Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 804
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 675
Имаше козунаци по 99ст.Олио вземаха като са световно.На Пещерско олиото е в кашони до бебешките каши и сухи млека.

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358

Тя брошурата в понеделник вече и в сайта на Кауфланд е качена, та малко ми се губи смисъла на промоофертите  Tired

Обявявам им бойкот - вече съм си направила плана за пазаруване за седмицата  Crossing Arms


Ама пък с такова перфектно качество никога не е била  Laughing

# 737
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Факт.  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 20 172
Скрит текст:
Охладен мисля,че мернах тук на витрината с пакетираните меса. Големички са обаче, да знаеш.
 Peace
Мерси.

# 739
  • Мнения: 1 809
Харесах си шок. бонбони Фрути Ди Маре. 400 грама за 3,19 лв.

Обожавам тези бонбони, ама как не им измислиха една прилична опаковка бе, въобще не стават за черпене, а на вкус по- ми харесват от вносните  Confused.

Тях, заедно с другите любими- Черноморец си ги хапваме домашно  Heart Eyes
То ако са в прилична опаковка, сигурно ще са по-скъпи. Аз си ги купувам да си ги ям тайно вечер. Взех си една кутийка с вкус тирамису. И кисело мляко Елена, от шоколадите по 0,77 лв и от бананите. Много анемичен списък, но този път толкова.

# 740
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Аз си ги купувам да си ги ям тайно вечер.
Laughing
И аз съм от тайните лакомници зимата, та за това сега анатемосвам всичко и съм залегнала над килцата. И аз много обичам тези бонбони.  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 4 841
И аз хартисах без вестник. Ходих инцидентно в събота вечерта и без да искам изхарчих почти 20лв. Намалиха ягодите 500гр на 1,29лв (250гр бяха на 79ст), репичките на 9ст, салатите на 59ст, айсберга на 79ст (доста внушителни глави), имаше грозде на 2,99лв, сливи на 1,99 или 2,99лв бяха, пресен лук на 19ст май на редовна цена беше. Краставиците май цялата седмица си бяха на 1,79лв, понеже купих няколко пъти. В Пени пък бяха на 1,29лв. Та без да искам понакупих доста плодове и зеленчуци и напълних (буквално) две чанти за 20тина лева. От една страна останах доволна, но от друга не бях планирала да пазарувам.

Тази седмица съм пас. Трябва само боя за яйца да купя и май ще го направя от някое квартално магазинче, че снощи влязох в Лидл уж за боя, а излязох с комплект ножове  Whistling и без боя  ooooh!

# 742
  • Мнения: 19 018
а намалените плодове и зеленчуци слагат ли им ниските цени на етикет, или на касата се разбира, че са намалени?

# 743
  • Мнения: 13 553
а намалените плодове и зеленчуци слагат ли им ниските цени на етикет, или на касата се разбира, че са намалени?
Слагат червени етикети при таблата с цените.

# 744
  • Мнения: 19 018
а намалените плодове и зеленчуци слагат ли им ниските цени на етикет, или на касата се разбира, че са намалени?
Слагат червени етикети при таблата с цените.


мерси

# 745
  • Мнения: 81
Имаше козунаци по 99ст.
Да ги похваля за 99ст. са страхотни  Wink

# 746
  • Мнения: 4 841
а намалените плодове и зеленчуци слагат ли им ниските цени на етикет, или на касата се разбира, че са намалени?
Слагат червени етикети при таблата с цените.


мерси

Понякога и на касата се разбира, че са намалени. Иначе снощи всичко си се етикираше на място. Хората грабеха. Репички на 9ст къде ще намериш иначе? Случвало ми се е да си купя нещо и докато стигна до касата цената да е паднала пак значително много.

# 747
  • Мнения: 27 578
На мен така ми се случи онзи ден- купих ягоди 500 гр за 1,99 лв, патладжани за 1,99 лв, тиквички за 1,69 лв, розмарин за 0,59 лв, не помня още какво.....ами на касата 500 гр страхотни, ароматни и вкусни ягоди /без гнило по тях/ струваха 0,99 лв, розмаринът беше станал по 0,09 лв, а килограм тиквички струваха едва 0,69 лв! Mr. Green Следващият път когато се случи да съм в К. късно вечер ще се позавъртя малко, та да падне още цената..... hahaha
Прахът за пране Биоактив ли хвалехте тук? newsm78
Днес не успах да вляза в К., исках поне 1-2 шоколадови яйца да взема, но започна да вали и се забързах към вкъщи... Laughing И утре е ден. Mr. Green

# 748
  • София
  • Мнения: 681
Да ви похваля течността за ютии.

Много хубаво мирише. Ама не е икономична. 1/3 от шишето отива при едно нормално гладене а цената на бутилката е око 1,50 лв за литър/литър и половина.

Аз взех с аромат на цветя, има и с аромат на "violet" Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 09:15 от г-ца Калина

# 749
  • Варна
  • Мнения: 10 791
По кое време ги правят тези драстични намаления, колко късно трябва да отиде човек?

Общи условия

Активация на акаунт