Отговори
# 30
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лека, Ренка Hug Heart Eyes Heart Eyes , Манче Hug Heart Eyes Heart Eyes , Гери  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ако пък Ренката или Манка, или пък Профи ми видят молбичката Rolling Eyes, може да свирнете, аз ще поглеждам  Grinning Hug

# 32
  • Мнения: 30 820
Ренка, Манче, я ми кажете плс къде мушнахте онез сакрални думички на Проф в аддблока, та да се махне книжарницата newsm78 newsm78 Не мога да разбера как и къде да ги добавя Rolling Eyes newsm78 На Мозилата Rolling Eyes
Скрит текст:
Адблока горе в дясно Peace натискаш настройки филтър Peace потребителски филтри Peace и в дясно добавяне на филтър Peace в лентата която ти се появи поставяш адреса дет Профи го даде Peace натискаш пак да се запамети и излизаш Hug

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка, Манче, я ми кажете плс къде мушнахте онез сакрални думички на Проф в аддблока, та да се махне книжарницата newsm78 newsm78 Не мога да разбера как и къде да ги добавя Rolling Eyes newsm78 На Мозилата Rolling Eyes
Скрит текст:
Адблока горе в дясно Peace натискаш настройки филтър Peace потребителски филтри Peace и в дясно добавяне на филтър Peace в лентата която ти се появи поставяш адреса дет Профи го даде Peace натискаш пак да се запамети и излизаш Hug

Мерси, Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Търся я таз тъпа лента, но ще гледам да я открия Whistling Whistling Whistling Не ми излиза наготово лената Whistling Whistling Мерси, ще гледам да го сборя обаче Peace На мен ми е на английски и ми дава някакви абонаменти ooooh! ooooh! както и да е, мноооого ти благодаря Hug Hug Hug, ще видя да се справя Whistling

Открих го, открих гооо, мерсииииииии  Party Party Party Party Party Party Party Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Профчееее  Hug Heart Eyes Heart Eyes И на теб мерсииии Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ихааааа, къв кеф Laughing Party Party Party Party

# 34
  • Мнения: 30 820
Ренка, Манче, я ми кажете плс къде мушнахте онез сакрални думички на Проф в аддблока, та да се махне книжарницата newsm78 newsm78 Не мога да разбера как и къде да ги добавя Rolling Eyes newsm78 На Мозилата Rolling Eyes
Скрит текст:
Адблока горе в дясно Peace натискаш настройки филтър Peace потребителски филтри Peace и в дясно добавяне на филтър Peace в лентата която ти се появи поставяш адреса дет Профи го даде Peace натискаш пак да се запамети и излизаш Hug

Мерси, Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Търся я таз тъпа лента, но ще гледам да я открия Whistling Whistling Whistling Не ми излиза наготово лената Whistling Whistling Мерси, ще гледам да го сборя обаче Peace На мен ми е на английски и ми дава някакви абонаменти ooooh! ooooh! както и да е, мноооого ти благодаря Hug Hug Hug, ще видя да се справя Whistling
Натискаш трети ред Peace после от ляво второто Peace после от дясно последното Peace и под него ти се появява лентата Peace

# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка, Манче, я ми кажете плс къде мушнахте онез сакрални думички на Проф в аддблока, та да се махне книжарницата newsm78 newsm78 Не мога да разбера как и къде да ги добавя Rolling Eyes newsm78 На Мозилата Rolling Eyes
Скрит текст:
Адблока горе в дясно Peace натискаш настройки филтър Peace потребителски филтри Peace и в дясно добавяне на филтър Peace в лентата която ти се появи поставяш адреса дет Профи го даде Peace натискаш пак да се запамети и излизаш Hug

Мерси, Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Търся я таз тъпа лента, но ще гледам да я открия Whistling Whistling Whistling Не ми излиза наготово лената Whistling Whistling Мерси, ще гледам да го сборя обаче Peace На мен ми е на английски и ми дава някакви абонаменти ooooh! ooooh! както и да е, мноооого ти благодаря Hug Hug Hug, ще видя да се справя Whistling
Натискаш трети ред Peace после от ляво второто Peace после от дясно последното Peace и под него ти се появява лентата Peace

Мерсиии, Ренкаааа, справих сеее  Party Party Party Party Ми то ха насам, ха натам, ама станааа Hug Hug Hug Hug Hug
  love001  love001  love001

# 36
  • Мнения: 30 820
Ади отърва се и ти от учението Mr. Green Party

# 37
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
newsm47 smile3521 smile3521

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Малеййййййййй... Crazy Crazy Crazy  тия не спреха да си къртат ламперията smile3555 smile3555 smile3555
Оная Съла ше ражда ама не се спират... hahaha hahaha hahaha

После се чудим от де се зеха тия близнаци толко бърже, кат синО не беше проходил... Mr. Green
Начи тая лови от рикушет... Grinning Добре, че не  пере на Борката боксерките, че все бременна ше си ходи... Whistling
Е, тя може и да е ходила...в 3-ти сезон-незаснет Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 30 820
Малеййййййййй... Crazy Crazy Crazy  тия не спреха да си къртат ламперията smile3555 smile3555 smile3555
Оная Съла ше ражда ама не се спират... hahaha hahaha hahaha

После се чудим от де се зеха тия близнаци толко бърже, кат синО не беше проходил... Mr. Green
Начи тая лови от рикушет... Grinning Добре, че не  пере на Борката боксерките, че все бременна ше си ходи... Whistling
Е, тя може и да е ходила...в 3-ти сезон-незаснет
Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кво се хилиш ма... Laughing уж не пипат жените бременни... Crazy Crazy Crazy
Ама Агата...сичко му е позволено...изкърти женицата Mr. Green
Е, не, че тя имаше нещо против...ама то па бива, бива...ама трее малко с Богу и прилика... Mr. Green палавници... Grinning

# 41
# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лека нощ и от меееен  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Хайде ставайте за работа  ruporuu  ruporuu  ruporuu
Хубав и слънчев ден ви пожелавам.

# 44
  • Мнения: 16 938
Запис в темата. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Добро утро. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт