„Завръщане”/ Sila /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 7

  • 114 518
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
А някой има ли идея, виждала съм по клипчетата и мисля в скорошните серии се появява едно бижу в косата на Съла - символ на нещо ли е или просто така (направи ми впечатление, че доста дълго е с него)

vania_e ,   bouquet  за темичката Simple Smile

# 16
  • Мнения: 32
И аз в новата тема да се включа!
Ванче благодаря ти за темата,снимките и клиповете!  bouquet
На мен също ми харесва този град Мардин, много красиво въпреки ,че малко като пустиня, няма трева ,дори дървета,само камънаци.И въпреки всичко къщите им са много хубави и много интересно навсякъде килими дори отвън  Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 13
  bouquet  Благодаря за новата тема
И аз си го обяснявам, че по-големите са главни на семейството и клана.
Снощи рано загасих лаптопа 12.30ч.  Laughing
и да се запиша и аз, не съм качвала снимки или клипове но ще се пробвам заради вас и АГАТА


Мнооого хубав този АГА #Crazy

# 18
  • Мнения: 21 201
Здравейте.
Аз съм още една запленена от сериала и главната екранна двойка. Two Hearts
Ваня, благодаря smile3525 за хубаво оформената тема.
Снощи(и не само) тук имаше около 100 човека на балкона, Shocked досега никога не бях виждала такова посещение в друга тема по повод друг сериал излъчван до този момент по български канал.

# 19
  • Мнения: 276
аз не мога нещо да се справя с тегленето на 11 епизод. Моля за помощ, как точно става

# 20
  • Мнения: 221
MamaJo , от този линк - под картинката има бутон download, сваля се с utorrent или евентуално bitcomet  http://data-bg.net/details.php?id=15191
Ако нямаш регистрация, трябва да си направиш, а ако се затрудняваш - пиши ми на лични, ще ти дам потребителското си име и паролата Simple Smile

П.П. В момента дават някакъв филм по Нова "Надеждаза обич" и там участва актрисата, която играе Гезда

# 21
  • Мнения: 276
MamaJo , от този линк - под картинката има бутон download, сваля се с utorrent или евентуално bitcomet  http://data-bg.net/details.php?id=15191

и аз така правя , но явно моята програма не може да го отвори, благодаря все пак

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 13
нещо не ми се получи със снимката newsm78
sunshiny  за бижуто, не е ли от Боран, той и го подари до колкото се сещам

# 23
  • Мнения: 1 414
Здравейте, мили момичета.  wavey
Още един нов член към вашата хубава тема запленен от сериала.

И аз да си платя членския внос.



Да си призная честно, като започна сериала нещо не ми хвана окото ( Джансу не ми е по сърце,  мина ми мисълта защо не избраха друга актриса). Повратния момент беше срещата на чешмата. И за два дни малко на верев изгледах целия сериал ( не се сдържах). Така беше и с КВФ, предадох се от един поглед на Керим към Фатмагюл.

Сега с удоволствие ще го гледам и коментирам  заедно с вас  серия по серия.

И аз да кажа като много от вас,  много хубав агата. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 162


С партньорката си от Аданалъ, с която е имал почти две годишна връзка и с която се е разделил в края на 2013 г.

# 25
  • Мнения: 221
MamaJo, с коя програма си?

# 26
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте и от мен!

Започнах да гледам сериала и засега ми е интересен, но малко бавно върви действието. Благодаря на Ваня за поддръжката на темата и на всички момичета, които са споделили интересна информация и снимки... Мехмет и Джансу ми харесват като екранна двойка, за мен изненадващо, защото него не познавах, а тя малко ми беше дразнеща.
Лично аз малко се изнервам, когато гледам филми от "онзи" край, защото трудно понасям когато жената е сведена до безгласна буква и бива подхвърляна тук и там, когато това се реши от мъжката част на семейството. Както и "клюкаренето" и намеците по адрес на момичетата. Ако си спомняте бащата на Дилян я наби и спря от училище, защото се прибираше със съученик и един съсед ехидно подметна, че скоро ще се омъжи. Въобще това "какво ще кажат хората"... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

В предната тема dimana-nova е писала за поста на Берен Саат... Берен, както и много други известни актьори и творци отбелязаха трагичната случка на 20 годишната Йозгеджан Аслан, в социалната мрежа, протестирайки срещу насилието над жени... Всеки ден в Турция смърта си намират 5 жени, много често от ръката на собствените си съпрузи... Повече инфо можете да прочетете тук 

пп Аз не гледам напред и не бих искала да знам, но доколкото виждам някои все ги тегли да коментират една определена сцена. Бих помолила, както затова призоваха и други, да се използава "скрит текст" за бъдещи въпроси и отговори....                                 

# 27
# 28
  • Мнения: 162


Скрит текст:
откраднах го от хърватките...

# 29
  • Мнения: 5 138
Ванче благодаря  Hug много се радвам ,че нашят сериал толкова народ е запленил, с теб го чакаме от години в БГ. ЕФИРА и искам да ти благодаря ,че ме запали по него  Hug Hug Hug

Neidjal и всички момичета добре дошли,
Виждам че МАА ни е събрал най-различни фенки , надявам се да ни е приятно тук  Hug

Общи условия

Активация на акаунт