Кой е по активната,страна в семейното легло?

  • 8 533
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
Трябва ли да станеш на 60г. За да престанат тези манипулации от страна на половинката, сега да сега не!

# 31
  • Мнения: 555
При нас, въпреки, че аз съм младата и уж трябва да съм по-бурната е точно обратното.  Rolling Eyes Не че не ми харесва, напротив, просто не винаги ми се иска. Rolling Eyes А на него почти винаги му се иска Laughing В повечето случаи господина намира начин да ме съблазни и да ми се прииска и на мен, но са рядкост моментите, в които инициативата е моя. Чак се чувствам тъпо, че съм такава, но какво да направя, като съм си такава Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 87
При нас, въпреки, че аз съм младата и уж трябва да съм по-бурната е точно обратното.  Rolling Eyes Не че не ми харесва, напротив, просто не винаги ми се иска. Rolling Eyes А на него почти винаги му се иска Laughing В повечето случаи господина намира начин да ме съблазни и да ми се прииска и на мен, но са рядкост моментите, в които инициативата е моя. Чак се чувствам тъпо, че съм такава, но какво да направя, като съм си такава Rolling Eyes
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир

# 33
  • Мнения: 555
При нас, въпреки, че аз съм младата и уж трябва да съм по-бурната е точно обратното.  Rolling Eyes Не че не ми харесва, напротив, просто не винаги ми се иска. Rolling Eyes А на него почти винаги му се иска Laughing В повечето случаи господина намира начин да ме съблазни и да ми се прииска и на мен, но са рядкост моментите, в които инициативата е моя. Чак се чувствам тъпо, че съм такава, но какво да направя, като съм си такава Rolling Eyes
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир
Може...виж не съм се замисляла...

# 34
  • Мнения: 4 270
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир

Сериозно ли?

# 35
  • Мнения: 87
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир

Сериозно ли?

Кое ти звучи несериозно?

# 36
  • Мнения: 555
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир

Сериозно ли?

Кое ти звучи несериозно?
Абсолютно цялото изказване. Не виждам как факта, че не съм нимфоманка, а просто не поемам първа инициативата ме прави комплексирана или отблъсната сексуално от партньора ми? Все пак темата е кой е по-активния. В нашия случай това е той.

# 37
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир
Сериозно ли?
Кое ти звучи несериозно?
Цялото.  Joy

А, пича от снимката да вземе да се "пооправи".  Peace Може и да го огреее.

# 38
  • Мнения: 4 270
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството, посети психолог или Ани Владимир

Сериозно ли?

Кое ти звучи несериозно?

Съветът ти! Това, че някой не е по-активен от партньора си, автоматично ли го прави човек с психологически проблем? За какъв комплекс говориш, че и от детството?! Stop

# 39
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
А защо пък трябва една жена да е нимфоманка, ако иска да прави секс с мъжа си?
Питам само.

# 40
  • Мнения: 4 418
Може би не те привлича достатъчно или имаш комплекс от детството.

Напълно е възможно, но пък ако й вървят нещата, какво от това?

# 41
  • Мнения: 87
Чак се чувствам тъпо, че съм такава, но какво да направя, като съм си такава Rolling Eyes
Самата ти си го написала,  тъпо означава,  неадекватно, неудобно, неловко, неестествено. Ориенталско е да се счита че жената трябва само да чака какво ще поиска мъжа,  извинявай те ама 21 век сме, мисля че половете сме 50/50 като права в това.

# 42
  • Мнения: 555
Чак се чувствам тъпо, че съм такава, но какво да направя, като съм си такава Rolling Eyes
Самата ти си го написала,  тъпо означава,  неадекватно, неудобно, неловко, неестествено. Ориенталско е да се счита че жената трябва само да чака какво ще поиска мъжа,  извинявай те ама 21 век сме, мисля че половете сме 50/50 като права в това.
Всъщност четейки постовете ви и мислейки вече не се чувствам тъпо. Просто така сме се устроили  и двамата ни удовлетворява. Чувствах се тъпо защото намирах разлика в поведението ми и това на "останалите", сега вече не мисля, че въобще трябва да се сравнявам с когото и да било.  Това, че не се сещам първа не означава, че отказвам, както също писах, господина винаги намира начин да ме съблазни. Просто рядкост са моментите, в който аз се сещам първа, но не липсват напълно. Той е по-активен в поемането на инициативата и не виждам нищо лошо или "ориенталско" в това. Даже определението "ориенталско" е напълно неадекватно. Ако беше ориенталско искам не искам правим каквото той каже, в случая аз не се сещам, но той успява да ме накара да ми се прииска. На мен ми харесва да ме съблазнява на него - също. Ако не ме привличаше, нямаше да успее и да ме съблазни, нали? Не мисля, че това как си устройваме семейния или любовния живот трябва да зависи от някакво правило, че сме 21 век и "всички" правят така. Да правата са си права, друг е въпроса как се възползваме и дали ни устройва да се възползваме от тях. След като и двамата сме доволни, няма наранени, подтиснати или незадоволени, какво значение има кой си иска първи? Не мисля, че категоризирането и поставянето на диагнози само от един пост във форум може да бъде коректно по какъвто и да било начин. А ако вместо комплексирана просто съм натоварена и не се сещам за това?
Както вече казах, темата е анкета, кой е по-активен. Не знаех, че е психично отклонение партньорът ми да проявява по-голяма инициатива от мен.

П.П.: Относно нимфоманството, извинете ме, изразих се неправилно. По-скоро исках да попитам дали трябва да съм нимфоманка.

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 10:38 от anadara

# 43
  • Мнения: 4 270
След като и двамата сме доволни, няма наранени, подтиснати или незадоволени, какво значение има кой си иска първи? ...Както вече казах, темата е анкета, кой е по-активен. Не знаех, че е психично отклонение партньорът ми да проявява по-голяма инициатива от мен.

П.П.: Относно нимфоманството, извинете ме, изразих се неправилно. По-скоро исках да попитам дали трябва да съм нимфоманка.

А как си искате бе, хора? Легнала нейно Височество в една от многобройните си спални и милорда чука на вратата да пита "ако си поискам ще ли ми дадеш?". Какви са тези отживелици, още ли има ред и сръдни кой колко често и дали се сеща?!

# 44
  • Мнения: 87
Прочети в гугъл какво е нимфоманнка!! Нима това за което пишеш е нимфомания?

Общи условия

Активация на акаунт