След дълга зима слънце изгрява и две чертички озарява(бъдещи мами над 35)

  • 26 766
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 703
Пфу, голяма простотия в тия общини!
Идеше ми една да я центрирам в десятката.
Мерси за темата Мамче Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13 937
Магнет ужасяващо е, персонала в повечето е на много ниско ниво  ooooh! "Фаворити" са ми Сердика и Овча купел...

# 17
  • Мнения: 2 501
Всички чакаме момиченца, леле, тъкмо погледнах очакващите бебета и там всичко е розово  newsm18

# 18
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
просто е използван един и същ емотикон. За някои мами не се знае още пола.
Ама и момичета да са, не бих се учудила, в тоз кокошкарника, какво да се пръкне  Naughty

# 19
  • Мнения: 1 512
Да се запиша и аз в новата прекрасна тема. Благодаря за старанието на авторския екип.

# 20
  • София
  • Мнения: 392
Запис и от мен в новата тема, благодаря ви   bouquet

# 21
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Някой гледа ли 50 нюанса сиво, много ли е тъп  Thinking И подходящ ли е за бременни  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 679
записвам се и аз. Мамче- благодарности   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 758
Мамче, благодаря! Довечера ше ви чета, че трябва да се трудя.

# 24
  • Мнения: 3 535
Някой гледа ли 50 нюанса сиво, много ли е тъп  Thinking И подходящ ли е за бременни  Embarassed
Перу, за бременни сигурно е подходящ, но за бременни със забрана за секс не знам  Joy

# 25
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Някой гледа ли 50 нюанса сиво, много ли е тъп  Thinking И подходящ ли е за бременни  Embarassed
Перу, за бременни сигурно е подходящ, но за бременни със забрана за секс не знам  Joy
е, тва беше то въпроса  Naughty

# 26
  • Мнения: 2 472
Чудесна нова тема! И аз благодаря на екипа за съставянето и!  bouquet

Перу, Звезда е дала името на тази количка, която не си открила. Аз я пуснах в гугала и ми излезе ето това: https://www.google.ca/search?q=baby+angel+stroller&biw=1024& … CCgQsAQ&dpr=1

И на мен ми се иска да го гледам филма, ама няма как да отида на кино сега.
А някой гледа ли вече филма за Левски, който се коментираше тия дни в ефира, че не бил никак на ниво?

# 27
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Като ходим в Русе на преглед, ще видя в Джъмбо. Обаче сайтът им е идиотски - кликвам на "работно време на магазините" и никаква реакция и не само това.

# 28
  • Мнения: 3 535
Те Джъмбо работят по много и до късно без почивки ( другите три , но сигурно и Русе е така) Там едни дълги розови редици има , ехеее Перу, да не се изгубиш Simple Smile

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Да се фукна, готов ме е тв шкафа с който ви занимавах преди около месец  Grinning
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт