MAC & Sephora - 29 тема

  • 62 430
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси за темата, Дени!
Аз съм доволна, че устоях на форумната вълна с олиото на Кларанс. Свършват ми наличните глосове на Шанел и предпочитам да заложа на сигурно, та ще си взема пак Шанел. За мен са дори повече от грижа  Peace

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Кога го пускат в Европа това бижу на Герлен?

# 32
  • Мнения: 31 428
И за мен глосовета на Шанел Алюр са повече от грижа и са по-хубави от олиото на Кларинс, ако въобще могат да се сравняват два толкова различни продукта.

# 33
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
Ох, любимата ми тема, благодаря!
От Дъглас съм понякога доволна. Simple Smile
Много ми е интересно да чета за новостите в козметичните магазини и мненията ви. Много сте ми полезни. Simple Smile Че при мен от 2 месеца единствените ми излизания са до болницата.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 045
Пигментите, са ми голяма страст... много по-лесно и приятно ми се блендват от редовните сенки на МАС.
Използвам си ги основно с базата на UD.

Ето и тези които имам  Embarassed
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wq9FqyUXoklDOzZElYx8od_2 … 4Ms24o/edit#gid=1

Много хубави са и пигментите на UD, но много трудно се намират вече. На Инглот също има добри попадения, не харесвам само тези на bareMinerals и Bellapierre, разпрашават се и не са пигментирани, напомнят ми на едновремешните прахообразни сенки... ужас...

ShockedДобра колекция!
Аз имам едни на Белапиер и наистина много се разпрашват,на Мак по-малко ли се разпрашват?

# 35
  • Мнения: 31 428
Ох, любимата ми тема, благодаря!
От Дъглас съм понякога доволна. Simple Smile
Много ми е интересно да чета за новостите в козметичните магазини и мненията ви. Много сте ми полезни. Simple Smile Че при мен от 2 месеца единствените ми излизания са до болницата.
Ох защо така, дано бързо минава всичко. Heart Eyes Hug  bouquet

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Страхотна и полезна тема тема, въпреки че в Пловдив няма нито МАС, нито Сефора  Simple Smile

В анкетата гласувах с Понякога, макар че отговорът ми е по-скоро " не съм доволна". Има само една консултантка, която е много компетентна и я въртят в БЗ и Дъглас, но не винаги я уцелвам и в повечето случаи си излизам разочарована.

Ако трябва да сравнявам Beauty zone и Douglas, които са единствените магазини в Пловдив (изключвам Pretty Shop), съм по-доволна от Douglas и то само от едно момиче, мисля, че се казва Славка.

MAC с наложен платеж ли пращат с куриери?

# 37
  • София
  • Мнения: 3 914
Благодаря за новата тема, densi   bouquet

Аз днес два пъти ползвах розовото олио на Кларинс и не съм очарована.Първо за лепкавост не мога да говоря, напротив при мен липсва такава.За пигмент - в магазина като го пробвах на ръка под "стъкления" слой се забелязваше розов оттенък,но на моите устни това розово го няма въобще, има нещо като супер дребни шимър частици и то след около час след нанасянето и попиването.Издържа около 3 часа и когато напълно изчезне се появява неприятен сърбеж от изсъхналост в ъгълчетата на устните и леки нацепвания.Очевидно грижа при мен няма да се получи, ще го ползвам върху червило или някой друг по-сух и по-краткотраен глос.

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Благодаря за новата тема   bouquet и да се захващам по въпросите  bowuu

Mila Farfala, от мен насока към базата за устни, четки, моливи за очи  Peace

В Дъглас последния път ме посрещана с автомат - имах желание да избягам, как пък толков аги дразни някой да им създава работа. Търсих конкретен продукт и питах дали разполагат с него в момента  ooooh!

Да се оплача - нищо не ми хареса от пролетната на Кларинс  Confused Чувствам се "повредена" - красивата палитра изобщо не ме трогна - освен за изложба - не бих ала и наполовина на парите, който й търсят. Посредствени сенки, като цвят и качество. Само дизайнът е супер. Ама аз не съм колекционер, та голям камък ми падна от сърцето.

Олиата - ами сигурно защото не ползвам такива - нещо не ме трогнаха.  Rolling Eyes



Гледах Baby Glow на Герлен - трите цвята и компактните метеорити - няма нужда на този етап.

Но а добавя, че в Дебенамс са намалени от 105 на 86 лв - редовните палитри - а те са с изключително качество. Мисля, че всички са налични и горещо препоръчвам, ако има обмислящи да разгледат  Peace

Намалени са и тройките на Шисейдо. Сигурно и други продукти, но не гледах всичко навсякъде Peace

Ако някой има път тези дни и интерес - да погледне  Heart Eyes Blush

# 39
  • Мнения: 3 248
Дъглас не са ми от любимците. В повечето случаи са доста некомпетентни, намусени, че им създаваш работа, а за мостри или подаръчета си е голяма борба. Дори съм убедена, че някои нарочно не дават, а си ги прибиррат за лична облага. Естествено, има и някои изключения при консултантите. Единственото хубаво е, че се трупат точки в картата и после може да си вземеш нещо, макар системата да не е особено щедра.

Пигменти на МАС много обичам. Имам няколко бурканчета и доста отсипки.

Ей, този новият хайлайтер на Герлен е в ужасно противна евтинджос опаковка. Дори е възможно само това да ме спре да го купя.

# 40
  • Мнения: 36 208
Новият хайлайтър на Герлен изглежда ще е в странна опаковка с винт. newsm78



изглежда ужасно не-герленски, но ми се струва, че самият продукт е точно за мен /до колкото се ориентирам от снимката/

# 41
  • Мнения: 5 500
Ей, този новият хайлайтер на Герлен е в ужасно противна евтинджос опаковка. Дори е възможно само това да ме спре да го купя.
  Peace  и тези бронзъри в синьо също не ми хващат окото-приличат ми на Шисейдо на компактните ФДТ.
Алена имаше ли бяла козметика намалена в Дебенхамс ?  Hug
Да се похваля че издържах и нищо не взех от пролетните колекции-но на Шанел лятната ще бъде моя май цялата  Mr. Green
Денси мерси за темичката   bouquet За Дъглас май нямам мнение-много рядко пазарувам оттам и общо взето не разчитам на консултации-но съм попадала на адекватни и откровени съвети особено относно бяла козметика.
Да ви подшушна че в бутиците на ЕЛ и Клиник ще има намаление за 8-ми март-може би като миналата година-което беше доста щедро-30%.В тази връзка кои са ви любимите продукти оттам?

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 12 305

MAC с наложен платеж ли пращат с куриери?

Не, превеждат се парички по сметката и като ги получат, пращат и ти плащаш на куриера само куриерската услуга.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 045

Да ви подшушна че в бутиците на ЕЛ и Клиник ще има намаление за 8-ми март-може би като миналата година-което беше доста щедро-30%.В тази връзка кои са ви любимите продукти оттам?
Благодаря за информацията  bouquetОт ЕЛ и Клиник имам много любими продукти най-вече бялата козметика,серумите са страхотни Heart EyesНо от декоративната козметика също ползвам с удоволствие фдт,пудри,червила,спирали ,моливи Crazy

# 44
  • Русе
  • Мнения: 764

MAC с наложен платеж ли пращат с куриери?

Не, превеждат се парички по сметката и като ги получат, пращат и ти плащаш на куриера само куриерската услуга.
Има и друг вариант.  Peace Когато правиш заявка за покупка на куриера, плащаш предварително сумата, за да закупят продукта. Трябва да знаеш точната сума. Преди това се обаждаш в м-на да ти запазят продукта. От МАС ми бяха казали, че това е по-бързия вариант, тъй като междубанковите преводи могат да отнемат няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт