Нови придобивки в гардероба - 41

  • 110 609
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 373
Захир, аз съм огромен анти фен на Паоло Боклукчели, не бих дала никакви пари за тях.

Изглеждат евтино, материалите, от които са изработени са некачествени, а самите модели са ужас.

Има много други марки със средни цени (дори не говоря за наистина скъпите брандове), които си заслужавт много повече.
Подкрепям. Peace

# 676
# 677
  • Мнения: X
Aз пък за Ботичелито не съм на същото мнение.
Като започнете евтинеело и т.н
Има и супер скъпи които са като скалъпени и изглеждат отвратително.Има и добри попадения на ботичели така ,че е доста крайно всичките им модели да попадат под един знаменател .

На какта съм взимала сандали от там не са мръднали . За мен тази година си взех за първи път и останах много изненадана .

# 678
  • София
  • Мнения: 933
Този месец се отпуснах и доста понапълних гардероба. Ето някои от новите придобивки.


http://balnirokli.net/image/cache/data/abiturientska-balna-biala … 4-1.2-500x500.jpg[/img]



# 679
  • Мнения: 1 052
Циндил-Пиндил, от къде са еспадрилите?
И въобще къде в София има магазини, където продават еспадрили, ако знаете да ми кажете

# 680
  • Мнения: X
Не съм Циндил-Пиндил но еспадрилите са на moschino Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 933
На всякъде има еспадрили в София . Имаше в H&M, v Deichmann , в Humanic има уникални и още много други магазини...

# 682
  • Мнения: 1 052
Благодаря, още утре ще преслушам Deichmann и Humanic.
Хрумна ми вчера, че искам еспадрили, и вероятно не съм обръщала внимание.

# 683
  • София
  • Мнения: 3 808
Не съм Циндил-Пиндил но еспадрилите са на moschino Simple Smile
Да. Моите са от сайт, но марката я продават в Алба луна. Дали имат точно тези, не знам.

# 684
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Не съм Циндил-Пиндил но еспадрилите са на moschino Simple Smile
Да. Моите са от сайт, но марката я продават в Алба луна. Дали имат точно тези, не знам.

Допълвам. Има ги и в MDL.  Peace

# 685
# 686
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не мога да не се похваля  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 31 373
Лу, жестоки са, откъде са ако може на лични?! Heart Eyes Hug  bouquet

# 688
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Писах ти  Heart Eyes Hug

# 689

Общи условия

Активация на акаунт