Balea, Alverde, Catrice, Essence - 18 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 72 846
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 559
За какво ли дебнат  Rolling Eyes Най-вероятно,защото така са инструктирани.Едва ли е,защото им е кеф да висят на хората на главите.
М/у другото ,в Лили това ми се е случвало мнооого рядко.В dm е имало случай,да усещам присъствието на охраната  Laughing
Наскоро си взех от промоционалните червила на MAX FACTOR,но ми оставя кофти послевкус,леко горчив.Такива са си червилата или..нещо със срока на годност не е ОК?Иначе е много добро червило-пигментация,консистенция,нанасяне и аромата ми харесва (леко ретро).

# 46
  • Мнения: 380
Червилата със златните капачки Колор Еликсир ли имаш предвид?
Аз си взех от него и нямам никакви забележи, 745 Прегорял карамел. Съвсем си е наред и мирише хубаво. На вкус си е като червило.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Да от тях  Peace И при мен мирише добре,но леко ми горчи.

# 48
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Препдочитам Лили заради Катрис и  Буржуа. Има и интересни продукти на Максфактор... Но и аз съм една такава късметлийка... До нас има БИЛЛА,България мол /Има голдън роуз,дебенамс,карфур,Хм/ включително и Джъмбо  Laughing Laughing

С теб значи сме съседки Simple Smile
Аз предпочитам ДМ и купувам много повече неща от там. В Лили до "Билла България" не съм усетила да ме дебнат или някой да ходи след мен, но в магазина в близост до пл. "Гарибалди" са ужасни просто!

# 49
  • Мнения: 1 436
Ха, момичета! Има го наистина моментът с ' дебненето' в Лили.
И току що си дадох сметка, че именно това е една от причините да не обичам да се застоявам там! Ясно е, че е политика на магазините и че задължават персонала да го прави (+ че от части е и за да не се отварят безразборно продуктите), но... ами не ми е приятно да ми е залепен някой на 1 метър от мен. Направя 2 крачки към щанда на Catrice, и хайде и той с мен. Като сянка, но доста осезаема

# 50
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 451
Аз сигурно съм голямо перде, защото изобщо не обръщам и не съм обръщала внимание да ли ме гледат/дебнат/следят,
но и аз разглеждам много внимателно продуктите от декоративната козметика...
Винаги буквално треперя като взема нещо...
Обаче издивявам, като видя някое размазано, повредено и направо обезобразено червило-тестер...
Дори не мога да си представя, какви са тия "дами",
които така прекрасно се справят със съсипването на червила!?

# 51
  • Мнения: 17 546
Червилата със златните капачки Колор Еликсир ли имаш предвид?
Аз си взех от него и нямам никакви забележи, 745 Прегорял карамел. Съвсем си е наред и мирише хубаво. На вкус си е като червило.
Точно този номер ти иде да си го гризнеш, толко вкусно мирише!  Crazy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Май зависи от партидата - имам две червила от серията, едно има лек дъх на постояло, леко старо червило, докато другото наистина ухае свежо и изкушаващо.

# 53
  • Мнения: 121
В Лили карали продавачките да си плащат открадната стока и за това дебнели така  Wink

# 54
  • Мнения: 380
Точно този номер ти иде да си го гризнеш, толко вкусно мирише!  Crazy

Така е, така е  Heart Eyes Много добра покупка!  bowuu 

Аз се чудех между този цвят и Rosewood, на едното осветление изглеждаха почти еднакви, като се преместих в другия край на магазина, вече се видя, че едното е по-бежово, а другото лееееекичко розовее.
Погледнах сега какво пише на стикера за срок на годност - 12.2018

# 55
  • Мнения: 1 476
Аз се чудех между този цвят и Rosewood, на едното осветление изглеждаха почти еднакви, като се преместих в другия край на магазина, вече се видя, че едното е по-бежово, а другото лееееекичко розовее.
Погледнах сега какво пише на стикера за срок на годност - 12.2018
glare, кой цвят от Максфактор розовее? Аз се чудих за Rozewood. На изкуствената им светлина не мога да видя цветовете на червилата. Благодаря!  bouquet.

# 56
  • Мнения: 2 045
Абе охраната в ДМ не е толкова нахална и лоша, колкото консултантките в Лили, макар че имат нещо общо - нищо не разбират от козметика  Mr. Green.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Pearl Maron купих последно аз, също розовее:

# 58
  • Мнения: 437
В магазина на Лъвов мост на дм едно момче от охраната както  нещо гледах при парфюмите мина и си изпръска половината тестер върху себе си от някакъв мъжки парфюм.  #Crazy Embarassed

Абе охраната в ДМ не е толкова нахална и лоша, колкото консултантките в Лили, макар че имат нещо общо - нищо не разбират от козметика  Mr. Green.

# 59
  • Мнения: 17 546
... кой цвят от Максфактор розовее?
36 Peace

Общи условия

Активация на акаунт