Милано - 5

  • 84 430
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Милано или Барселона бихте ми препоръчали, ако имам 3 дни?

Барселона
+1
Макар че като се замисля,ако са 3 дни предпочитам Милано,Барса заслужава поне 5 пълни,толкова е пристрастяваща. Peace

Реджи,много ни хареса!Първо я видяхме в мисля реалните й размери и в много по-добри цветове в музея на Леонардо,там изчетохме и написаното от Мими на първа страница относно стенописа и апостолите,а после й се насладихме в столовата на манастира. Peace Въпреки,че уж е забранено да се снима и на столче стои дама,която периодично повтаря с монотонен глас - "No pictures" ,всички я наснимаха доволно,включая и аз. Party

# 706
  • София
  • Мнения: 169
Милано или Барселона бихте ми препоръчали, ако имам 3 дни?

Барселона
+1
Макар че като се замисля,ако са 3 дни предпочитам Милано,Барса заслужава поне 5 пълни,толкова е пристрастяваща. Peace

Реджи,много ни хареса!Първо я видяхме в мисля реалните й размери и в много по-добри цветове в

музея на Леонардо,там изчетохме и написаното от Мими на първа страница относно стенописа и апостолите,а после й се насладихме в столовата на манастира. Peace Въпреки,че уж е забранено да се снима и на столче стои дама,която периодично повтаря с монотонен глас - "No pictures" ,всички я наснимаха доволно,включая и аз. Party

+1 за Барселона.

Всъщност разрешено е да се снима, но без светкавици. Изразът на дамата беше : " No flash , please" Simple Smile

# 707
  • Мнения: 4 571
Реджииии,

Скрит текст:
Той е тук! Не издържа и дойде при мен!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Hellenn, само в мечтите ти.  Laughing

Всичко ми беше пратено на уотсапп (интервю) Laughing.

45 мин игра и...обратно вкъщти...при мен. Laughing

# 709
  • Мнения: 4 571
Хахахаха!  Joy
Беше при мен, беше!
 lovekiss

# 710
  • Мнения: 2 860
Здравейте, планирам ходене до Милано и езерата за 3 нощувки. Досега съм пътувала само с мъжа ми и общо взето съм била като куфар. Нямам идея как да организирам нещата. Къде да отидем, къде да спим, какво да видим. Принципно не си падам много по големи градове, така че предпочитам по-малко време в Милано. За Бергамо съм чувала много хубави неща. Летим с Раянър. Ще се благодарна да предложите примерна програма.

# 711
  • Мнения: 505
Милано или Барселона бихте ми препоръчали, ако имам 3 дни?

Определено Барселона!

# 712
  • Мнения: 402
Здравейте момичета,
тъй като на първа страница не видях инфо за някои изпробвани места за спане ,реших да питам .
Та ако някой знае някой хотел на прилични цени ,моля да го сподели  Praynig

 bowuu bouquet

# 713
  • Мнения: 9
Благодаря за мненията, спряхме се наистина на Барселона, най-вероятно края на юли ще го осъществим.

# 714
  • Мнения: 459
Вчера си купих от евтините билети за Милано и сега започвам да чета темите отначало Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 487
Ноември месец подходящо ли е за почивка в Милано, и тъй като ще съм сама бихте ли ми препоръчали хотел? Мисля да пътувам с Райън и да букна от airbnb, но бих желала да споделите впечатления за места за настаняване и обикаляне ако сте ходили сами....

# 716
  • София
  • Мнения: 167
Планирам пътуване до Милано през септември, но избирането на хотел ми е голяма мъка. Някой от вас отсядал ли тук или в нещо подобно? Не е хотел, а жилищна сграда, в която се отдават апартаменти под наем.
http://www.booking.com/hotel/it/residenza-porta-volta.en-gb.html
Харесах също и това:
http://www.booking.com/hotel/it/hotelresidenza.en-gb.html?, но се колебая заради отдалечеността от гарата и центъра.
Какво ще ме посъветвате?

# 717
  • Мнения: 184
Моля за съвет относно пътуване до Милано през септември. Идеята е спане в Милано и пътуване до езерата Комо, Маджоре и Лаго ди Гарда. Как е по-удобно и бързо да се пътува - с влак или автобус? От къде се взимат? Идеята е след като се стигне до езерото, да се направи пълна обиколка с корабче, като се слиза по градчетата. Благодаря.

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 10:48 от maiags

# 718
  • Мнения: 6 031
Моля за съвет относно пътуване до Милано през септември. Идеята е спане в Милано и пътуване до езерата Комо, Маджоре и Лаго ди Гарда. Как е по-удобно и бързо да се пътува - с влак или автобус? От къде се вземат. Идеята е след като се стигне до езерото, да се направи пълна обиколка с корабче, като се слиза по градчетата. Благодаря.
Това за колко дни го планувате?
Мога да кажа конкретно за Комо, че тръгвайки от Комо повече от 3-4 градчета не могат да се видят в един ден.

# 719
  • Мнения: 184
Моля за съвет относно пътуване до Милано през септември. Идеята е спане в Милано и пътуване до езерата Комо, Маджоре и Лаго ди Гарда. Как е по-удобно и бързо да се пътува - с влак или автобус? От къде се вземат. Идеята е след като се стигне до езерото, да се направи пълна обиколка с корабче, като се слиза по градчетата. Благодаря.
Това за колко дни го планувате?
Мога да кажа конкретно за Комо, че тръгвайки от Комо повече от 3-4 градчета не могат да се видят в един ден.

Всяко езеро по 1 ден и вечерта връщане в Милано.

Общи условия

Активация на акаунт