Отговори
# 495
  • Мнения: 122
Няма как да пие 1 месец 3 опаковки 1 опаковка е за 28 дена Simple Smile
може купува малки опаковки?))

# 496
  • Мнения: 100
Няма как да пие 1 месец 3 опаковки 1 опаковка е за 28 дена Simple Smile
  Има как! При синхронизиране на цикъла на донора и след това - при поддържаща терапия след трансфера на ембрионите, се пият 3 пъти по една таблетка. Така, че точно за 9-10 дни приключва една опаковка естрофем. Знам го от собствен опит. Странно е синхронизацията да продължава толкова дълго, затова бих посъветвала спешно да се търси среща или най-малкото, телефонен разговор с лекуващия лекар.

# 497
  • Мнения: 9
Няма как да пие 1 месец 3 опаковки 1 опаковка е за 28 дена Simple Smile
  Има как! При синхронизиране на цикъла на донора и след това - при поддържаща терапия след трансфера на ембрионите, се пият 3 пъти по една таблетка. Така, че точно за 9-10 дни приключва една опаковка естрофем. Знам го от собствен опит. Странно е синхронизацията да продължава толкова дълго, затова бих посъветвала спешно да се търси среща или най-малкото, телефонен разговор с лекуващия лекар.
  пия ги от 12.02.и продължавам,така ми отговориха днес,а за опаковката в първата липсваха няколко хапчета,понеже ми беше останал от предишния опит

# 498
  • Мнения: 100
Няма как да пие 1 месец 3 опаковки 1 опаковка е за 28 дена Simple Smile
  Има как! При синхронизиране на цикъла на донора и след това - при поддържаща терапия след трансфера на ембрионите, се пият 3 пъти по една таблетка. Така, че точно за 9-10 дни приключва една опаковка естрофем. Знам го от собствен опит. Странно е синхронизацията да продължава толкова дълго, затова бих посъветвала спешно да се търси среща или най-малкото, телефонен разговор с лекуващия лекар.
  пия ги от 12.02.и продължавам,така ми отговориха днес,а за опаковката в първата липсваха няколко хапчета,понеже ми беше останал от предишния опит
Това означава, че продължава синхронизацията на твоя месечен цикъл с месечния цикъл на донора. Цикълът на донора е водещ, затова ни се налага да се съобразяваме с него и нашият цикъл се обърква. Не се плаши, при мен също имаше дискомфорт, прокървяване, много ме болеше главата и корема, но накрая се получи овулацията, респ. имплантационният прозорец, съвпаднаха с тези на донора. Но дори и да не съвпаднат на финала, пак не е фатално. Получените я от донора се оплождат със с на партньора, замразяват ембриончетата, а ти си чакаш да ти дойде цикъла, след което в следващия цикъл те подготвят и правят ЗЕТ.

# 499
  • Мнения: 9
Няма как да пие 1 месец 3 опаковки 1 опаковка е за 28 дена Simple Smile
  Има как! При синхронизиране на цикъла на донора и след това - при поддържаща терапия след трансфера на ембрионите, се пият 3 пъти по една таблетка. Така, че точно за 9-10 дни приключва една опаковка естрофем. Знам го от собствен опит. Странно е синхронизацията да продължава толкова дълго, затова бих посъветвала спешно да се търси среща или най-малкото, телефонен разговор с лекуващия лекар.
  пия ги от 12.02.и продължавам,така ми отговориха днес,а за опаковката в първата липсваха няколко хапчета,понеже ми беше останал от предишния опит
Това означава, че продължава синхронизацията на твоя месечен цикъл с месечния цикъл на донора. Цикълът на донора е водещ, затова ни се налага да се съобразяваме с него и нашият цикъл се обърква. Не се плаши, при мен също имаше дискомфорт, прокървяване, много ме болеше главата и корема, но накрая се получи овулацията, респ. имплантационният прозорец, съвпаднаха с тези на донора. Но дори и да не съвпаднат на финала, пак не е фатално. Получените я от донора се оплождат със с на партньора, замразяват ембриончетата, а ти си чакаш да ти дойде цикъла, след което в следващия цикъл те подготвят и правят ЗЕТ.
   БЛАГОДАРЯ за инфо.да много притеснена никой не ти казва ко се случва,чакаш и това е,

# 500
  • Мнения: 7
Дааа,има логика благодаря не бях запозната с синхронизацията пък и нямах предстама,че има по малки опаковки! Благодаря,момичета научих нещо полезно Simple Smile

# 501
  • Мнения: 892
И мен ме блъскаха месеци наред с 3х1 естрофем и Елинка, една кутийка от 28 хапчета заминава за 9 дена Simple Smile

# 502
  • Мнения: 1 659
Лепенки Климара по-добри ли са от Естрофен таблетки ?

# 503
  • Мнения: 892
Зависи за какво. Естрофема минава през черен дроб и много зависи колко ще се усвои. Пример - взимам 2 по 4мг естрофем, което е 8 мг орално и не го усещам. Слагам 2 лепенки Климара (която освобождава 5 мг за 24 часа) и не мога да стана от стола 30 минути.

# 504
  • Мнения: 1 659
Зависи за какво. Естрофема минава през черен дроб и много зависи колко ще се усвои. Пример - взимам 2 по 4мг естрофем, което е 8 мг орално и не го усещам. Слагам 2 лепенки Климара (която освобождава 5 мг за 24 часа) и не мога да стана от стола 30 минути.

Как не можеш да станеш от стола ? В какъв смисъл ?

# 505
  • Мнения: 892
Зави ми се свят и си поседях, докато ми мине Simple Smile

# 506
  • Мнения: 7 197
И при мен се получава така. На мен са ми изписвали по 2 лепенки климара на 7 дни, като ги сложа и първите няколко часа главата ми е замаяна, веднага ги усещам.

# 507
  • София
  • Мнения: 2 051
И мен ме блъскаха месеци наред с 3х1 естрофем и Елинка, една кутийка от 28 хапчета заминава за 9 дена Simple Smile
Какво искаш да кажеш, че си пила месеци само естрофем без никакъв прогестерон, това ми звучи странно.
Честно казано струва ми се, че тази синхронизация не е много нормална, в смисъл, ако се пие толкова дълго естрофем лигавицата не нараства ли много, а и както писа Amaretti по-напред, че в един момент, може да се наложи да ги замразят, какъв е смисъла от тази синхронизация, много по-лесно би било да се направи направо ЗЕТ.

# 508
  • Мнения: 7
Не не аз не съм пила за синхронизация ниее чакаме за ДЯ в момента на хормоно-заместнаща терапия бях с естрофема и вече ми я коригираха пия Фемостон Simple Smile

# 509
  • София
  • Мнения: 2 051
Да, точно, че ХЗТ включва естроген и прогестерон.
При подготовка за ЗЕТ за 10 дена на естрофем по 2 таблетки на ден лигавицата ми става около 9 мм, представям си за 30 дена какво чудо ще е.
Имала съм случай на неспукан фоликул, на 20 ден беше станал 35 мм, естрогена ми беше висок, лигавицата доста се беше разрастнала и имах зацапвания, като започнах дуфастон се нормализираха нещата.

Общи условия

Активация на акаунт