Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVI

  • 89 442
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Учудващо не виждам отзиви за The Gunman. Хем нелош за жанра си, хем с прекрасни Шон Пен и Бардем, хем не твърде патетичен като типичните американски "разобличителни" филми за Африка. Освен това Шони показва завидна за възрастта си физическа форма, направо ме пристегна коремчето, докато го гледах Blush.

# 661
  • София
  • Мнения: 27 283
хъх аз писах отдавна ама нещо ни се разминават май мненията, ама и аз похвалих Пен. Ако не съм, то сега го похвалвам  Embarassed Rolling Eyes

# 662
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Значи пак не е сработила търсачката, отивам да разгледам из старите ти мнения Laughing

# 663
  • Мнения: 548
Този сайт ми е много полезен, почти нищо не свалям- http://www.videofen.com/bg/sites/cat:filmi/sub:filmi-s-bg-subtitri/page:1







Доста филми ,препоръчани от вас гледах тук, но-о-о-о внимавайте за вируси, пълно е ! Наложи се да си чистя компютъра! Въпреки това ,сега  продължавам да гледам, но след справка в темата.

# 664
  • Мнения: 510
Не можах да го догледам дори. Или филмът ми е малко плитък, или пък не му е било време. Ще го пробвам пак след време, може пък да се уцелим.  Whistling

Аз го изгледах докрай, макар леко да ми досади на моменти. Хареса ми лежерният тон на
филмовия разказ, всичко останало не ми се получи - главните актьори ми бяха антипатични и
не усетих никаква химия между тях.


И ти ли не усети химията? Щото и аз така, Simple Smile а и на мен не ми бяха особено симпатични някак, не ме грабна играта особено на блондинката, която иначе визуално мнооого харесвам. Не казвам, че е лоша актриса, нямам това предвид. Може би просто към тази си роля не е подходила правилно (за мен). Изкуството е строго субективно.  bowuu По-скоро ми остави неприятно усещане, напомняйки ми на една моя вечно сърдита даскалица по история в началното училище. Ама не го догледах целия, признавам (аз и даскалицата не слушах и затова и изпуснах в основа историята, признавам   Blush ), може би пък да ми се промени мнението ако го гледам след време.  Peace


За сметка на това съм в луд възторг от Wild (2014). Прекрасна игра на Рийз Уидърспуун,
интересна история, страхотни пейзажи. Е, аз съм и силно пристрастна като запален планинар,
желанието да се подложиш на подобно изпитание сред природата, независимо от конкретните
вътрешни подбуди, ми е много близко  Heart Eyes


Радвам се, че ти е допаднал, тук също сме на едно мнение, неотдавна мисля, че на Хъши го препоръчах, а и тя помня, че го хареса. Дотук 3 от 3 одобрили го  Laughing

Ако трябва да съм по-сериозна, понеже казваш, че си планинар, бих ти препоръчала The Way (I) (2010) , признавам, не съм го гледала, но го планирам всеки момент. Горещо ми беше препоръчан именно заради подобната тематика с Уайлд. Дано не те подвеждам,  Blush но от това, което видях, имам усещането, че ще е добър   Peace

П.П. ДЖЕРОНИМОО!  И моя комп пищи от вируси от твоя сайт!!!  Joy

# 665
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Този сайт ми е много полезен, почти нищо не свалям- http://www.videofen.com/bg/sites/cat:filmi/sub:filmi-s-bg-subtitri/page:1






Доста филми ,препоръчани от вас гледах тук, но-о-о-о внимавайте за вируси, пълно е ! Наложи се да си чистя компютъра! Въпреки това ,сега  продължавам да гледам, но след справка в темата.
Аз само от там гледам...никога не бих препоръчала нещо опасно...почувствах се гадно сега. Има реклами, но съм ги спряла. Просто всички сайтове с филми онлайн са събрани в този сайт. От чужбина ми върши работа, не съм го пробвала в БГ. Sad

# 666
  • Мнения: 510
Ее стига де, ти пък не се кахъри - явно пищи антивирусната от множествоото реклами, нормално, а и на теб не е правил проблем явно, иначе нямаше да го пуснеш. Майтапех се, няма проблем  Wink

Последна редакция: сб, 20 юни 2015, 23:48 от Kate Pate

# 667
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
От всички сайтове за онлайн гледане на филми пищят антивирусните, аз днес цял ден се мъча с един друг такъв. Но пък си пуснах скан и уж нищо заразено нямам Rolling Eyes

# 668
  • Мнения: 510
Установих, че след като бях сложила нов браузър (Мозила), съм забравила да инсталирам ад-блокер. Това е приставка, която се инсталира към браузъра и върши чудеса срещу досадните реклами. Препоръчвам на теми, които не знаят.  Peace

# 669
  • София
  • Мнения: 1 654
Ако трябва да съм по-сериозна, понеже казваш, че си планинар, бих ти препоръчала The Way (I) (2010) , признавам, не съм го гледала, но го планирам всеки момент. Горещо ми беше препоръчан именно заради подобната тематика с Уайлд. Дано не те подвеждам,  Blush но от това, което видях, имам усещането, че ще е добър   Peace

Гледала съм го, страшно ми хареса (един от малкото, които не съм изтрила от диска си с идеята да го гледам пак). Мечтая си за Камино, или поне за Ком-Емине, но толкова дълга отпуска - мога само да сънувам  Sad

# 670
  • Мнения: 548
Установих, че след като бях сложила нов браузър (Мозила), съм забравила да инсталирам ад-блокер. Това е приставка, която се инсталира към браузъра и върши чудеса срещу досадните реклами. Препоръчвам на теми, които не знаят.  Peace







Благодаря за съвета! Още веднъж благодаря за компетентните мнения, често гледам филми само от ваши препоръки и рядко съм се разочаровала!  Peace

# 671
  • София
  • Мнения: 3 951
Искам да препоръчам един доста реалистичен филм, засягащ проблемите и мисленето на днешното общество - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=446125&hit=1.
6 различни сюжета и развръзките им.  Peace

П.С. Единствено последната история не ми хареса, някак си не ми се върза с другите до сега. /историите са независими една от друга, правя сравнение със сюжетите/

# 672
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Име може ли на този филм?

# 673
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Wild Tales е филмът, обсъждали сме го много и е препоръчван многокартно в темата  Peace

# 674
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря, нямаше как да зная с линк от Замунда   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт