Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVI

  • 89 461
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Пратих децата на "Отвътре навън" - http://www.imdb.com/title/tt2096673/ Очаровани са!  Peace Особено каката, която е точно в такъв период, тоест начеващ пубер, който не знае как да се оправи с всичките емоции и мисли, които се борят за място под слънцето в главицата й. Таткото, понеже бяха в негова компания, заяви, че филмът е чуден като за съответната възраст, но и той доста се е забавлявал. Яд ме е, че не успях да го гледам, защото това май ще е един от основните претенденти за чичо Оскар в раздел анимация догодина. Ще трябва да наваксвам, филмът наистина си заслужавал. Peace

# 647
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
Приятна и свежа комедия!
http://filmisub.com/filmi/komedii/5321-josephine-zhozefin-2013.html
Пускам този линк, защото  не я намерих IMDb, което много ме учуди newsm78

# 648
# 649
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Много рядко ми харесва филм, че чак да го препоръчам, но тази седмица попаднах на цели два по моят вкус.Simple Smile
Every Secret Thing -хубава криминална драма, за любителите на жанра ще им допадне. Няма да се впускам в подробности, че не знам дали няма да е спойлер, но определено не са загубени два часа.
Друият е скандинавски, Дания, а аз определено харесвам такова кино. Не всичко, но този е добър:
En chance til / A Second Chance . С 'Дажайми Ланистър''.Simple Smile Филма е тежък, а края...може да разменим мнения ако някой го гледа. Много странен край...
По напред някой беше препоръчал скандинаваска поредица, като първият филм е ''Тайното дете''(не ми се рови за цитати). Хареса ми и той и изтеглих цялата поредица. Благодаря за препоръката. Peace

Return to Sender едвам го изтърпях до средата. Въобще ме ми грабна любопитството
Скрит текст:
защо е решила да подържа връзка с ...оня.
Simple Smile

# 650
  • Мнения: 1 110
Джеронимо, изгледах последния до края от чисто любопитство дали съм права.
Скрит текст:
Заподозрях от началото, че е убила майка си. Имаше един разговор с баща й след изнасилването, в който убийството си беше дебело подчерано.
Мацката го накълца, макар да имаше картина само на част от резултатите от разчленяването. Накрая намекна, че го е убила.

Филма с нищо не ме зненада. Бих го определила по-скоро като досаден. Не добра сюжетна линия и не добре изграден образ на главната героиня. Изгубено време за мен.

# 651
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Джеронимо,

Скрит текст:
за да го убие накрая  Mr. Green

Every Secret Thing и на мен много ми хареса и го препоръчвах.

Благодаря за коментара за A Second Chance - изтеглила съм го, но все нямам време да го гледам. Ще пиша после  Peace

# 652
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Някой беше препоръчал Mapс to the stars  Rolling Eyes голяма простотия, хич не ми хареса, явно не съм го разбрала ли, накрая превъртах  Crazy Та, не го препоръчвам .

# 653
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Лу, мина ми през акъла, че това е причината, но толкова ми доскуча, че даже и не превъртях да видя.Simple Smile

Жалко, че съм пропуснала препоръката ти за Every Secret Thing, щях да го гледам по-рано Peace
Ще се радвам да споделиш като гледаш датския. Ти си ми една от фаворитките за увлекателно поднесени рецензии и точни, без много ''локуми'',  коментари за даден филм.  Grinning

Жени Калчева, благодаря, беше ми убягнал факта с майка й.   bouquet

За довечера съм си набелязала Labyrinth of Lies. Имам съмнения, че The Eichmann Show ще е копирал горния, или е вид отговор, не знам, ще видя довечера. Последният не ми хареса, скучен, с насилствен драматизъм...не. А обичам филми за процеси, всякакви. Неосъществен адвокат. Laughing

# 654
  • Мнения: 510
За да не слагам спойлер, няма да кажа кой е филмът, а само, че току-що разбрах коя е най-ефективната разкрасителна процедура - да те тресне светкавица под вода.  Flutter
Не можах да го догледам дори. Или филмът ми е малко плитък, или пък не му е било време. Ще го пробвам пак след време, може пък да се уцелим.  Whistling

# 655
  • София
  • Мнения: 1 655
Не можах да го догледам дори. Или филмът ми е малко плитък, или пък не му е било време. Ще го пробвам пак след време, може пък да се уцелим.  Whistling

Аз го изгледах докрай, макар леко да ми досади на моменти. Хареса ми лежерният тон на
филмовия разказ, всичко останало не ми се получи - главните актьори ми бяха антипатични и
не усетих никаква химия между тях.

За сметка на това съм в луд възторг от Wild (2014). Прекрасна игра на Рийз Уидърспуун,
интересна история, страхотни пейзажи. Е, аз съм и силно пристрастна като запален планинар,
желанието да се подложиш на подобно изпитание сред природата, независимо от конкретните
вътрешни подбуди, ми е много близко  Heart Eyes

И още един филм за грешката и пътя, който сгрешият извървява, докато прости сам на себе си -
Another Earth (2011). Не мога да кажа защо не ми хареса, въпреки добрата игра на двамата главни актьори.
Може би защото обичам да катеря, а мразя да чистя  Laughing

# 656
  • Мнения: 829
The Age of Adaline / Вечната Аделайн (2015)

Резюме:

По чудо останала на 29 години в продължение на осем десетилетия Аделайн Боуман води самотен живот, без никога да си позволява да допусне близо до себе си някого, който може да разкрие тайната й. Докато една случайна среща с чаровния филантроп Елис Джоунс запалва отново страстта й към живота и любовта в сърцето й. След един прекаран уикенд с родителите му, когато тайната й е заплашена от разкриване, Аделайн взема решение, което ще промени живота й завинаги.

The Age of Adaline

Много ми хареса!

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 20:46 от Caroline Coyll

# 657
  • Мнения: 5 462
Много рядко ми харесва филм, че чак да го препоръчам, но тази седмица попаднах на цели два по моят вкус.Simple Smile
Every Secret Thing -хубава криминална драма, за любителите на жанра ще им допадне. Няма да се впускам в подробности, че не знам дали няма да е спойлер, но определено не са загубени два часа.
Друият е скандинавски, Дания, а аз определено харесвам такова кино. Не всичко, но този е добър:
En chance til / A Second Chance . С 'Дажайми Ланистър''.Simple Smile Филма е тежък, а края...може да разменим мнения ако някой го гледа. Много странен край...
По напред някой беше препоръчал скандинаваска поредица, като първият филм е ''Тайното дете''(не ми се рови за цитати). Хареса ми и той и изтеглих цялата поредица. Благодаря за препоръката. Peace

Return to Sender едвам го изтърпях до средата. Въобще ме ми грабна любопитството
Скрит текст:
защо е решила да подържа връзка с ...оня.
Simple Smile
Може ли линк ?
Опс намерих го онлайн .
http://online.filmi-2014.com/tyskungen-tajnoto-dete/

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 22:58 от Markrit

# 658
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Този сайт ми е много полезен, почти нищо не свалям- http://www.videofen.com/bg/sites/cat:filmi/sub:filmi-s-bg-subtitri/page:1

# 659
  • Мнения: 5 462
Този сайт ми е много полезен, почти нищо не свалям- http://www.videofen.com/bg/sites/cat:filmi/sub:filmi-s-bg-subtitri/page:1
 bouquet  bouquet  bouquet  
Много ти благодаря и аз мразя да тегля, предпочитам онлайн. Hug
Сега ще разгледам линка.
Отваря ми се антивирусна.Жалко. Confused Sad
Джеронимо , а под какво заглавие да търся цялата поредица ?

Общи условия

Активация на акаунт