За тези, които четат любовни романи №15

  • 62 099
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 645

Чете ми се нещо колежанско от типа на чакай ме на Джей Лин или нещо за лошо.момче като Красив играч.

Единствено не мога да коментирам След-поредицата на Анна Тод, защото все още не съм я чела, но пък сякаш е доста коментирана тук, може би някой друг ще се включи с мнение до колко се приближава до останалите книги.
Много добра, точно за типа лошо момче, което прави доста дивотии, после се влюбва в момичето и прави всичко възможно да се промени към добро за нея. Горещо я препоръчвам, четох я като фен-превод, сега купувам и официалното издание - на 21 март излиза трета книга.

# 691
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Днес приключих "О, като оргазъм" - така не съм се смяла отдавна  Laughing - голямо цапане и мазане из тая кухня  Joy Имах чувството, че гледам романтична колежанска комедия, но ми подейства освежаващо след "Целувай ме докато спя". Чак ми стана интересно какъв е този хляб с тиквички  Grinning
Не очаквах да е от т.нар. "вкусни" книги

# 692
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз да се похваля, че днес наааааааааааааааааааааай-накрая /щото вече не помня кога я почнах/ приключих с Тежкото изпитание .. верно беше тежичко .. между 120та и 220та страница четях предимно само диалога, после почнах и описанията, щот все пак грехота да не разбера къв чак такъв им е зора на тия котенца .. и мога да кажа, че мноо тъпо свърши .. точно като роман на Арлекин, непретендиращ да е особено изчерпателен и детайлен .. направо само дето не ми паднаха очите като видях "край" .. обаче и другите ще ги прочета .. надеждата, че другите книги ще са по-добри от тази, искри в бедната ми душица Mr. Green

сега трябва да реша с какво ще продължавам .. че много неща имам събрани, па нищо не ме блазни Crossing Arms

# 693
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Milenaka, благодаря за подробният разказ на книгите!

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Мецани, например ограничи избора да няколко (малко) заглавия.
И аз понякога имам такива моменти.  Wink  В повечето случа се колебая само между 2-3 заглавия и бързо избирам.

# 695
  • Мнения: 246
Много е хубов руския сайт,даже има книги на Кристина Додд ибот серията за гувернантките,дето ги няма преведени. Но,уви,милионери нема newsm50.
Ще чета свалените досега. Нещо Тюлените не ме впечатлиха много/първата поне/. Ще опитам втората.

# 696
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 784
ДобрЮутро, Девойки!
Вчера започнах "Красивите......", (сигурна съм, че сте ги коментирали)  с Негодника, не знам, малко ми е противоречива, "кекса" ми идва  повече, но иначе се увлякох Simple Smile Имали смисъл да тегля и останалите? Thinking
Приятен петък!!!! Wink

# 697
  • София
  • Мнения: 30 208
ДобрЮутро, Девойки!
Вчера започнах "Красивите......", (сигурна съм, че сте ги коментирали)  с Негодника, не знам, малко ми е противоречива, "кекса" ми идва  повече, но иначе се увлякох Simple Smile Имали смисъл да тегля и останалите? Thinking
Приятен петък!!!! Wink

На мен втората и третата ми бяха по-интересни.

# 698
  • Мнения: 47
ДобрЮутро, Девойки!
Вчера започнах "Красивите......", (сигурна съм, че сте ги коментирали)  с Негодника, не знам, малко ми е противоречива, "кекса" ми идва  повече, но иначе се увлякох Simple Smile Имали смисъл да тегля и останалите? Thinking
Приятен петък!!!! Wink
Аз лично харесах другите две повече, иначе за "кекса" до към средата на историите е във всяка сцена, после авторката/авторките се погрижват и за сюжета. "Красиво начало", която излезе последна и представлява сборник от три новели, свързани с предишните три книги не ми хареса, според мен изобщо не си заслужава отделеното време.

# 699
  • София
  • Мнения: 30 208
И аз съм на същото мнение по отношение на "Красиво начало".

# 700
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 784
 Heart Eyes Благодаря!!!
Сигурно ще се пробвам Laughing и без това нямам друго за четене.

# 701
  • Мнения: 251
Леле момичета, вчера започнах Дъблин стрийт и не успях да спра. Жестока книга. Направо едвам гледам, но нямам търпение да започна другата.
За Красивата поредица аз харесвам най-много третата книга, красив играч.  Много се смях и на красиво начало. Дори и обобщена, имаше много весели моменти. За мен тя си остава любимата поредица.
Ще си сваляи тези на Анна Тод за списъка за четене Simple Smile))

Последна редакция: пт, 20 мар 2015, 10:14 от Глупи

# 702
  • София
  • Мнения: 28 834
Леле момичета, вчера започнах Дъблин стрийт и не успях да спра. Жестока книга. Направо едвам гледам, но нямам търпение да започна другата.
Скрит текст:
За Красивата поредица аз харесвам най-много третата книга, красив играч.  Много се смях и на красиво начало. Дори и обобщена, имаше много весели моменти. За мен тя си остава любимата поредица.
Ще си сваляи тези на Анна Тод за списъка за четене Simple Smile))


И на мен са ми много любими  yes Даже втората ми харесва повече от първата, а третата като първата.

# 703
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Да се отчета и аз.... Joyкупих си "Уязвим" продължението на "Лесна" ......този път историята е разказана от гледна точка на Ландан.....подобно на "бедствията"....ще продължа с "Негодник по неволя"....да видим херцога какви ще ги свърши... ooooh!

# 704
  • Мнения: 47
Да се отчета и аз.... Joyкупих си "Уязвим" продължението на "Лесна" ......този път историята е разказана от гледна точка на Ландан.....подобно на "бедствията"....ще продължа с "Негодник по неволя"....да видим херцога какви ще ги свърши... ooooh!
Днес мислех да си я взимам "Негодник по неволя", ама ми мина мерака, като видях, че Ибис нямат намерение да издадат цялата поредица, за какво ми е, само да ми виси на рафта и останалите да ги дочитам на английски. Не разбирам защо не се преориентират към самостоятелни книги и само измъчвт читателите си. Иначе харесвам авторката, чела съм една друга нейна поредица и я препоръчвам:
https://www.goodreads.com/series/53819-love-by-numbers
Та вместо "Негодник по неволя" си взех "В леглото на дявола", заради препоръките тук и я започнах, добро начало, харесва ми. Авторката ми е доста позната като име, имам чувството, че съм чела и друго нещо от нея, но най-вероятно е било в епохата преди goodreads, защото не помня какво Simple Smile
Междувременно понапреднах с тази:
https://www.goodreads.com/book/show/16034964-losing-it?ac=1
Сладка книга, историята е за студенка по актьорско майсторство и един секси преподавател по заместване, забиха се вечерта преди започването на семестъра и стана тя каквато стана Joy

Общи условия

Активация на акаунт