Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 934
  • 752
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 675
Питам информативно дали в другите кауфланди все още се намират намалени кукли,интересува ме дали някъде все още има имитацията на Монстер хай.Бях купила една,детето я хареса и търся някоя от другите три,ние имаме Снейки.Купих я за 4 и нещо,интересува ме дали е на същата цена?Благодаря

# 556
  • Мнения: 29 951
Да ви се оплача и евентуално да ме посъветвате дали мога да подам някъде сигнал.
Купихме в събота шоколадово яйце от големите - с динозавър в кутия.
Днес го отварям - вътре счупено, взета играчката, пак опаковано да не личи и пъхнато в кутията.  #2gunfire

# 557
  • Мнения: 10 100
Да ви се оплача и евентуално да ме посъветвате дали мога да подам някъде сигнал.
Купихме в събота шоколадово яйце от големите - с динозавър в кутия.
Днес го отварям - вътре счупено, взета играчката, пак опаковано да не личи и пъхнато в кутията.  #2gunfire
Много неприятно.
Случи ми се нещо подобно, но не беше с играчка, та да разочаровам дете.
Ще изхабиш доста нерви да доказваш,че така си го купила, но можеш да ги осветлиш на информация за случката. Да си имат едно на ум с тези играчки. Там момичетата са реагирали много бързо, когато съм имала проблем. Дори веднъж бях  платила вече на касата, когато се наложи да ми съдействат и  решат проблема.

# 558
  • Мнения: 1 900
Кауфландският течен шоколад, кафяв и бял дето е,  как е на вкус?
Гледам, че тези Лидълските имат много палмови и раст. мазнини, а този не съм заглеждал, ама като се има предвид цената Confused

# 559
  • Мнения: X
Кауфландският течен шоколад, кафяв и бял дето е,  как е на вкус?
Гледам, че тези Лидълските имат много палмови и раст. мазнини, а този не съм заглеждал, ама като се има предвид цената Confused
Я ми посочи в кой течен шоколад се съдържат животински мазнини - например краве масло .
 Даже  и нутелата е с растително масло.
Какаовото масло също е растително.Зехтина и каквото и там био си тачите.
Другите мазнини са животински - краве масло ,свинска мас ,говежда лой......
  Има  полезни растителни мазнини, вредни са хидрогенираните мазнини.
 http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1719668

# 560
  • Мнения: 356
karmen77 ,бодито хубава материя ли е?Как го чувстваш по тялото?Мисля да направя подарък с него...Но пък дали няма да обидя дамите....
Natali_ ,отиди на Информация и ще ти съдействат.Винаги са много усмихнати и отзивчиви!Връщала съм няколко неща,проблем не съм имала.Обясни им съвсем нормално какво е станало.Пък ако имаш и касова бележка я вземи.Още по-добре.
Дамите,които продължавате да обсъждате разредените,доливаните продукти и прочие...Написах просто коментар!Коментар в който се "изказах",че някои разреждат.Кой какво прави мен не ме вълнува.Не обичам да гледам в паницата на комшията,приятеля,познатия...Въпреки че тази черта е българска!Някои са такива ентусиасти,че направо да отиват пред Парламента на стачка.Или ходете отново гласувайте за поредните,които ще ви откраднат парите,и имотите,че и бельото...Няма и да се усетите...Такъв дебат се води тук...Да сме на кафе:очи в очи,да говорим.Но не и тук.Съжалявам за спама!
Днес купихме още една диня,която се оказа чудно вкусна.Портокалите също.От намалената баклава на мен ми хареса "френската",на моя другата.И двете са много хубави!

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 00:14 от milenka333

# 561
  • Мнения: 27 781
Да ви се оплача и евентуално да ме посъветвате дали мога да подам някъде сигнал.
Купихме в събота шоколадово яйце от големите - с динозавър в кутия.
Днес го отварям - вътре счупено, взета играчката, пак опаковано да не личи и пъхнато в кутията.  #2gunfire
За съжаление, в нашия К. /на Пещерско шосе в П-в/ повечето шоколадови яйца бяха в подобно състояние преди време- скоро не съм поглеждала да ги видя как са сега... ooooh! При това, даже им личеше, че са най-малкото счупени....Същата история и с мини играчките /кученца, понита/ в пликчета- пликчетата разкъсани и без играчката... ooooh! Имах и неприятна случка веднъж- дъщеричката ми си похапваше сладко от вече разопакован и наполовина изяден шоколадов Дядо Коледа.... Shocked Естествено, оставен съвсем не на мястото си и изяден наполовина кой знае от кой "клиент" преди нас.  Sick Сигнализирах на Информация, бяха отзивчиви, но реално не знам какво са направили после... newsm78

# 562
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 189
Можеш единствено да се оплачеш на информация. Някой просто си е взел играчката от яйцето и го е оставил на рафта.  Rolling Eyes
Течният шоколад "Нусано" е много вкусен. Той се води лешников крем, де.  Peace

# 563
  • Карлово
  • Мнения: 4 695
Ох, френската баклава е прекрасна! Довечера ще ходя за още!
Аз взех и при нас беше суха.

# 564
  • Мнения: 19 054
дояде ми се баклава,
отивам да купя

# 565
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 189
dolce miele, а дали на Пещерско имат балеринки малки номера? Тук са останали само 39,40.  Tired Иначе и вашия филиал ми е удобен, та за това питам.  Peace

# 566
  • Мнения: 113
Скоро не бях ходила до К,но при вчерашното ми посещение останах малко разочарована! Правили са "ремонт" и при плодовете и зеленчуците е станало такава теснотия ... че 2 колички трудно се разминават,имат нови рафтове и изглежда доста по- добре от преди. Но явно за да си избият парите за този ремонт са вдигнали цените #Crazy и то на неща от тяхната марка,и не само. Лепнали "трайно ниски цени" на продукти, които дори и не в промоция са по ефтини  Crossing Arms Напоследък намирам все по-малко неща за които да ида до там Tired

# 567
  • Варна
  • Мнения: 320
не можах да открия йенската тенджера от 3 литра, която е на промоция в момента...кога успяха да ги изкупят за два дни newsm78
но пък си взех гъби, картофи, репички и зелен лук на промоция, случайно открих и една немска гарафа намалена на 50%, доволна съм Mr. Green

# 568
  • София
  • Мнения: 681
Пък да ви кажа и аз нещо...

Вчера по време на покупките ММ се сети за новата бира на Загорка "Ретро". Решихме да проверим дали К я имат. Речено - сторено. Отиваме ние при бирите и търсим, ли търсим.. Накрая открихме къде е загорката,  имаше около 5-6 каси и два етикета над касите, на единия етикет пишеше Загорка "Специално" на другия Загорка "Ретро". Специалното беше за около 0,90 лв, Ретрото беше с цена 1,05 лв. Дотук нищо нередно.

Почваме да ровим ние касите и никъде няма Ретро, само Специално. И ММ се сеща да иде на машинката за сканиране на баркод да види дали специалното няма някакво друго име. След чекирането установяваме, че специалното не е 0,90 лв, ами е 1,15 лв, което идва и по-скъпо и от ретрото (което липсваше). Съответно не купихме.

На касата уведомихме служителката за грешните етикети, тя ни препрати на информация. Там жената просто каза, че ще провери и дотам.

П.С. Споделям това с идеята да си отваряте очите на 6 когато сте на касата и да си следите маркираните неща и цените им да няма изненади после Simple Smile

Иначе съм доволна, купих си брашно за козунаци, което издирвам в К от един месец насам, и явно покрай Великден най-накрая решиха да го заредят.

# 569
  • Мнения: 27 781
dolce miele, а дали на Пещерско имат балеринки малки номера? Тук са останали само 39,40.  Tired Иначе и вашия филиал ми е удобен, та за това питам.  Peace
Последно като бях мисля, че имаше. newsm78 Обаче не помня за кой цвят/модел беше. А защо не пробваш да им звъннеш на клиентския телефон и да ги питаш? Може да проверят, а и може да имат опция /както в Л./ да ти доставят даден артикул във филиал който ти е удобен? Wink

Общи условия

Активация на акаунт