Кой е по активната,страна в семейното легло?

  • 8 530
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 418
Кой е по-активен е въпрос на конкретика, но ако трябва да предполагам бих казал, че мъжете в по-голямата си част са по-активни от жените си.

Не ми се рови за изследвания сега, сигурно са правени такива.

# 16
  • Мнения: 46 535
Аз много се съмнявам в тези изследвания. Кой мъж ще признае, че не е активната страна?  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 418
Ти и преди каза, кой в БГ ще си признае, че е щастлив. Ей, голямо недоверие значи!  Laughing

# 18
  • Мнения: 46 535
Ами... огледай се  Simple Smile

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Горе-долу така изглежда у нас в последно време активната страна Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 4 418
Ще одъртее сама тая вещица от снимката усещам.  Laughing

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тоз вещугер моЖ си има друг  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 365
Каква е тая комсомолска еротика от епохата на зрелия социализъм? Още малко ще чуя свекървенския съвет как жената трябвало да ляга без гащи, за да е удобно на мъжа. Още ли има хора в 21 век, които ей така между другото се бъцкат под чаршафите преди лягане? А той как точно ще забележи, че е без бельо, по феромоните ли? Ако е задрямал?

Тука май говорим за някакви здрави български семейства, в които жената едва сега открива идеята, че може и да отказва секс- и го прави злобно и назидателно.
Искаш да кажеш че в повечето случаи жената не отказва или не може да отказва...)Simple Smile Sad

Говоря за случаи, в които жената е научена да не отказва.

# 23
  • Мнения: X
Ох,     Joy    и пак само се плямпа за секс.....пък никой нищо конкретно не споделя.
Абе хора, секса се ПРАВИ, не се Говори.     Laughing

И за да се отлича от тълпата само размишляващи:и активна, и пасивна съм.    Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 365
То няма как да се докаже правенето на секс:) ей на- две деца имам, но в 21 век това не значи задължително, че съм правила секс...

# 25
  • София
  • Мнения: 11 478
То няма как да се докаже правенето на секс:) ей на- две деца имам, но в 21 век това не значи задължително, че съм правила секс...
Joy Joy Joy

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ох,     Joy    и пак само се плямпа за секс.....пък никой нищо конкретно не споделя.
Абе хора, секса се ПРАВИ, не се Говори.     Laughing

Краси май апелира да документираме и да показваме, без излишни приказки Laughing

# 27
  • Мнения: 87
Ох,     Joy    и пак само се плямпа за секс.....пък никой нищо конкретно не споделя.
Абе хора, секса се ПРАВИ, не се Говори.     Laughing

И за да се отлича от тълпата само размишляващи:и активна, и пасивна съм.    Mr. Green

Какво, значи това че никога не  казваш Не?

# 28
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз не обичам да отказвам. Да не кажа, че в живота ми се броят на пръстите на едната ми ръка, моментите, в които съм отказвала.
На мъжа ми не съм. Много обичам да правя секс с него и винаги съм в настроение Wink

# 29
  • Мнения: 46
Когато хормоните бушуват няма задръжки ни при единия ни при другия , не си отказваме слаби са ни нервите не можем да си устоим един на друг , надявам се това да остане така и след като се появят децата  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт