88th Academy Awards OSCAR'2015 - да предвидим ли победителите отсега...

  • 40 061
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 779
Бенедикт беше много смешен като отпи и го снимаха, а той: "Go away" Grinning

Не съм съгласна, че незнайни филми, с ниски качества са спечелили.
"Интерстелър" е хубав филм, но не достатъчно добър за ранга на останалите.
Ако годината беше по-слаба, щеше да влезе в повече номинации.
Да не забравяме, че комисията (която е доста голяма) решава кой и защо.
Това, че по ваш вкус "Интерстелър" е по-добър, не значи, че е така.  Peace

Аз харесах Лупи. Мисля, че перлите бяха на място. Но с подобно рокля, не харесах
избора на бижута. Дженифър Лопез беше хубава, но чух, че се повтаря.
Дженифър Анистън също беше на ниво, въпреки че нямаше нищо изненадващо.
Горната част на роклята на Фелисити ми хареса. Долната ми се стори много тежка
и твърде "тромава". Ако беше от по-ефирна и лека материя, би стояло по-добре
според мен.

Но всички са си хубави. Като на бал. Иска ми се и аз да се барна така и айде на
червения килим.  Grinning Flutter Whistling

# 76
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Бърдмен ми напомня на по слаба версия на Черен Лебед, даже краят познах в самото начало  Mr. Green . Утре ще гледам Теорията очакванията са ми по големи  Peace

# 77
  • SF
  • Мнения: 21 564
А можете ли да ми кажете кои от наградените филми вече са показвани на големите екрани  за масови прожекции у нас?
Аз съм гледала само "Игра на кодове" и много ми хареса.
Знам, че са давали "Гранд хотел Будапеща" в Одеон. Бих искала да гледам филмите, но ако може някой да ми каже кои от тях са "минали", за да търся други варианти. Иначе предпочитам да ги гледам на кино.

# 78
  • Мнения: 2 255
Запис. Защо не дадоха нищо на Лео?

# 79
# 80
  • Мнения: 779
Той Лео като е номиниран не му дават, че сега  Mr. Green
Скоро и с него ще се базикат като с Мерил.

Видяхте ли как очакват да чуят победителите? Направи ми
впечатление, че Еди изобщо не го очакваше, докато мис Пайк
чакаше, светнала като елха.  Mr. Green

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Запис. Защо не дадоха нищо на Лео?
smile3532 smile3532 smile3532

Брях, аз много напред в играта на Дявола, мислех, че със снайперните си прогнози ще бъда нейде последна Laughing

# 82
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Гледах церемонията снощи - доста по-слабо от миналата година, Нийл имаше няколко забавни момента (като излезе гол и каза на барабаниста "Not my tempo"  Laughing), но миналата година Елън по-добре се справи. Бърдмен спечели заслужено на фона на конкуренцията, раздам се че whiplash беше оценен подобаващо.
Мога да кажа, че два филма ще останат в колекцията ми и ще гледам пак - Whiplash и Boyhood, останалите са хубави, но не ме грабнаха.
Относно роклите, като цяло ми харесаха, нямаше много изцепки (освен Гага), повечето бяха заложили на изчистени линии и лек грим - тва ако беше в БГ щеше да се леят екстеншъни и грим  Laughing

# 83
  • Мнения: 3 096
Трябваше да гласувам и в техническите категории. Все щях да уцеля нещо и да имам повече точки. Но и много нямаше да уцеля и КПД-то ми щеше да падне.  Simple Smile

Джой, само ни уплаши с твойте снайперисти.  Naughty

Гледах церемонията снощи - доста по-слабо от миналата година, Нийл имаше няколко забавни момента (като излезе гол и каза на барабаниста "Not my tempo"  Laughing)
Това е добро.  Joy Но защо трябваше да се съблича... За да си спомним онази сцена ли?

# 84
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Това е добро.  Joy Но защо трябваше да се съблича... За да си спомним онази сцена ли?

Да, пресъздаде сцената от Бъдмен, дето му се защипа пенюара на вратата и ходи гол по Бродуей  hahaha

# 85
  • Мнения: 3 096
Аз си мислех за сцената на Нийл. Но твоето обяснение звучи по-логично.  Simple Smile

# 86
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това е добро.  Joy Но защо трябваше да се съблича... За да си спомним онази сцена ли?
Да, пресъздаде сцената от Бъдмен, дето му се защипа пенюара на вратата и ходи гол по Бродуей  hahaha
Това не е сцена само от "Бърдмен". Идентична на нея има и в тазгодишния филм на Ал Пачино. Толкова за абсолютната оригиналност на сценария- по същото време за същото нещо се е сетил и някой друг Laughing.

# 87
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
точно пресъздава сцената, и там имаше барабанист  Peace на пък ми беше забавен Нийл, може би вие сте подходили със завишени очаквания или аз със занижени  Joy

# 88
  • Мнения: 3 096
Аз не гледах церемонията, спах. Между 2 и 8 сутринта не съществувам. Чак днес видях снимките на Нийл.  Laughing Какво е говорил и как се е представил, вие ще кажете.

# 89
  • Мнения: 779
Аз може би съм единствената, която не е завладяна от Boyhood.
Свалям шапка на проекта - сниман 12 години с един и същ каст,
оригинална идея, добро изпълнение.
Но като история е ужасно обикновен... Дори на моменти ми беше скучен...
Но това е мое мнение. Мисля, че трябваше да спечели за режисура.

Общи условия

Активация на акаунт