана от дадената информация.

# 8
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Доколкото чета и разбирам ,пациентът е лекуван и изписан в стабилно състояние?
Има и две касови бележки,платени и на стойност 13 000 лева. Призива е за спешно събиране на пари за животоспасяваща операция и опасност едно дете да остане без баща?
Извинете ако не съм разбрала добре,но съм объркана от дадената информация.

Аз доколкото разбирам - операцията е направена ... платено е ... Как са платили хората - не знам ... Събрали са явно пари оттук оттам ... и сега им е непосилно да ги върнат ... За това молят за помощ ... Добре е, ако има възможност да се помогне ... Поне от това, което чета в епикризата - тепърва ги чакат рехабилитации и много, много трудности ...

# 9
  • Мнения: 1 536
Почти безобидн@, ти това ли прочете в поста на авторката?

# 10
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Почти безобидн@, ти това ли прочете в поста на авторката?


Не!
Но от епикризите и платежните - това ми хрумна като идея ... Виж датите - на 4.01 постъпва в болницата; на 6.01 са платени консумативите, на 14.01 е изписан ... Явно жената е събирала пари, от където може, за да плати за консумативите и да се извърши операцията ... А и не мисля, че е работил на договор или се осигурява ... Инцидент с резачка и затиснало го дърво ... Дано поне да е бил законно на мястото на инцидента ... Каквато и да е ситуацията ги чакат тежки времена ...
Просто я разбирам, защото минах по същата "пътека" с майка ми и суми за "пирони" в краката. Събрахме парите от приятели с брат ми (трябваше да се плати "преди" операцията  ooooh!) и после се оправихме ..., но ако нямаше откъде (наши и нейни спестявания) да вземем, за да ги върнем ... Явно жената е притеснена и не може да се изрази ясно и точно ... Все я мисля - с 14 годишен син (може би 7-мо класник, на когото и без това му е нанагорно тази година), с мъж, който е тежко пострадал и няма да може да работи поне още година ... Ако нямат спестени пари, а са събрали сумите от приятели и бързи кредити, за да платят ... Дори и тя да работи, ще затъват, ако не им се подаде ръка ...

Дано темата не ме подвежда ... Все си мисля, че със здравето не трябва да се подиграваме ... и приемам историята за истинска ...

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 12:12 от Почти безобидн@

# 11
  • Мнения: 8
Добри хора истината е,че съпруга ми беше изпратен да работи на строителен обект , защото е бил с прекратен трудов договор и без разрешително за рязане на дървета . Това се разкри след инцидента.
Тъй като живота му беше в изключителна опасност се ангажираха и платиха сумата за имплантите, която не се поема от здравната каса, но ме принудиха пред нотариус да подпиша документ,че до 6 март трябва да им върна 13 000 лева . На съпруга ми са направени общо 4 операции за които съм платила 16 500 лева в касата на УМБАЛ Св. Георги - Пловдив , но 3 500 лева ми бяха отказани от тях и аз ги намерих от роднини които не желаят да им ги връщам.
В момента съпругът ми още е в болницата вече 48 дена . Той е изписан от интензивното отделение в стабилно състояние , за да могат да се направят другите 2 операции на счупените бедра . Всяка клиника в УМБАЛ е отделна фирма и за това от всяка клиника го изписват и го приемат в друга , 19 дена лежа в клиниката по ортопедия , а в момента е в клиниката по нерво хирургия. Хората, които го изпратиха  и на , които дължа парите излишно ми забраниха инцидента да се води трудова злополука. След като платиха сумата повече не са се интересували за здравето на съпруга ми и не са се обаждали. Аз съм ходила в 3-4 банки но тъй като работа на минимална заплата ми отказват кредит , а и вече съм на 55 години което също оказва влияние. Документа от нотариуса с които се задължавам да върна сумата до 6 март не желая да го сканирам тъй като се страхувам за живота на децата си .
НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВАМ ПРОСТО ВИ МОЛЯ ВСЕКИ ДА ДАДЕ КОЛКОТО МОЖЕ !!!

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 19:22 от Ivan Zahariev

Общи условия

Активация на акаунт