За тези, които четат любовни романи №15

  • 62 101
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 142
Четохте ли новата на Линдзи и какво Ви е мнението?
Скрит текст:

Чудя се да я търся ли да си я купувам  newsm78
Аз съм почитателка на авторката, ма тая книга специално е едно от най-скучните неща дето съм чела, толкова бавно ми вървеше, че не е истина... не я препоръчвам, докато чаках нещо интересно да се случи и тя свърши. . Не знам дали четеш на друг език, но една от последно писаните книги на Джоана, която доста ми хареса беше тази:
https://www.goodreads.com/book/show/16130270-one-heart-to-win

Благодаря за предложението, но не се справям добре с англ. и книгата колкото и да е хубава ще загуби очароването си.   bouquet

# 676
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ако човек си изгражда мнение по книгите, ще рече, че милионерите из Ню Йорк и околността са само със спечифични интимни предпочитания.  Laughing
илиии задължително, за да станеш милионер, в детството си трябва да си преживял тормоз Mr. Green Mr. Green

# 677
  • София
  • Мнения: 28 834
И леденосин пронизващ поглед. Сивият и зеленият са компромис.  Mr. Green


Няма да върна никой от тях  Flutter

# 678
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ааа молим .. не ни е изпила чАвка мозъка, та да връщаме каквото и да било Mr. Green

# 679
  • Мнения: 545
В момента си препрочитам "Сейдж" на С .Браун.Препоръчайте друга подобна

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 21 719
Много бавно ги пращат книгите от МВ Sad
То си зависи от потребителя.
Аз например сега веднъж дневно влизам (ако продължат с тоя ъпдейт, дето не се качват книги, може и да забравя да влизам де Wink) и пращам, ако имам заявки.  Преди ъпдейта и два пъти и повече на ден съм влизала.

# 681
  • Мнения: 4 690
Между другото, сигурно сте видели, но аз пак да си кажа, че Книги.спасете.ме си е върнало старият вид.

# 682
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
сутринта видях, че има ново качване на книга, та или беше тест или вече може да се качват книги .. то и аз проверявам по 1-2 пъти дневно .. като цяло сега тоя ремонт на МБ цели точно по-бързото изпращане на книги, щото ще изчистят неактивните потребители и така ще останат само тези, които наистина влизат в програмата Peace

# 683
  • София
  • Мнения: 30 208
Ако човек си изгражда мнение по книгите, ще рече, че милионерите из Ню Йорк и околността са само със спечифични интимни предпочитания.  Laughing
илиии задължително, за да станеш милионер, в детството си трябва да си преживял тормоз Mr. Green Mr. Green

Да, и това.

И леденосин пронизващ поглед. Сивият и зеленият са компромис.  Mr. Green


Няма да върна никой от тях  Flutter

 Joy

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 21 719
Мецани, не знам какво ще да е било, но при мен няма качена книга след 08.03. И като пробвам да кача ми дава съобщение, че още не достъпна функцията и  ще бъдем уведомени когато е.

# 685
  • София
  • Мнения: 30 208
Сега освен да видя "Библиотекарката" какви ще ги забърка или може би ще сменя малко жанра.

# 686
  • Под кривата круша
  • Мнения: 338
PanJoro е писал в чата следното: Peace
 За особено нетърпеливите: реорганизацията на базата данни ще приключи вероятно утре; предвиждат се ден до два за тестове на новата версия на програмата. Вероятно в неделя или понеделник ще има ъпдейт и ще бъде възстановена възможността за добавяне на нови произведение. За нуждата на тестовете за кратки периоди забраната за добавяне се премахва - не се възползвайте от това - това, което добавите ще бъде премахнато. Просто проявете още малко търпение - в името на общото добро е.

Скоро ще може да я използваме както трябва. Simple Smile

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 21 719
Аз лично, не че нямам търпение - това, че ще се качват книги, не значи, че ще са тези, които бих искала. Simple Smile  Само констатирам колко е скучно от една и половна седмици вече.   Wink

# 688
  • Под кривата круша
  • Мнения: 338
Аз лично, не че нямам търпение - това, че ще се качват книги, не значи, че ще са тези, които бих искала. Simple Smile  Само констатирам колко е скучно от една и половна седмици вече.   Wink

Тъй, тъй. Simple Smile
И на мен ми е скучно.
Вярно, че не всичко искам и ми трябва, но друго си е като я отвориш и да видиш новите качени книги.

Някъде назад се коментираше бавното изпращане на книгите.
Това си зависи от потребителите.
Преди да почне реорганизацията бях поискала две книги, които и до днес не  съм получила. Накрая си изтрих заявката. Sad
Не ми бяха спешни, защото ги имам, но са скан и то много големи като формат. Просто ако бяха по-малки като размер щях  да си заменя файловете и вече да си ги кача в dox-а.

# 689
  • Мнения: 251
Даниела, благодаря за заглавията. Намерих няколко и ще започна.
Аз все още не съм качвала книги в МВ, не знам как.
Ех тези милионери...

Общи условия

Активация на акаунт