МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПАТУВА В 10 Г.С.?

  • 1 399
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 255
Аз пътувах в 13-15 г.с. до Италия и обратно без никакви проблеми  Wink дори почти не сме спирали  Thinking а половинката определено беше май по на тръни и неспокоен от мене  Joy

# 16
  • Мнения: 1 393
Може да пътува Hug

# 17
  • Мнения: 252
Здрасти Simple Smile
И аз  в  десета седмица  пътувах с  кола от  софия до пампорово, въпреки, че разстоянието е  много по-малко се  притесних, но слава  богу и отиването и връщането минаха безпроблемно Simple Smile

само искам да те  предупредя, че в  десета седмица,  по принцип, на  бременните  им се  пишка често, не е хубаво да се стискаш, защото в  този период даже започва да те  боли корема, ако не отидеш на време ! виж картата предварително и си набележи бензиностанции, на  които можеш да  отидеш.
Закуси хубаво преди тръгване и се опитай да ядеш, когато огладнееш, за да  не  ти стане  лошо, аз  си бях взела  ябълки, много са  осважаващи , ако ти  пресъхне  устата. Аз  гледах да  не се  наливам с  мнoго течности, за да  не  пишкам прекалено често Wink
Другото нещо, което искам да  ти кажа е: аз  взех две  хапчета нош-па преди да  тръгнем, доколкото знам те  отпускат  матката и така ще се  предпазиш от  евентуални контракции ...
Това е,  лек и спокоен път ти желая   Hug

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 13:22 от ziyah

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Може, аз пътувах докато родих. И не само с кола. В 8 месец планинарствах.
Лек път!

Общи условия

Активация на акаунт