Водите ли бебето с вас, когато отивате а гости?

  • 2 786
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
водим го, нали и то е човек Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Постоянно навсякъде е с нас,защото се гледаме самички.По магазините обикаляме с кенгуро,а на гости с кошчето.

# 17
  • Мнения: 529
Абе то и ние го водим, ама е цяло приключение  Crazy Първо аз тръгвам натоварена като камила с какво ли не - манджи, памперси, пелени, одеало, резервни дрехи, няколко лигавника и сума кърпички, че много повръщаме и въобще отивам скапана на гостито. Там сме спокойни първите 10 минути, после пада носене, носене, носене и така докато не заспи за около 20 мин. На мен ми се откъсват ръцете и съответно се връщам още по-скапана от гостито.
Извод - докато е малко бебето става по-лесно. Седи си в бейби порта и никакви грижи, носиш една цица в сутиена и това е. Но тази нашата възраст е една никаква - нито спи, нито седи, нито ходи, абе лудница.
Друг извод - най-добре е да се канят гости вкъщи, ако няма баби на разположение.
Трети извод - най-добре е срещите да са навън с количката, за да си кажеш една свястна приказка с приятелите.

# 18
  • Мнения: 8 505
Водим я навсякъде.От съвсем малка.То и да искаме,няма на кой да я оставим.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 039
Водим малкия с нас много рядко, защото има на кого да разчитам, но заведете го и ще видите как ще се чувства бебчо.

# 20
  • Мнения: 1 629
Да, навсякъде ходим с него, още от раждането Grinning

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Водим малкия с нас много рядко, защото има на кого да разчитам, но заведете го и ще видите как ще се чувства бебчо.


 Peace


Ако излизаме на въздух навън го взимаме с нас, но ако сме решили да ходим на гости при хора, които нямат деца викам свекито да го гледа.

# 22
  • Мнения: 4 406
да, от малък ходи по гостита, но така му се разваля режима

# 23
  • Мнения: 2 471
Бебка си е навсякъде с нас. То и повечето ни приятели са с малки деца, та си е хубаво като ги съберем

# 24
  • Мнения: 1 645
От много малък си го водим навсякъде със нас.
Даже и на зъболекър е бил със мен.
Но с преспиване не сме били никога,а и аз не съм навита на този вариант.

# 25
  • Мнения: 1 489
Да водим я с нас.Даже,когато навърши годинка я водихме и на сватба.Бяхме в заведение на открито и тя си заспа по някое време и музиката изобщо не й попречи,но нямаше на кой да я оставя,защото и нашите бяха на тази сватба.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, от съвсем малка я водим с нас почти навсякъде. То си е разнообразие за детето. Laughing

# 27
  • Мнения: 27 524
Водим го,я,като няма на кого да го оставя...откакто се е родил,все е с нас къде ли не,само на кино не сме ходили още  Shocked Но да ти кажа,като беше малък,беше супер лесно?Сега е почти на 7 месеца и май само у нас ще каним.Започна да разбира,плаши се,превъзбужда се и реве,иска си в неговото легло.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 430
Не, никога!!!!!
Оставях я вкъщи сама и й поръчвах какво да свърши докато ни няма. Сега е на две и половина и не можеш да си представиш какви гозби върти... Mr. Green

Сега без майтап - естествено че сме я водили и то не само на гости - на 20 дни беше с нас на вила в планината, на вашата възраст вече имаше поне 10-на дълги (по над 200 км) пътувания. 7 месеца са си сериозна възраст, що подценявате детето така Naughty

# 29
  • Мнения: 382
Мда... навсякъде, не че не искам да излезем сами понякога, но няма на кой да ги оставяме Wink
Не е за хвалене..., ама големия ми син заспиваше навсякъде без проблеми, на гости, в заведения, на сватби, та и досега Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт