Кой е по активната,страна в семейното легло?

  • 8 536
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 270
Прочети в гугъл какво е нимфоманнка!! Нима това за което пишеш е нимфомания?

Ти четеш ли изобщо? Къде точно видя anadara да има съмнение, че е нимфоманка?

# 46
  • Мнения: 3 199
Явно темата ви не трябва да е във вид на въпрос...след като не сте съгласни с различните отговори .
Плюс това е написана неграмотно ? Защо не се върнете в първи клас, преди да пращате някой на психолог ?

# 47
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
А на кой точно отговаряш в случая?

# 48
  • Мнения: 4 270
Прочети в гугъл какво е нимфоманнка!! Нима това за което пишеш е нимфомания?

Ти четеш ли изобщо? Къде точно видя anadara да има съмнение, че е нимфоманка?
[/quote
А аз къде съм написала anadara?






То е ясно кого питаш!

# 49
  • Мнения: 4 418
А как си искате бе, хора?

Просто награбвам и тва е, ако се дърпа, ставам лош.  Twisted Evil  Laughing

# 50
  • Мнения: 4 270
А как си искате бе, хора?

Просто награбвам и тва е, ако се дърпа, ставам лош.  Twisted Evil  Laughing

А така! Какво ще го мислиш!

# 51
  • Мнения: 87
А как си искате бе, хора?

Просто награбвам и тва е, ако се дърпа, ставам лош.  Twisted Evil  Laughing
Аз като кажа не значи Не !

# 52
  • Мнения: 4 418
Е и за теб има мъже, не сме всички еднакви.

# 53
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Е и за теб има мъже, не сме всички еднакви.
Мда де, ама явно нейното мнение и дърпане трябва да са меродавни за всички. Whistling

# 54
  • Мнения: 3 974

Задоволявате ли мъжа си при всяко негово желание или предпочитате да се държите на ниво и да му отказвате назидателно?

 Joy Joy Joy

Как се отказва назидателно, наистина искам да знам.

# 55
  • Мнения: 2 650

Задоволявате ли мъжа си при всяко негово желание или предпочитате да се държите на ниво и да му отказвате назидателно?

 Joy Joy Joy

Как се отказва назидателно, наистина искам да знам.

Казваш - "нали ти казах НЕ!" с такъв глас, че чашите на майка му от чешки кристал, стават на сол почти безшумно, за да не пречат на назиданието, а той и  другия му "той" се свиват  и отива да се срамуват в ъгъла (на леглото)  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 270

Задоволявате ли мъжа си при всяко негово желание или предпочитате да се държите на ниво и да му отказвате назидателно?

 Joy Joy Joy

Как се отказва назидателно, наистина искам да знам.

Казваш - "нали ти казах НЕ!" с такъв глас, че чашите на майка му от чешки кристал, стават на сол почти безшумно, за да не пречат на назиданието, а той и  другия му "той" се свиват  и отива да се срамуват в ъгъла (на леглото)  Mr. Green
А той какъв мъж е да се свие?! Някои мъже твърдят, че дърпането и отказът им действат възбуждащо! Зависи от дърпането де Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 650
Е то зависи как ще се дърпаш! Едно е да  измрънкаш " ох, стига деее!" съвсем друго да изсъскаш "изчезни" с вид на Ам Гъл, бранещ "безценното" си  Laughing

# 58
  • Мнения: 4 270
Е то зависи как ще се дърпаш! Едно е да  измрънкаш " ох, стига деее!" съвсем друго да изсъскаш "изчезни" с вид на Ам Гъл, бранещ "безценното" си  Laughing

Е, тогава се започва: "Аз ще изчезна, но да не стане така ти да питаш къде съм!".  Laughing Няма угодия, затова всеки да се оправя както може!

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

3. Каква е ролята на запетаята в името на темата - не се заяждам, аз също ги бъркам понякога, но наистина това ми е най-любопитно от цялата тема  Joy

и аз това питам  newsm78, защото ми е важен отговорът.
Може би ще разбера питанката...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт