MAC & Sephora - 29 тема

  • 62 431
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Обикновено след като направя превод ми пращат продукта на следващия ден.

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да ви подшушна че в бутиците на ЕЛ и Клиник ще има намаление за 8-ми март-може би като миналата година-което беше доста щедро-30%.В тази връзка кои са ви любимите продукти оттам?

Доста любими неща имам от там - спирали за мигли (всъщност не съм купувала нито една, но са ми подарявали почти от всички видове), някои парфюми, чъбитата на Клиник, червилата на EL от последната им линия, почти всичко от линията Bronze Goddess, слънцезащитните продукти на Клиник са много добри. Може още от сега да се заредя за лятото и без това още май месец ще бъда в Гърция.

Моливите им за очи и сенките също са приятни без да са нещо wow. От бялата козметика на EL също имам любимци, както и серума ANR.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 764
Разбира се, аз не споря.  Peace Само споделям, как съм поръчвала аз.  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 10 356
Пигментите, са ми голяма страст... много по-лесно и приятно ми се блендват от редовните сенки на МАС.
Използвам си ги основно с базата на UD.

Ето и тези които имам  Embarassed
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wq9FqyUXoklDOzZElYx8od_2 … 4Ms24o/edit#gid=1

Много хубави са и пигментите на UD, но много трудно се намират вече. На Инглот също има добри попадения, не харесвам само тези на bareMinerals и Bellapierre, разпрашават се и не са пигментирани, напомнят ми на едновремешните прахообразни сенки... ужас...

ShockedДобра колекция!
Аз имам едни на Белапиер и наистина много се разпрашват,на Мак по-малко ли се разпрашват?
Белапиер, нямат нищо общо с МАС! Белапиер са един вид прахчета с не добра пигментация, а тези на МАС могат да се нанесат както леко или супер интензивно. Явно съм свикнала с тях, защото не ми се разпрашават изобщо.

Днес съм с очна линия, от пигмента Blue Brown, голяма красота е  Crazy

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 10:27 от nad_tab

# 49
  • Мнения: 7 834
А в сефора очаква ли се намаление за 8ми март?

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
А палитрата на Кларанс не бих казала, че с кофти качество на сенките или посредствено , но цената е смешна 91лв  ooooh! .
Сега да похваля молива от колекцията същото тъмно зелено като в палитрата дори още по- зелено едно смарагдово  Heart Eyes и държи много държи, днес през 10мин си гледам очите .
Както и смесих два глос-а  Мак от вива глам от мин. година и на Кларанс "олиото"  идеално , вече почти 2 часа и имам глос и устните са ми супер.
Това за Ести и 8-март ми хареса, дано е така защото една палитра ме чака от Bronze Goddess  Mr. Green

# 51
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
Много ми се иска прословутата четка 217 ,но....някой ден и това ще стане Simple Smile
И аз ѝ се каня на тази четка. Каква е цената ѝ - около 60 лв май беше?  Thinking
Благодаря за новата тема!   bouquet

# 52
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да попитам купували ли сте парфюми от Сефора и доволни ли сте от качеството? Тъй като в Плевен си нямаме нито Сефора, нито Дъглас, взех си парфюм от Бюти зоун в МОЛ Сердика-София, но не съм много доволна. Определено тестерът беше по-траен от парфюма. А за Бюти зоун какви са ви мненията? И изобщо къде могат да се купят истински парфюми?   

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Тази така дъвкана тема , та лично нямам съмнение в Сефора, БЗ и Дъглас Wink  както и магазина от който си купувам аромати на Шанел .

# 54
  • София
  • Мнения: 1 611
Няма да споделям мнението ми за Дъглас, че да не дразня някого с пристрастията си  newsm62

Искам да Ви похваля пудрата на Laura Mercier Secret Brightening Powder. Това е първата пудра, която наистина успява да фиксира коректора под очите, за да не се събира в линийките.  Никакво, никакво събиране няма. Просто велика пудра  newsm20

И да Ви призная, че от две седмици имам новата шоколадова палитра на Too Faced и още не съм я пробвала  hahaha

# 55
  • Мнения: 2 809
Моля да ми помогнете - нямам Метеоритите, не съм ги искала, защото ефект от тях не съм видяла върху лицето си. Обаче сега ги гледам в компактна пудра и мнооого им се чудя.

Не знам какъв ефект да очаквам - озаряване, матиране, воал?

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ел, би ли дала линк на пудрата да я погледна в Хародс като направят намаление?  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 611
Ел, би ли дала линк на пудрата да я погледна в Хародс като направят намаление?  Hug

В Хародс не съм я виждала от много време Sad Ето тази е http://uk.spacenk.com/secret-brightening-powder/MUK147750009.html Много малка опаковка е, но пък само за под очите е супер.

# 58
  • Мнения: 13 627
Дуглас ги харесвам само в Германия. Винаги са усмихнати и са ми давали мостри и за най-малките ми покупки. Отделно като ги питаш нещо в повечето случаи могат да ти дадат компетентен отговор.

За жалост в българските им филиали може много нагледно да се види разликата между нашата и тяхната държава, манталитет, възпитание... you name it Confused

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Забравих да благодаря за темичка  Hug
Отделно гласувах още в началото "не" , защото не заслужават друг отговор, но нали съм добричка на място рядко им казвам мнението си от уважение към някои от жените там .
Ел това е все едно да имам шоколад с цели лешници и да го пазя вече трета седмица  Joy

Общи условия

Активация на акаунт