Регресия

  • 146 464
  • 807
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 387
Целия месец Петър Данов ще прави групови регресии по градовете. Другата седмица мисля , че след Стара Загора е и Варна. Който се интересува, може да отиде . Входа е 25 лв.

# 556
  • Мнения: 143
Здравей,
във връзка с вторият ти въпрос за Павлина - направих първата си регресия при нея преди около 8години, изключително любезна, внимателна и си личеше, че върши работата си с любов и желание.
Отидох без очаквания и без всякаква представа какво ще правим и как ще протече самата регресия. Всичко беше изкоментирано на място, уточнихме въпросите и нещата който ме вълнуват преди сеанса, за да има ясна представа как да ме води и ако се наложи да задава допълващи въпроси по време на самата регресия. Изключително съм доволна от подхода й и резултатите, който постигнахме. И до ден днешен спомняйки си за този момент, имам чувството, че в било вчера. Определено бих казала, че разбира от това с което се занимава. Препоръчвам я с две ръце 🤞😀
Благодаря за коментара, да и на мен ми допадна само като я слушам.А от първият път ли се получиха при Вас нещата.

# 557
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Здравей,
във връзка с вторият ти въпрос за Павлина - направих първата си регресия при нея преди около 8години, изключително любезна, внимателна и си личеше, че върши работата си с любов и желание.
Отидох без очаквания и без всякаква представа какво ще правим и как ще протече самата регресия. Всичко беше изкоментирано на място, уточнихме въпросите и нещата който ме вълнуват преди сеанса, за да има ясна представа как да ме води и ако се наложи да задава допълващи въпроси по време на самата регресия. Изключително съм доволна от подхода й и резултатите, който постигнахме. И до ден днешен спомняйки си за този момент, имам чувството, че в било вчера. Определено бих казала, че разбира от това с което се занимава. Препоръчвам я с две ръце 🤞😀
Благодаря за коментара, да и на мен ми допадна само като я слушам.А от първият път ли се получиха при Вас нещата.

Да, от първият път.
Ако решите да отидете при нея, ще се радвам да чуя / прочета и вашето мнение. Simple Smile

# 558
  • Мнения: 10
Здравейте,
Аз също от известно време се интересувам от темата и бих искала да опитам. Имам конкретни въпроси, на които се надявам, че бих могла да достигна до отговорите. Но има някои неща, които откровено ме спират. И те нямат нищо общо с вътрешни пречки, а по-скоро със съмнения относно качеството на самата услуга и професионализма на хората, предлагащи я. Груповите регресии, без да съм присъствала някога на такава, смятам, че самата идея звучи странно. Как хората се отпускат сред още сумати и народ? Нали идеята е, че трябва да имаш доверие на водещия регресията, доколкото е възможно, предвид че не го/я познаваш, и в същото време да се отпуснеш и да слушаш и усещаш само този човек, за да успееш да влезеш във въпросното състояние, било то на медитация, или хипноза, за да се случат евентуално оттам нататък нещата. Чудя се на една групова сесия как става това? Звучи ми малко като събиране на хора с цел печелене на пари и отбиване на номера. Оттам хората, които организират такива регресии ми изглеждат несериозни и като да не се интересуват особено какво правят и дали то дава или не дава резултати. Отделно, колкото и лека и приятна да е една медитация примерно за достигане на определеното състояние, какво се случва, ако някой присъстващ на групова регресия наистина влезе в минал живот, види нещо твърде неприятно и иска да излезе веднага? Или ако нещо друго се обърка при някой човек при излизането от самото състояние? Не е ли работа на регресиониста да следи за подобни симптоми и да помогне на човека или най-малкото да внимава какво се случва с него по време на сеанса? Интересно ми е в зала с нямам представа колко, но дори и десетина човека да са, а съм убедена, че дори и в сегашната обстановка, е възможно да се допускат и много повече на една такава сесия, та как сред повече хора, един регресионист успява да проследи какво се случва с хората? Или просто не го прави?
Та в този ред на мисли се чудя, ако реша да отида на регресия, индивидуална такава, към кого да се обърна. Повечето имена, за които се говори тук и правят регресии в София, са май точно такива, които организират и групови такива. Което мен поне лично ме кара да се съмнявам, че реално им пука какво правят. Разбира се, може и да греша и нещо аз да не схващам в идеята за събирането на толкова хора, за нещо което като че ли би трябвало да е по-скоро индивидуално и лично преживяване.
При всяко положение ще се радвам да ми предложите някой, при който сте били и смятате, че регресията се е случила. Благодаря:)

# 559
  • Мнения: 5 683
Ще Ви отговоря така. Всички хора имат нужда от пари.
Да, тези групи са И за пари.
Все пак, всичко е индивидуално и някой в групата успява, а друг не, да се отпусне и да стигне по-далеч.
Щом имате съмнение, отидете на индивидуална регресия. И така няма гаранция но поне ще елиминирате фактора -други дразнители.
Аз ходих при Петър Петров. Два пъти.
Дъщеря ми също при него и има изключително ярка регресия.
Приятелка е ходила на групова негова среща и не е доволна но пак казвам всичко е индивидуално и без да пробвате няма как да знаете.

# 560
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз смятам, че независимо дали съм сама или с много хора ако съзнанието ми не позволи тези неща (или както в моя случай ходех за чистене) то няма да се получат нещата. Аз съм правила практики при Гери Доцева и изчистване. Тия неща ми отнеха около 4-5 месеца, защото не е просто да отидете не регресия и до там. Живота ви се променя, около вас започват да се случват някакви неща и няма как с лека ръка с една регресия да приключи всичко. Да не говорим, че като видите минали животи после ще започнете да ровите още и нещата както казах не приключват просто с една регресия.

# 561
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Какво представлява изчистването при регресии?! Какво чистите и как го правите?!

Според мен при груповите регресии се смесват твърде много енергии. Което едва ли е безопасно. Най-малкото е натоварващо. Казвали са ми, че при регресии има възможност от вмешателство на тъмни сили и регресионистът би трябвало да знае как да те пази.

# 562
  • София
  • Мнения: 6 726
Не е чистене в регресия. Когато започнахме в самото начало тя ми даде 2 практики, които правих може би месец. Следователно излизаха различни неща и ми се случваха такива. В даден момент обаче се наложи това изчистване, за да се премахнат други същности прикрепени от мен, изчистване от минали животи и изобщо неща, които бях готова да пусна. Тогава реших, че с това приключва всичко. Да ама не Simple Smile Оказва се, че когато те чистят не може да те изчистят напълно, а както вече казах само това, което си готов да пуснеш на момента.

# 563
  • Мнения: 5 683
Ами, ето, всеки ходи с различна идея и цел Blush.
Едни само от любопитство дали при мен ще стане, други друго.

# 564
  • Мнения: 8 867
Отделно, колкото и лека и приятна да е една медитация примерно за достигане на определеното състояние, какво се случва, ако някой присъстващ на групова регресия наистина влезе в минал живот, види нещо твърде неприятно и иска да излезе веднага? Или ако нещо друго се обърка при някой човек при излизането от самото състояние?
Водещите в началото правят 'инструктаж' и изслушват страховете на участниците, отговорът на въпроса ти е, че съзнанието няма да позволи да стигнеш до нещо неприятно, страшно, или да ти се даде информация, повече отколкото можеш да понесеш.
По време на групов сеанс лекторът не обсъжда с теб къде си и тн, нито на личен сеанс, ти, както и групата, слушате инструкциите на водещия и изпълнявате. Обсъжданията са след това, който иска може да сподели пред всички от групата или може да поговори насаме с водещия, по договорка.
Ако се опасяваш от Ковид, има и онлайн регресии.
Според мен, това е някаква услуга и трябва да бъде платена, от една страна водещият е загубил някакво време, от друга, да поема малко отговорност за всеки от участниците как са му се получили нещата. Но си мисля, че трябва и да се връщат пари в случай на неуспешна регресия, не цялата сума, може би %.  Безплатно ще ми прилича на експеримент и някой да събира изследвания.

# 565
  • София
  • Мнения: 6 726
Ами, ето, всеки ходи с различна идея и цел Blush.
Едни само от любопитство дали при мен ще стане, други друго.

Не, аз като и звъннах да говорим казах, че искам само регресия. Тя ме попита с какъв въпрос ще влезна и аз тогава и казах, че нямам конкретен. И тя ми каза, че ако нямам конкретен въпрос ще излезна от регресията още по объркана. Имах си проблеми, тя ме насочи как може да помогне и съответно го и направи.

# 566
  • Мнения: 5 683
I.R., без да съм капацитет, предполагам, че нейното е индивидуален подход.
Няма значение, важното е да си доволна.

# 567
  • София
  • Мнения: 6 726
Да, което не го очаквах. Мисълта ми е, че регресията не бива да се прави от любопитство (и за такива случай чух и се оказа, че психически не им е понесло това, което са видели). Хубаво е да имаш подготвени въпроси, за да може да ти помогнат да си отговориш на тях. А не излизаш от регресия и си 3 пъти по-объркан, например.

# 568
  • Мнения: 5 683
Нищо не е случайно в този живот, може някой да не осъзнава нуждуте на душата си и да следва „импулс на любопитство” ☺ пък оттам да се даде различен уклон на развитие в живота.

Аз много се впечатлих от разликата в цената! Назад се споменава цена 30 лв. В СЗ.
В София Петър е обявил 80 за нови клиенти. Честно тъпо ми става как всичко за софиянци е по-скъпо.
(Аз съм от село, само живея в Столицата😄)

# 569
  • София
  • Мнения: 6 726
Да, при всеки е различно. Мисля, че при Гери е възможно и да е повече даже, а тя е ученичка на Петър.

Общи условия

Активация на акаунт