88th Academy Awards OSCAR'2015 - да предвидим ли победителите отсега...

  • 40 034
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
А защо ги нямаше Брад и Анджи, да не са се обидили, че не им отразиха филмите?  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 688

Иначе доста глад ще да е имало преди тези награди, на почти всички жени им стърчат кокали оттук оттам.

На мен пък повечето ми се видяха позакръглени.
Сериозно?  newsm78
Де да знам, може наистина само на мен така да ми се струва. Най-вероятно е не по-различно от която и да било друга година.

# 62
  • Мнения: 19 033
не разбрах защо сценаристът на Кодовете след като разказа за желанието си да се самоубива говореше в женски род?!
проверих го, не е транссексуален

# 63
  • Мнения: 3 096
Laughing
Още малко майтап - ето го човекът:
Добре, че е той, че да прави веселото  Joy
Това заслужава да се пренесе на възможно най-много страници.  Joy

# 64
  • Мнения: 9 144
не разбрах защо сценаристът на Кодовете след като разказа за желанието си да се самоубива говореше в женски род?!
проверих го, не е транссексуален

Не просто е гей и се обръща към хлапетата, които са различни
http://www.vox.com/2015/2/23/8089103/Graham-moore-oscar-speech

# 65
  • Мнения: 718


хаха, колко е сладка, чака да й гравират наградата

Леле, колко харесвам тази жена  Blush Най-накрая, наистина много й стисках палци Simple Smile

# 66
  • Мнения: 10 915
не разбрах защо сценаристът на Кодовете след като разказа за желанието си да се самоубива говореше в женски род?!
проверих го, не е транссексуален
ЗАщото на английски като говорят за дете използват или he или she, няма то. Т.е. в един и същ текст, когато се говори по принцип за дете, може да се използват едновременно и двете.
Дано стана ясно, просто няма "то".

# 67
  • Мнения: 19 033
не разбрах защо сценаристът на Кодовете след като разказа за желанието си да се самоубива говореше в женски род?!
проверих го, не е транссексуален

Не просто е гей и се обръща към хлапетата, които са различни
http://www.vox.com/2015/2/23/8089103/Graham-moore-oscar-speech


но да говори от нейно име е странно като изказ доста


"I tried to commit suicide at 16 and now I'm standing here," he said. "I would like for this moment to be for that kid out there who feels like she doesn’t fit in anywhere. You do. Stay weird. Stay different, and then when it's your turn and you are standing on this stage please pass the same message along."

# 68
  • Мнения: X


но да говори от нейно име е странно като изказ доста



Чувствал се е като she, кое е странното в изказа?

Цитатът ти не е точен. Той повтори she няколко пъти.

"'And now, I'm standing here. And so I would like this moment to be for that kid out there who feels like she's weird or she's different and she doesn't fit in anywhere. Yes, you do. Stay weird and stay different. ..."

# 69
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Тепърва започвам да гледам филмите, но Бърдмен не ми хареса чак толкова. Следват Теорията и Кодовете . С всяка изминала година става все по зле . Интерстелар, примерно беше много добър филм и какво спечели само за визуални ефекти. Винаги става така на тези награди, нечувани филми на които им се дава надценка и накрая им скача рейтинга само защото имат оскари. Тази година са се постараили откъм облекло. Само на Лупита перлите ми дойдоха в повече.

# 70
  • Мнения: 39
Повечето наградени бяха и моите фаворити. На Бърдмен съм се смяла с глас, този режисьор е гений.
А за Джулиън Муур дългоочакван оскар, напълно заслужен.

# 71
  • София
  • Мнения: 27 311
Поосвободих се малко, та ето и класирането от титаничната среднощна битка с прогнозите  Mr. Green
Майтапа настрана, наистина радвам се, че все пак имаше отклик и благодарности за всички, които се престрашиха да пуснат прогнози. Simple Smile Като цяло качествена игра не се получи. Бяхме твърде малко, а и някои от участниците не пуснаха всичките 24 категории.
Надявам се живот и здраве догодина да има доста по-голям интерес, а и ще измисля някои по-интересни допълнителни въпроси, може пък да има и награда, ще видим. Simple Smile


Общо класиране

1. Diavolo - 26 точки
2. Джой - 20 точки
3. Мячик - 19 точки
3. Koikoii - 19 точки
5. Songes - 15 точки
6. Hushpuppy - 7 точки


Класиране само от осемте най-престижни награди

1. Diavolo - 7 познати от 8 възможни
2. Мячик и Koikoii - 6 от 8
4. Джой и Songes - 5 от 8
6. Hushpuppy - 1 от 8

Класиране КПД

1. Diavolo - 79% (19 познати от 24 категории)
2. Мячик - 68% (13 от 19)
3. Songes - 66% (10 от 15)
4. Джой - 63% (15 от 24)
5. Koikoii - 54% (13 от 24 )
6. Hushpuppy - 33% (6 от 18)

# 72
  • София
  • Мнения: 2 702
Благодаря Diavolo   bouquet
За мен беше интересно, догодина отново бих участвала. При късометражните филми и песните играх малко тото, но другия път ще се постарая да се запозная и с тях.

# 73
  • Мнения: 3 096
Много хубава статистика.  Grinning Като за първи опит съм доволна, че имам КПД над 50%.  Laughing Обикновено не ме бива да познавам такива неща.

Догодина - пак.

# 74
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Честито на наградените! Много съм доволна за всички. Джулиан е страхотна! Радвам се за Бърдмен и Хотела. За Симънс и Патриша. За Еди!

Не гледах, но се ориентирах по вашите линкове.

Лейди Гага ме накара да се просълзя. Разкошно!

Кийра много ми хареса в пердето! Като приказка е.

Бени ме разби с хулиганката. Joy

Общи условия

Активация на акаунт