Измиващи продукти за лице

  • 110 035
  • 636
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14 966
Аз го ползвам от една година. Наскоро поръчах нова опаковка. Икономичен е и за мен е най- добрият продукт за измиване на лице. Усещам го чисто и го няма това неприятно усещане за дърпане, както при другите. Забелязала съм, че ако не нанеса крем веднага, кожата ми за час - два си се омазнява естествено. А с годините кожата ми изсъхна, по- рано бях с мазна. Има мирис на роза, но мен не ме дразни.

# 631
  • Бостън
  • Мнения: 13 511
По-често ползвам синята Uriage мицеларна вода за спиралата и после едно измивно олио на Сефора, но не мога да кажа че съм много доволна от него. Върши работа, но няма да го повторя.
Аз бих ги ползвала в обратен ред...

# 632
  • Мнения: 4 020
Прави ми впечатление, че се коментира в темите първо олио, после мицеларна вода.
Ще ми е интересно ако някой сподели повече инфо, защо така е по-добре да се редуват.

# 633
  • Мнения: 1 349
Олиото разтваря грима и нечистотиите по лицето, след това се използва измиващ гел или мицеларна вода, за да се почистят мазните остатъци от олиото. Това е двустъпковото корейско почистване.
И става въпрос само за олио/масло за лице, а не за измиващо олио, в което пак има пенители и обезсмисля ползването на още един измиващ продукт след него.

# 634
  • Мнения: 2 223
Аз не съм,една приятека му е голяма фенка.Добре чистел,не опъвал.
Аз съм взимала по—обикновената версия в прозрачна бутилка и ми беше ок.

# 635
  • Мнения: 2 587
Аз от 2 дни ползвам гела на Eucerine Dermopure. Със смесена кожа съм, в момента е малко проблемна. Ще излезе много добър продукт, не изсушава и е много икономичен. Опаковката е 400 мл, ще ми стигне до есента със сигурност.

# 636
  • Мнения: 479
Мнения за тези ексфолиращи продукти?


Общи условия

Активация на акаунт