Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 843
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Благодаря за съвета,но си намерих точно там- имаха бежовите,изчистени с цветната стелка 37 номер/ уточнявам,понеже има два модела бежови/. Heart Eyes Много ми харесват! Купих си и дезодорант Тренди за 1.49 с жълтата капачка. Траен е - вече три часа го усещам. Peace

# 571
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Наистина ли са толкова хубави тези балеринки? Аз даже на картинка не си ги спомням, ще отида да видя брошурата.
Сещам се и за спортни кецове, пак евтини, те как са?

# 572
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Ами да ти кажа на мен ми харесват. Аз нося всяка пролет и есен в сухо време такива и са ми удобни. Има обаче два вида и едните от тях са по-твърди. Аз предпочитам по-меките,понеже другите ми убиват.

# 573
  • Мнения: 27 651
На мен детските кецове ми харесваха на вид, но не и като изработка- или аз попадах все на дефектни със скъсани шевове... Laughing От дамските като че ли бяха 2 вида, едните не ми харесаха, другите ставаха. Peace

# 574
  • Мнения: 2 760
Доволна съм от оформящото боди Peace Не очаквах да е толкова мекичко и ... събиращо сланинките  Laughing

# 575
  • Мнения: 27 651
Доволна съм от оформящото боди Peace Не очаквах да е толкова мекичко и ... събиращо сланинките  Laughing
Има ли по-твърди чашки на бюста? Или трябва да се носи със сутиен отдолу? Принципно, подобен тип /стягащи/ бодита ми сплескват бюста ако ги нося без сутиен.... newsm78 И аз им се чудех, но по тази причина взех от стягащите бикини- които са също много мекички и прибиращи. Grinning За тази цена са идеални Peace

# 576
  • Мнения: 29 621
Благодаря на всички за съветите! Смениха ми яйцето и ми се извиниха /въпреки че сигурно някой клиент е направих тази глупост/.

# 577
  • Мнения: 12
Какво е колелото за баланс и каква е цената, ако някой е получил брошура да пише, че и в нета няма още, а точно това търся в момента за детето.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 535
Колелото беше преди няколко седмици, във вестника от понеделник (30.03) го няма.

Да допълня - сега го намерих в каталога за градината е 16-22.03 цена 59.99 лв http://issuu.com/promooferti/docs/kaufland_gradina?e=2041470/11875977


Отзиви за брашното на Мелко за козунаци?

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 16:59 от InaD

# 579
  • Мнения: 27 651
От новия каталог си харесах доста неща- повечето са дребни или евтинки като булгур, ванилия, бакпулвер и т.н., но пък доста неща ми хванаха окото, вкл. и разни почистващи препарати. Crazy

# 580
  • София
  • Мнения: 398
новия каталог онлайн ли го гледаш или на хартия? понеже търсих в нета, но не открих новия

# 581
  • Мнения: 1 517
Аз го гледах на Хартия, но нищо не ме впечатли. За първи път Peace

# 582
  • Мнения: 27 651
Аз също го гледам на хартия. Тази седмица, за разлика от миналата, пристигна. Laughing

# 583
  • Мнения: 68 904
И аз се сдобих с хартиена брошура този път...

каква е тази турбо четка? Отзиви? Дали става за трохите в кухнята под масата...пише, че обира косми newsm78

# 584
  • Мнения: 29 621
Видях, че има някакви уреди за чистене на стъкла. Ама много ми се видяха 80 лв за това.... newsm78 Някакви отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт