MAC & Sephora - 29 тема

  • 62 420
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 843
Никога не съм ползвала пигменти. Възможно ли е тези на MAC да се слагат над база на Urban Decay? Понеже такава имам. Имам и една на Диор. Изобщо: пасват ли с бази на други брандове?

# 16
  • Мнения: 31 399
Слагам ги над абсолютно всички бази, който имам, а те са около 5. Имам много пигменти, целите буркани купувам, не отсипки, имам разбира се и доста отсипки /Наде благодаря/ и ги ползвам много често.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 606
Никога не съм ползвала пигменти. Възможно ли е тези на MAC да се слагат над база на Urban Decay? Понеже такава имам. Имам и една на Диор. Изобщо: пасват ли с бази на други брандове?
И аз да кажа, че веднъж, за един глитърен пигмент на MAC специално купих лепкавата база на Есенс. Само с нея ми "работеше." Grinning
С всякакви бази се носят нормалните пигменти. Глитърите са по-специфични и изискват лепкава основа. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet
От пигментите имам само два, защото са доста като количество и няма изхабяване. Иначе много ми харесват. Някъде не продават ли малки количества.  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 389
Вероятно много ще ми се смеете и сигурно съм единствена, но какво точно представляват пигментите  Embarassed Като сенки ли са или ...?  Blush

# 20
  • Мнения: 31 399
Стъкления глос на Мас върши чудесна работа за залепване на глитъри, където ви е кеф.

Пигментите можат да се ползват за абсолютно всичко- сенки, червила, руж, смесване с боди лосиони за тяло /виждала съм на ревюта уникални ефекти с едно бурканче Нейкид изсипан в боди лосион от гримьорите в Мас, пробвала съм и аз вкъщи/, поръсванки върху лакове за нокти и каквото още ви хрумне.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 606
Вероятно много ще ми се смеете и сигурно съм единствена, но какво точно представляват пигментите  Embarassed Като сенки ли са или ...?  Blush
Да. На прах. Едно време им казвахме прахообразни сенки. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 389
Стъкления глос на Мас върши чудесна работа за залепване на глитъри, където ви е кеф.

Пигментите можат да се ползват за абсолютно всичко, сенки, червила, руж, смесване с боди лосиони за тяло, поръсванки върху лакове за нокти и каквото още ви хрумне.
Благодаря   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 843
Е, спокойна съм, че не трябва да купувам специална база за пигментите; благодаря ви за отговорите.
Мисля да купя някой от обикновените, не с глитъри, така че се надявам да се справя и да не се разпрашават много.

# 24
  • Мнения: 31 399
А разпрашват се определено. Peace

# 25
  • Мнения: 2 843
Сега се сещам, че имам нещо като опит, ако не с пигменти, то с подобни текстури.
Имам bareMinerals Glimmer Eye Color ; цвят Nude Beach

Много е хубав, но е слабо покривен, по-скоро като блясък, воал; слагам го над други сенки. И той се разпрашава, за съжаление.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 355
Пигментите, са ми голяма страст... много по-лесно и приятно ми се блендват от редовните сенки на МАС.
Използвам си ги основно с базата на UD.

Ето и тези които имам  Embarassed
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wq9FqyUXoklDOzZElYx8od_2 … 4Ms24o/edit#gid=1

Много хубави са и пигментите на UD, но много трудно се намират вече. На Инглот също има добри попадения, не харесвам само тези на bareMinerals и Bellapierre, разпрашават се и не са пигментирани, напомнят ми на едновремешните прахообразни сенки... ужас...

# 27
  • Мнения: 331
Денси, Илли, Копче -   bouquet
Ванилата я имам, много е хубава. Но сега нещо в цвят светъл тоуп си търся   Rolling Eyes
Nad Tab- страхотна колекция!  Flutter

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 21:52 от Норе

# 28
  • Мнения: 2 843
nad_tab, толкова вдъхновяваща колекция имаш, че направо ми се прииска на минутата да започна да се гримирам с пигменти. Тези дни ще отида до MAC... Хем и глоса, наподобяващ стъкло, ще разгледам.

# 29
  • Мнения: 311
  bouquet за темата.
Аз много рядко посягам към пигментите, защото все бързам и посипвам всичко. Все се каня да гледам клипче как от пигмент става нормална сянка. Мисля, че имаше такъв вариант, а може и да бъркам.
Новият хайлайтър на Герлен изглежда ще е в странна опаковка с винт. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт