Сол Луна Бей Маре Ризорт - Обзор-моля за мнения.

  • 8 057
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 806
Ние се колебаем все още, макар заради водните пързалки май клоним натам.  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 660
Ние се колебаем все още, макар заради водните пързалки май клоним натам.  newsm78
Недей да се колебаеш ГОРЕЩО ти препоръчвам този хотел  Peace
Страхотна кухня, широки стаи със вана , на първа линия направо е страхотно  Peace

# 17
  • Мнения: 4 035
И аз съм много за хотела, ако можете да си го позволите. Факт е, че е леко скъпичък, поне за мен, но пък е и едно ниво над българските хотели, в които съм била до сега.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 806
Именно, защото е скъпичък пък прочетох негативни мнения и се опасявам да не се разочаровам. Единствено заради аквапарка бих ги прежалила парите, но не знам дали редовно работят съоръженията, че има мнения за 2013г, че не работели...  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 035
За това не мога да кажа, защото ние бяхме май месец, а те отварят юни месец, та не сме се възползвали от аквапарка. Това, което не ми допадна бе, че паркинга се плаща допълнително по 10 лв на ден, но пълно щастие няма. Други забележки нямах за целия период. Пак казвам, най-добрия български хотел, в който съм била до сега.

# 20
  • Мнения: 4 660
За това не мога да кажа, защото ние бяхме май месец, а те отварят юни месец, та не сме се възползвали от аквапарка. Това, което не ми допадна бе, че паркинга се плаща допълнително по 10 лв на ден, но пълно щастие няма. Други забележки нямах за целия период. Пак казвам, най-добрия български хотел, в който съм била до сега.
И ние използвахме паркинга който беше заграден и с охрана, но имаше и много коли извън него където е безплатно.
ММ реши че ще спи по спокойно ако колата е в паркинга, а не извън него.

# 21
  • Мнения: 607
За това не мога да кажа, защото ние бяхме май месец, а те отварят юни месец, та не сме се възползвали от аквапарка. Това, което не ми допадна бе, че паркинга се плаща допълнително по 10 лв на ден, но пълно щастие няма. Други забележки нямах за целия период. Пак казвам, най-добрия български хотел, в който съм била до сега.
И ние използвахме паркинга който беше заграден и с охрана, но имаше и много коли извън него където е безплатно.
ММ реши че ще спи по спокойно ако колата е в паркинга, а не извън него.
Да разбирам ли,че не е проблем и да не се плаща за паркинг?Има ли къде да се паркира извън платената зона,така че да не ни правят проблем?А аква парка близо ли е до хотела?Някъде четох,че е на 100-200 метра от хотела.

# 22
  • Мнения: 4 660
Пред хотела има платен паркинг ако не си платиш оставяш колата извън ограждението.
Нали знаеш безплатен обяд няма.
Ако оставиш колата извън ограждението си е на твоя отговорност.
А аквапаркът е точно до самия хотел.
Ето снимка от нашата стая странично море

# 23
  • Мнения: 4 035
На снимката не се вижда ясно, аквапарка има част да малки деца?

# 24
  • Мнения: 4 660
На снимката не се вижда ясно, аквапарка има част да малки деца?
Незнам когато ходих Юни 2013 г все още не работеше ,исках да покажа само че е до самия хотел

# 25
  • Мнения: 299
Аз пък не съм впечатлена от Сол Луна бей, ходихме м.май мисля че беше 2011г. , годината след откриването му. Въпреки че беше м.май беше почти пълен хотела, сутрин се запазваха шезлонги на басейна. Храната не че впечатли, нищо особено, посредствена работа. В Казабланка всичко е много по-добро и разнообразно, въпреки че цената е много по-приемлива. В ресторанта на Сол Луна няма външна част, изхранването е само вътре. Според мен не си заслужава високата цена, един голям хотел с платен паркинг и нищо повече. Мирамар е по-добрия вариант, като ще е скъп хотела поне има за какво.

# 26
  • Мнения: 4 035
Това за ресторанта, че няма външна част го бях забравила, но пък определено много повече ми допадна от Казабланка. Например в Казабланка нямаше редовно места за хранене и трябваше да чакаме по 5-10 мин да има къде да седнем. Следобед нямаше почти нищо за ядене - само някаква пица, която веднага свършваше, докато в Сол луна имаше много ядене по цял следобед. Сол Луна е на плажа, а Казабланка е на 5 мин пеша от него, което от своя страна води до закупуването на напитки на плажа, защото плажния им бар не е включен в инклузива.  Шезлонзите в Сол луна са от тези мекичките, мрежестите, а не пластмасови. В Мирамар не съм била и нямам впечатления, много ми е скъпо. А и най-важния минус на Казабланка, ние бяхме на по-висок етаж и редовно в пиков час нямахме топла вода, което беше непростимо. Аз лично топлих вода в каната, защото по средата на къпането на бебето, водата спираше няколко пъти.

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 98
Здравейте, някой с по-пресни впечатления за този хотел от миналата година? Колебая се между него и Казабланка, виждам, че и двата имат положителни и отрицателни страни. Ние ще сме с дете малко над годинка и ме интересува както плажа да е в непосредствена близост, така и да има разнообразна храна и да е чисто

# 28
  • Мнения: 4 035
И в двата хотела сме били, но доста отдавна. Сол Луна е много, много нива над Казабланка, но е и доста по-скъп. Качеството на храната беше много по-добро, също така е и директно на плажа, докато другия е на 5 мин.

# 29
  • Сф
  • Мнения: 10 668
И аз мисля ,че Сол-а е класи над Казабланка.

Общи условия

Активация на акаунт